Twój ulubiony napój

C

*ChMuRkA*

Guest
no właśnie jaki jest wasz ulubiony napój, sok, czy cokolwiek do picia :D ciasteczka już były to może teraz napój ;) mam nadzieje że jeszcze czegoś takiego nie było szukałam ale nie znalazłam....
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
sok pomaraczowy i porzeczkowy :D

PeeS czy to aby nie zły dział na ten temat..?
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
*ChMuRkA* chyba ci sie popomylilo nie ten temat :D to nie moze raczej byc w <Moda i Uroda>!! ale moim ulubinym jest np. Coca Cola albo Fanta :D :p aaaaa i jeszcze Kubuś :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
soki:
-pomarańczowy, wieloowocowy, jabłkowy, winogronowy, kubucie,m pysie dr.Vitt itp.
napoje niegazowane:
-hopa najlepsze :)
gazowane:
-hop gazowany- poirzeczkowy,
-coca cola
-sprite
-pepsi
itp.
:)
moda wołamy :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Mountain Diu jest odlotowe :D A można wymieniac procentowe napoje :D
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Cola, Pepsi, cacao (a co! :p ), kawa (bez śmietany z cukrem :p ), sok pomarańczowy, sok z czarnej porzeczki, te soczki kubusiopodobne, gorąca czekolada, piwko, no i niektóre drinki :)
 

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Gdybym miała wymieniać to bym nigdy nie skończyła. :D W klasie ciągle mi mówią że ja strasznie dużo piję. :D

P.S.to chyba nie ten dział. :p
 
K

kfiatushekk

Guest
Hmm.. Ja jestem za Kubusiem i Pysiem.. Z piwa lubie Heineken..Lubie herbate owoacową nie slodzoną i kawe z dużą ilością mleka i cukru
 
C

*ChMuRkA*

Guest
no to może ja napisze co ja lubie :D możecie się bulwersować ze względu na mój wiek i to co teraz napisze ale co tam :D a więc z napoji bezprocentowych to będzie tak :fanta, Kubuś, Sok bananowy,porzeczkowy,herbata u babci ;) i woda niegazowana :] a z tych procentowych to bedzie Wareczka Specjal ;) Heineken, Lech [mniam :D] i Bols owoce leśne ;) i chyba tyle nie wiem czy coś jeszcze zpewnością o czymś zapomniałam :D
 

margolek

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
ze wsi :P
PEPSI, MOUNTAIN DEW, goraca czekolada, kubusie :D (malinowy i pomaranczowy roxx), sok jabłkowy - koniecznie chłodzony, herbatka malinowa - granulowana - goraca oczywiście ;]

no i zimne mleko z kartonu :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
*soki, chyba wszystkie (tylko nienawidze kokosowego)
*pepsi
*coca-cola
sprite
*7UP
*woda mineralna, ale np. z aromatem cytryny
*piwko :p
*gorąca czekolada
 
Do góry