Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * - 6 głosy

Roznice wiekowe u partnerow

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1044 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#41 deN

deN

My name is Trance

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2173 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 14:46

roznica wiekowa nie powinna grac roli ale nie wierze w milosc 50 letniego goscia do 19 letniej laski ^^
  • 0

#42 Nat.

Nat.

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 4641 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 14:49

A ja nie wierzę w miłość kobiety młodszej od mężczyzny o 30 lat. ^_^
Te 10 lat, to jeszcze okej... : )
  • 0

#43 sylwiuska89

sylwiuska89

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 16:39

Hmmm a co powiecie na to?

Ja mam 18 lat... a mój chłopak 28 :sexy:
  • 0

#44 Nat.

Nat.

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 4641 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 17:44

Jeżeli dajecie radę i kochacie się, to mogę życzyć powodzenia ; )
  • 0

#45 LadyEmo

LadyEmo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 18:02

E tam rok różnicy :D moja prababcia od pradziadka była starsza o ok 13 lat:P (albo 14, 15 nie pamietam;]

a to niezle jaktwoja prababcia miala taka cierpliwosc .... hehehe :):) nio ale jak na moj gust to jednak troche duuuzo :P
  • 0

#46 audrey

audrey

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 984 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 18:18

pozniej ta roznica wieku sie zaciera, w kazdym roczniku są idioci. najgorzej jest tak do 18. ja mam 16 on 19 wiec rzadna szczegolnie roznica.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#47 Klamczucha

Klamczucha

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 19:10

Z czasem różnice się zacierają. A starszy chłopak to nawet lepiej. Ktoś mówił, że powinien być starszy od dziewczyny o 3 lata, żeby mentalnie byli na równym. Heh... coś w tym jest. Ostatnio spotykałam się z chłopakiem, który miał 19 lat, ja 16. Żadna różnica w sumie, a jednak był doroślejszy od co niektórych kolegów w moim wieku :)
  • 0

#48 -Darek1984-

-Darek1984-

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 20:26

Tak patrzę i widzę że wielu z wasnie ma dobrego zdania na temat par gdzie jest duża różnica wieku a dziewczyna jest nastolatką... zmienilibyście zdanie gdybyście sami byli w takim związku ... teraz bądź jakbyscie mieli taki związek za sobą...

musze cie zmartwic bylem ostatnio z dziewczyna 3,5 a byla mlodsza odemnie o 4 lata i bardzo dobrze to wspominam nawet mozna powiedziec ze wysmienicie :D

Użytkownik -Darek1984- edytował ten post 10 styczeń 2008 - 20:28

• 0

#49 BusSsi_:*

BusSsi_:*

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2253 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 21:45

musze cie zmartwic bylem ostatnio z dziewczyna 3,5 a byla mlodsza odemnie o 4 lata i bardzo dobrze to wspominam nawet mozna powiedziec ze wysmienicie biggrin.gif

E tam..
4 lata to wcale nie jest dużo :P
  • 0

#50 Anka :*

Anka :*

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 10 styczeń 2008 - 21:58

Aniu :* Tu sie mylisz znam kilka takich par.... (oczywiście panie 14lat) kilo pudru, napchane do stanika)

heheh xD no wiesz to już są odchyły od normy :D i takich nie brałam pod uwagę :P xDD 14 lat bądź co bądź raczej nie spełniają oczekiwań pana lat 20 lub więcej ... no chyba że to już wielka miłość i jest poświęcenie z jednej bądź drugiej strony xDD :D
  • 0

#51 Nat.

Nat.

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 4641 postów

Napisano 11 styczeń 2008 - 06:46

Z czasem różnice się zacierają. A starszy chłopak to nawet lepiej. Ktoś mówił, że powinien być starszy od dziewczyny o 3 lata, żeby mentalnie byli na równym. Heh... coś w tym jest. Ostatnio spotykałam się z chłopakiem, który miał 19 lat, ja 16. Żadna różnica w sumie, a jednak był doroślejszy od co niektórych kolegów w moim wieku :)

Między mną, a moim Słonkiem jest rok różnicy. : ) No i myślę, że zazwyczaj jesteśmy na `równym` ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#52 Klamczucha

Klamczucha

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 11 styczeń 2008 - 13:01

Między mną, a moim Słonkiem jest rok różnicy. : ) No i myślę, że zazwyczaj jesteśmy na `równym` ;)

No racja. To w sumie zależy od chłopaka. Nie ma co uogólniać:)
  • 0

#53 anula30

anula30

.....(^_^).....

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1774 postów

Napisano 11 styczeń 2008 - 13:12

ja jestem starsza od mojego adasia o 2 lata lecz nie mw to zadnego znaczenia
wiek moze miec znaczenie jesli roznica naprawde duza ok 15 lat ale mysle ze problem moze sie pojawic w wieku 40 lat kiedy np facet ma 40 a kobieta np kolo 60 lub na odwrot
  • 0

#54 Visby

Visby

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 79 postów

Napisano 12 styczeń 2008 - 17:56

Różnica między mną a moim chłopakiem to 11 lat. Ja mam 16, on 27.
Ale wiem, że to się kiedyś zatrze :) Poza tym, nam nie przeszkadza ta różnica.
  • 0

#55 Ah My Goddess

Ah My Goddess

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 279 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 12:21

Taa a co jesli mam 18 a podrywam 13 latke^^
Heh tylko ze ta 13 latka wyglada jak by miala 17 i jest inteligentniejsza ode mnie:P

Roznica niby duza ale niewidoczna:P
Wiec niewazne kto ile ma lat:] Mysle ze liczby inikogo nie interesuja....wazne by czuc sie w takim zwiazku dobzre i juz
  • 0

#56 Narcyza

Narcyza

Uzależniona

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2493 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 12:56

Ja w przyszłości chcę mieć starszego chłopaka :P

Nie wiem czemu, ale wolę towarzystwo starszych ode mnie ludzi...

Ale tak na marginesie taki związek z różnicą wieku 10 15 lat na dłuższą metę nie ma sensu.
Po jakimś czasie wyjdzie wszystko np. że mają inne zainteresowania, coś innego ich cieszy, smuci
  • 0

#57 afra18

afra18

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 18:27

ja mam 18 latek a mój kochany w lutym skonczy 29:) Jest nam cudownie razem chociaz rodzina go nie akceptuje:(
  • 0

#58 sosad1

sosad1

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 995 postów

Napisano 13 styczeń 2008 - 19:14

ja mam 18 latek a mój kochany w lutym skonczy 29:) Jest nam cudownie razem chociaz rodzina go nie akceptuje:(

No właśnie,
Oceniamy, ze głupio wyglada gdy facet jets starszy o 5 lat.. itd... a tu wystarszczy szczera miłość, i wiek nie ma znaczenia
  • 0

#59 Landryna16

Landryna16

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 16 styczeń 2008 - 18:32

podpisuję się pod wypowiedzią "upiór_w_operze" Np. ja mam 16 lat i nie potrafię się dogadać z facetami o rok , dwa , trzy starszymi!!! Ale od trzech w górę już owszem! Np. mój najlepszy kumpel ma 27 lat! I dogadujemy się naprawdę dobrze! Jak żadko z kim!Wszyscy mi mówią że nie zachowuję się na swój wiek , i nie wyglądam . Liczy się zrozumienie między partnerami a nie wiek ! 5 lat to jest żadna różnica nawet gdy dziewczyna ma 15 a chłopak 20 ! Znam parę gdzie dziewczyna miała 15 a chłopak 26 . Byli ze sobą 5 lat i gosciu ożenił się z nią . Różnica wieku która " razi " w oczy nie ma znaczenia. Co to za różnica "co ludzie powiedzą" . Ważne co się czuje!
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#60 Agness

Agness

Impossible is nothing :)

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisano 16 styczeń 2008 - 18:51

A ja lubię starszych facetów ^.^ Ale tak do 5 lat różnicy. Nie wiem dlaczego ale tak jakoś sobie założyłam, że mój facet nie powinien być ode mnie starszy o więcej niż 5 lat. Jeśli chodzi o związki z dużą różnicą wieku to nie mam nic przeciwko - to ich sprawa, chodzi o to, żeby im było razem dobrze.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0