Odliczanie do sylwestra

Status
Zamknięty.

dziabar123

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Prosze o pomoc bede dzisiaj grac na sylwestra i nie mam zadnego odliczania sekundowego prosze o pomoc
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
A będziesz miał mikrofon?
Jeśli tak to odliczanie idzie tak:
10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU jeeeeeeeee

:D
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
no wlasnie nei mam mikrofonu i w tym jest problem tak to by bylo w pozadku
jak nie masz mikrofonu to użyj starego tricku i podepnij słuchawki pod wejście mika. Zazwyczaj zbiera prawa słuchawka, ale możesz w swoich mieć inaczej. Jakość dźwięku zależy od jakości słuchawek jakie posiadasz. Szału może nie będzie ale lepsze to niż cisza :D
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
Kolego Yoggiemu nie chodziło o słuchawki z mikrofonem. Normalne słuchawki podpinasz pod wejscie mikrofonowe i wtedy jedna ze sluchawek bedzie robilła jako mikrofon (dlaczego? Poczytaj o budowie mikforonu dynamicznego :p ) - tak jak powiedział Yoggi to stary i sprawdzony trick w przypadku gdy mikrofon pada (ale uwaga ! nigdy nie rób tego odwrotnietj. mikrofon zamiast słuchawek ;p ) także odradzam- wtedy nie będziesz miał ani jednego ani drugiegoA jesli nie to.. to poporstu krzyknij 10, 9 .... 150 gardeł zrobi reszte za Ciebie :D zrobiłem mały edit (wszystkie zmiany zaznaczyłem czerwonym kolorem). Prosiłbym o nieprzekręcaniei niezmienianie mojego nicku. Pozdrawiam Yoggi

Ok ;) . Przepraszam Yoggi za przekręcanie :) .ziabar123 chwal sie jak Ci poszło i jak sobie poradziłeś.
 

dziabar123

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
a wiec tak jak mowisz rozpoczelem 10 a reszta zrobila to za mnie heh bylo nawet fajnie do 3 niestety musialem grac muzyke takiej jakiej nie nawidze czyli lata 80 itp ale pozniej moglem pograc troche trance i ogulnie bylo fajnie ;p
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
No widzisz :). Ludzie na sali się przydają :D.
NIe lubisz muzyki lat 80 ? Mi sie strasznie podoba :D
 

GFdYx

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Teraz to na disco jest wielki powrót to lat 80.tych więc lepiej polub
 

dziabar123

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Moim motywem przewodnim jest trance kocham ta muzyke lata 80 to nie jest to zreszta nie lubie robic przejsc na takiego typu muzyce
 
Status
Zamknięty.
Do góry