Amy Winehouse

K

kfiatushekk

Guest
Jest pewna artystka, której nie moge przestać słuchać. Na okrągło wałkuje oba jej albumy i nie potrafie się oderwać. Inspiracją są dla niej wykonawcy jazzowi co wyraźnie słychać na płycie back to black i Frank.Jest bardzo młoda, nagrała jedynie 2 albumy lecz już zdążyła stworzyć oryginalny styl śpiewania, którego nie znajdzie się u innego artysty. Mowa oczywiście o Amy Winehouse.. Czy podzielacie moje zdanie dotyczące jej tworczości??
 

CarbonX3R

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Chojnice
Może i fajnie śpiewa, lecz jak widzę teledysk to odrazu przełączam na inny kanał... Nie lubię jej twarzy... Nie wiem czemu ale ciśnienie mi zwiększa :)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
glos ma swietny trzeba przyznac,
szkoda tylko ze jako czlowiek zeszla na dno.. byc moze nie pojedzie na grammy do usa chociaz dostala bodajze 6 nominacji..
 

glicerolek

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
ma bardzo fajne piosenki i niezwykły głos - rzadki głos
szkoda że "stacza się" bo wiemy co z nią się teraz dzieje
szkoda kobiety - lecz mimo trzeba wierzyć
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
A mi jakoś sie nie podoba , ani jej głos , ani piosenki <_<
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
A ja dzisiaj widziałem na TVP2 powtórkę Grammy i tam była Amy :niepewny:
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
Yahhhhh Amy zdobyła nagrodę Grammy !!! Należało jej się!!! :D


ekhm dostała 5 statuetek. Za płyte roku, piosenke roku, artystke roku, album pop i najlepszy kobiecy głos. ;)

cieszy mnie to. co z tego ze jest uzalezniona, ale nalezało jej sie. i niech to jej pomoze
 

criminal_

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Neverland
Jej występ był znakomity !!! :p :D :sexy:
Mam nadzieję że szybko się opamięta i skończy z narkotykami!!
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
No to przepraszam, nie wiedziałem. No bo włączyłem TV i akurat leciała Amy i pisało "Grammy" to myślałem że to jest ta gala, ale jakoś mi to nie pasowała bo to taka zwykła knajpa była.
 

Kala&Majka

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Barwę głosu ma ciekawą, ale image i jako osoba mi się nie podoba...
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Świetny głos. Szkoda mi tej piosenkarki, bo mogła daleko zajść a stacza się na samo dno.
 

agnezzzz

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Znam tylko jedną jej piosenke - oczywiście "reehab" i jest świetna Ta dziewczyna ma coś w sobie i wydaje mi się charyzmatyczną, niezwykłą osobą Jej miłość do męża pokazuje że jest szczerą prawdziwą i wrażliwą osobą a nie sztuczną i pustą gwiazdką Mogłaby jedynie trochę ubiór i makijaż zmienić... Ale życzę jej jak najlepiej

Znam tylko jedną jej piosenke - oczywiście "reehab" i jest świetna Ta dziewczyna ma coś w sobie i wydaje mi się charyzmatyczną, niezwykłą osobą Jej miłość do męża pokazuje że jest szczerą prawdziwą i wrażliwą osobą a nie sztuczną i pustą gwiazdką Mogłaby jedynie trochę ubiór i makijaż zmienić... Ale życzę jej jak najlepiej
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Ma talent kobitka ale ten image ma tragiczny :bag: Głównie: fryzura, tatuaże, make-up.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
O tak, masz rację. Ten image jest potworny. Wlosy ma fajne, ale ten fryz do niej nie pasuje. Gdzie są styliści?
 
Do góry