Sposoby na powiekszanie penisa

Shoji

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
Po co powiększać sobie przyrodzenie??

Powinniśmy się cieszyć tym co mamy ;/
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Jak po co powiekszac przyrodzenie......jak ktos ma 10 cm puloczka to nie dziwie sie, ze chce cos z tym zrobic jezeli w ogole sie da.....natury nie da sie oszukac.
 

BananowyJasio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja osobiście nie widzę sensu w wykonywaniu takich ćwiczeń, może dlatego że nie mam takich problemów. Co mi na przykład po wielkim przyrodzeniu, jak wszystko inne - mięśnie, mózg kuleje?
 

HappyKuba

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2007
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Nisko
Nawet tego nie ściagam, bo mi szkoda miejsca.
Ale jeśli plik zawiera tak genialne porady jak np. dojenie, to nie polecam ;P
Swoją drogą - w jakimś kręgu kulturowym właśnie ojcowie doili swoim 10-letnim synom, aby Ci po osiągnięciu dojrzałości mieli wielkie przyrodzenia ;P
Sam sposób podobno skuteczny. Polega na 'przepychaniu' krwi do żółędzi penisa. Ma to niby powodować lepsze ukrwienie i w wyniku tego powiększanie męskości.
A słyszałem też, że w innym kręgu kulturowym (albo i tym samym) wsadzano za napletek kamień, który po kilkunastu latach scalał się z żołędzią. Wierzyć, czy nie?

A zamiast powiększać przyrodzenie, jak Indianie z Dzikiego Zachodu, radzę powędrować raczej na Daleki Wschód i sięgnąć po Kamasutrę ;) Mieszkańcy Azji mają najmniejsze penisy na całym świecie, a jakoś dają radę ;) I nie słyszałem, aby cokolwiek powiększali ;P


PS. A gdybym tak 'przepychał' krew np. do środkowego palca? Urósłby? :)
 

ludzik55

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
hej.. po co powiększać penisa .. ?? przecież to nie prawda że im większy tym lepsza przyjemność.. oj chłopaki chłopaki .. :) nie to jest warunkiem męskości
 

ssayans

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Polecam skuteczne i nie drogie tabletki naturalnego pochodzenia powiększanie penisa. Sam stosuje je od miesiąca i są już efekty. Około 1 cm na długość i 0,7 w obwodzie.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Jak by to było możliwe to prawdopodobnie chirurdzy plastyczni zbili by na takich operacjach/zabiegach majątek. A faceci chodzili by z kijem baseball'owym w gaciach. Jak wiemy nic takiego się nie dzieje. Więc można sobie podarować tą tematykę.

Powiekszenie fujarki jest nie możliwe. Jak ktoś ma 10 cm to się mówi trudno i żyje się dalej.

BTW: średnia długość fallusa dla Polski to coś ok. 13,98 cm.

J.B
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
J.B no to muszę cię zmartwić, bo można chirurgicznie przedłużyć sobie penisa:
Mniej więcej 10 lat temu, w Stanach Zjednoczonych opracowana została kontrowersyjna metoda wydłużania członka. Zabieg jest bardzo ryzykowny a liczba ofiar chirurgicznego skalpela rośnie. (...)
Podczas operacji, chirurg wyciąga nieco członek z podbrzusza, przecinając podtrzymujące go błony i ścięgna. Niestety, efektem jest utrata stabilności, co powoduje, że podczas erekcji, członek odstaje od ciała pod kątem tylko 60 lub 70 stopni - nie zaś 90 - 120 stopni. Zamiast radośnie podnosić się do góry - smutnie spogląda w dół. Dodatkowo, po operacji, konieczne jest ustabilizowanie efektu wydłużenia, przy pomocy tzw. stretchera, czyli aparatu wyciągającego, składającego się z prętów i zawiasów. Wywierają one na członek nacisk ponad jednego kilograma. Na szczęście, nie jest to bolesne.
Jak widać dosyć ryzykowne i jednak niezbyt opłacalne, ale mimo wszystko - można powikszyć.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
No tak. Ale ta metoda nie ma szans na spopularyzowanie. Za dużo wad. To już silikonowe cycki są lepsze i bardziej bezpieczne ni to.

J.B
 

SirCosmo

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2008
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Śląsk
Sposób na powiększenie penisa:
1. Szybkim i pewnym ruchem tasaka/nożyczek/brzytwy/piły mechanicznej pozbaw się męskości. Zdejmij z niej skórę a resztę odrzuć.
2. Wyjmij z lodówki dorodnego ogórka, parówkę lub kiełbasę. Dokładnie umyj i załóż skórę na wybrany przedmiot.
3. Przyszyj igłą i nitką nową większą męskość w odpowiednie miejsce.
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Być może, ale kto wierzy w takie brednie? Nie da się i już. Zresztą jest takie powiedzenie: gdzie penis nie może, tam ręka pomoże ;)

Beam Me Up, Scotty!
 

ufcmajl

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
dobre są naturalne sposoby, ja używam tych tabletek: xtrasize i narazie poszlo mi 2 cm, calkiem niezle
 

motylek41

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
206
Punkty reakcji
1
ehhh czemu faceci myslą ze jak nie mają 23 cm to są gorsi.....przecież nie długość się liczy a technika i umiejętności,jesteście jak kobiety które narzekają na swoje biusty:).......przecież liczy się to co sobą reprezentujecie a nie ile cm macie w spodniach lub rozmiar stanika :) pozdrawiam
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
ehhh czemu faceci myslą ze jak nie mają 23 cm to są gorsi.....przecież nie długość się liczy a technika i umiejętności,jesteście jak kobiety które narzekają na swoje biusty:).......przecież liczy się to co sobą reprezentujecie a nie ile cm macie w spodniach lub rozmiar stanika :) pozdrawiam

Wlasnie.. zreszta 23 cm to wedle mnie za duzo i ja osobiscie nie chcialabym miec faceta o takim przyrodzeniu ;/ Jak dla mnie ok 15 cm -ideal
 
Do góry