Roznice wiekowe u partnerow

dimo04

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
47
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Kraków
Co sadzicie jak dziewczyna jest mlodsza od chlopaka np 5 lat albo 6 ?a jak jest u dziewczyn czy naprawde nie lubia mlodszych facetow... zapraszam do dyskusji :)
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Zgadzam sie z przedmówcami. Jesli chodzi o to czy facet może być młodszy od dziewczyny, to ok może, ale nie dużo (max 2 lata-jak moi rodzice :D ).
 

naiwny20

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
360
Punkty reakcji
1
Roznica wiekowa zwieksza sie z wiekiem :) 15 latek nie moze byc z 9 latka przynajmniej ja tego sobie nie wyobrazam,
A jesli chodzi o roznice wiekowe miedzy mezczyzna a kobieta to moim zdaniem i mezczyzna moze byc mlodszy, szczerze mowiac wiecej moich eks byly starszne odemnie najwiecej o 3 lata i chyba to byl moj najdluzszy zwiazek wiec nie widze problemu, zalezy od osoby od tego jak jest dojrzala a nie od wieku biologicznego... chodz wiek rowniez jest istotny, ale ja pozostawilbym go na drugim miejscu wazniejsza jest dojrzalosc emocjonalna(tylko bez skrajnosci)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Czy ja kiedyś nie widziałam podobnego tematu?
Hm....
5-7 lat to mało...
A więcej? To za wiele wg.mnie.
 

Fosz.

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jeśli dziewczyna by miała 15 lat, a chłopak dajmy na to, że 20 to mi się wydaję, że to jest spora różnica. Dziewczyna jest za mało dojrzała na taki związek. Myślę, że to może przetrwać, ale mało prawdopodobne. Napewno po jakimś czasie ten chłopak mógłby oczekiwać czegoś więcej, a dziewczyna oczekuje szacunku do samej siebie.
Jeśli już 30-35 to uważam, że taki związek ma szanse. Ludzie są już dojrzali i odpowiedzialni ;)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Też tak myślę że jak dajmy masz 15 a ona 20 to jest trochę :)
A co do pytania czy przeszkadza dziewczynie wiek jeżeli gość jest młodszy szczerze Ci mówię, że mi to nie przeszkadza
ale nie którym przeszkadza :)np moja znajoma powiedziała, że ona nie będzie nigdy z młodszym od siebie gościem...
 
J

J.B

Guest
9, 7, 15 lat... wow, same dzieci... niezłe rozważania... "pedofile" jacyś z Was?

Mnie nie interesują 18-tki, minumum 20 lat to podstawa, wtedy może pójdę o krok dalej niż tylko spojrzenie w oczy :) Generalnie interesuje mnie kobieta (nie dziewczyna!), a nie jej metryka.

Moja obecna ma 29 lat... i mi to nie przeszkadza...

Beam Me Up, Scotty!
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Pary w których dziewczyna jest starsza od faceta np 3, 4 lata są dziwnie spostrzegane (niepotrafie wyjaśnić)
Natomiast pary w których faest starszy jest od kobiety o 3, 4 lata są OK, normalka;]

Mój mąż jest odemnie o 3lata starszy;]
 
J

J.B

Guest
Pary w których dziewczyna jest starsza od faceta np 3, 4 lata są dziwnie spostrzegane (niepotrafie wyjaśnić)
Natomiast pary w których faest starszy jest od kobiety o 3, 4 lata są OK, normalka;]

Mam to gdzieś... to kobieta jest dla mnie, nie dla społeczeństwa, ich zdanie mnie nie obchodzi.

Co to za podejście? Mnie interesuje człowiek, osoba, a nie metryka...

Beam Me Up, Scotty!
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Do tego należy mieć indywidualne podejście...
Są osoby,które w wieku tych np.16 lat są poważniejsze i doroslejsze niż np takie,które mają 23...
I to biorę z życia.


A znam też wiele par,gdzie różnica wieku między kobietą,a mężczyzną to ponad 10 lat,gdzie kobieta jest starsza...
I związki te są szczęśliwe.
Więc różnica wieku...dla mnie osobiście znaczenia nie ma.

Choć tak jak ktoś mówił,gdzieś taka granica razi w oczy...
Mnie raziła,jak moja 17 letnia wtedy przyjaciółka była z facetem 29 letnim...
Troszkę to jednak dla mnie było za dużo.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Spotkałam się z przypadkiem, gdzie kobieta była o 9 lat starsza od swojego męża : )

Różnica wiekowa nie powinna mieć znaczenia w związku. Jednak jeśli jest typowy przykład 15-latka z 20-latkiem... Według mnie to raczej nie wypada.
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Spotkałam się z przypadkiem, gdzie kobieta była o 9 lat starsza od swojego męża : )

Różnica wiekowa nie powinna mieć znaczenia w związku. Jednak jeśli jest typowy przykład 15-latka z 20-latkiem... Według mnie to raczej nie wypada.
E tam nie wypada..
To sprawa psychiki.
Chłopak wychowany bez matki (lub też relacje miedzy nimi były kiepskie)podświadomie szuka sobie kobiety starszej (która zrekompensuje mu matkę)
Dziewczyna Wychowana bez ojca (lub też relacje miedzy nimi były kiepskie)podświadomie szuka sobie mężczyzny starszego (który zrekompensuje jej ojca) Oczywiscie to tylko teoria, w zyciu bywa róznie
Moje relacje z ojcem były dosć zaburzone, mój facet jest o 3lata starszy odemnie;]
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Okej, źle to ujęłam. ; )

Sama mam 15 lat i nie wyobrażam sobie żebym miała faceta w wieku 20 lat : )
 

sosad1

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
995
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Moja prababka była starsza od pradziadka o jedyne 13lat;]
 

gosiaak

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
....
Jeżeli mężczyzna jest starszy to dobrze. Bo jak wiadomo kobiety dojrzewają szybciej więc jeżeli facet będzie starszy to wszystko się wyrówna (chodzi mi o dojrzałość psychiczną) Ja mam 18 lat i miałam chłopaka w swoim wieku, dogadywaliśmy się i było fajnie, tyko, że taki nie myśli poważnie (w głowie mu tylko np. gry, inne dziewczyny, sex itp) Nie mówię, że wszyscy tak maja, ale wydaje mi się, że większość. No a taki starszy chłopak to co innego. Mam teraz chłopaka starszego o 4 lata i jest zupełnie inaczej. Często słyszę wypowiedzi chłopaków w moim wieku, że jeżeli dziewczyna ma starszego chłopaka to już nie wiadomo co robią, że on niby myśli tylko o tym, żeby ją wykorzystać i w ogóle. A tak nie jest, bynajmniej w moim przypadku. Starszy chłopak myśli inaczej, bo jest dojrzały psychicznie, wyszalał się za młodu. Więc związki w których chłopak jest starszy są ok. A co do związków, w których starsza jest dziewczyna.. ja osobiści to tego nic nie mam i mi to nie przeszkadza, bo jeżeli dwie osoby bardzo się kochają to wiek nie ma znaczenia.
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z poprzednikami podpisuje się pod tym nogą i ręką.

Osobiście ja wole starszego chłopaka tak do 3-4 lat ;)
 
Do góry