Problem z poceniem się

Zola1908

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Mam taki problem że jak się pocę to mnie swędzą włosy łonowe i na głowie i to jest strasznie denerwujące bo muszę się podrapać inaczej zwariuje.Kiedyś tańczyłem w klubie z pewną dziewczyną fajnie było no ale przy tańczeniu spociłem się jak każdy chyba no ale te głupie swędzenie nie dało mi spokoju i musiałem się podrapać a to jest trochę krępujące i tak ciągle się drapie.Nie ma na to jakiejś rady?I myję się codziennie żeby nie było że to sprawa higieny.
 

Zola1908

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
No tak jasne mam nadzieję że się do tego przyzwyczaję :(

A mam też taki problem że jak zdejmuję skórę z napletka to mam połączone skórę z napletkiem takim dodatkowym ''czymś'' słyszałem że się to podcina ale moi koledzy mówią że to samo im odpadło
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Zdjemujesz sobie skore z napletka ?? :) Sadysta czy co ??
A tak w ogole to to jest mozliwe ? Przeciez sam napletek to fald skóry przykrywający żołądź.
 

Zola1908

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Sorry za pomyłkę ale jeszcze mnie trzyma po sylwestrze :) Chodziło mi że jak zdejmuje skórę to trzyma mnie jakaś dodatkowa skóra łącząca się z zołądziem(chyba tak to się pisze) no i nie wiem co z tym
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ale dookoła żołędzia, czy tylko taki cienki pasek z tyłu? Bo jak druga opcja to chyba każdy tak ma xP
A co do pocenia, to może popsikaj się dezodorantem. Najlepiej bezzapachowym antyperspirantem, który nie zostawia śladów x)
 

Zola1908

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
No jest taki cienki pasek z tyłu a jak zdejmuję skórę to nic mnie to nie boli i zdejmuje całą skórę z żołędzia tylko ten pasek uniemożliwia zdjęcie do maksymalnego poziomu eh :( I jeszcze mam coś takiego że jak się budzę z rana to mi zawsze mam erekcję.Codziennie już od ponad roku budzę się i mam wzwód.

To co mam sobie popsikać całą głowę i włosy łonowe??
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Co do wzwodu rano - to się lepiej pochwal mamie, bo im starszy będziesz, tym mocniej się będziesz o niego modlił. A jak masz coś ze swędzeniem czy z tym napletkiem to idź do lekarza.P.S. Też kiedyś miałem 13 latCzyli, że jak nie mam wzwodu to coś jest ze mną nie tak??
 

Zaharias

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
1
Miasto
Już nie ma dzieci...
Po prostu masz mniej testosteronu:p
Myślę, że z toba wszystko ok bo takie coś zdarza się raczej w okresie dojrzewania, a ty masz już do za soba. Chociaż mogę się mylić.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
dzieki, kiedys sie z tego powodu bardzo martwilem i jak przeczytalem temat ot znow sie zaczelo.
 

Zola1908

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
To nie swędzi ani nic tylko nie mogę rozciągnąć. I nie mam 13 lat tylko 16 i się tym martwię bo moi koledzy już tego nie mają bo rozmawiałem z nimi o tym
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Yyy. Możesz mieć stulejkę. Najlepiej zgłoś się z tym do lekarza.
 

Zaharias

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
1
Miasto
Już nie ma dzieci...
Poszukaj sobe w necie troche zdjęć :p. Jeśli chodzi Ci o taką "nitkę" (nie wiedziałem jak nazwać, żeby się skapnął) od dołu na penisie, która łączy napletek z pozostała skórą na wacu to jest normalne i każdy facet to ma (chyba, że miał jakąś operację czy coś innego)
 

Zola1908

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
No właśnie to mam, a z tego co czytałem trzeba to usunąć eh :( No ale moi koledzy mówili że to mieli i samo odpadło, nie wiem już co myśleć
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wędzidełko ma każdy. Mam ja, ma Zaharias, Barton i wszyscy inni. Jeśli jest za krótkie i uniemożliwia Ci obsunięcie napletka to możesz zgłosić się do lekarza. Ale jeśli żołądź "wychodzi" cały to wszystko z tobą OK x)
 

Zola1908

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Dzięki uspokoiłem się i teraz czekam aż penis urośnie bo mam tylko 14 cm :( i 16 lat.

Chyba mam za krótkie wędzidełko bo jak zsuwam skórę to po chwili wraca na napletek bo nie może się utrzymać pod ''główką''Ale może dlatego bo mam taki chyba nadmiar skóry bo mam taki dziubek ze skóry zrobiony na końcu penisa
 
Do góry