Pigulki ?

Status
Zamknięty.

Zorro

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Jakie Pigulki sa najlepsze ? Tzn nawet drogie ale zby dziewczyna sie po nich dobrze czula
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Jak dla mnie to najlepsze sa pigulki Logest kosztuja okolo 35-40zl
Ale to dla kazdej dziewczyny osobiscie dobiera sie pigulki. Tylko pamietaj zeby nie pasc ofiara bledu lekarskiego, bo zdarzaja sie lekarze ktorzy przepisuja pigulki bez wczesniejszych badan.
Aby przepisac odpowiedni typ tabletek KONIECZNE jest zrobienie badan.
 

Turban

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Kraków
Obecnie pigułki anty przepisuje się jak witamine C i mało który lekarz wogóle bawi sie w badania - niestety. Jeśli zrobi cytologie to już jest sukces ... takto żadna z dziewczyn które znam nie miała żadnych innych badań robionych ... po prostu się daje standard - jak bedzie dobrze to ok, jak źle to sie zmieni ;) A cena zależy od tego czy lek jest refundowany czy nie, wiec ceną nie należy sie sugerować...
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
No niestety....
ale ja na miejscu zorro po prostu byms obie zyczyla badan, poniewaz to duze ryzyko.
 

m0niczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Tabletki antykoncepcyjne przepisuje lekarz ginekolog... Robi badania, przeprowadza rozmowę itp. I dobiera odpowiednie tabletki po których pacjentka nie powinna źle się czuć... Skoro tak jest powinna się udać ponownie do lekarza i przedstawić swoje objawy... A lekarz z pewnością przepisze inne pigułki... Pozdrawiam =*
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No niestety....
ale ja na miejscu zorro po prostu byms obie zyczyla badan, poniewaz to duze ryzyko.

Mnie badan nikt nie robil, tylko przepisal Harmonet :p A jakie ryzyko sie z tym wiaze? Ze bede sie zle czula, tyla czy popadala w depresje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry