Jaki jest najlepszy firewall ?

Firewall

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
a FIREWALL ?

Jaki polecacie.Pogadajmy o nich,wkoncu wato sie przekonac i usłyszeć co kto mysli o czyms.

U mnie patroluje ZONE ALARM.własciwie to jestem zadowolony tylko że na stronach po których chodze czesto musze mu ustawienia zmieniac.troche ryzykuje ale czego sie nie robie dla tych paru pliczków :wink:



Dodałem ankietę i zmieniłem nazwę, bo chciałem utworzyć nowy temat:p - Rainingman
 
B

bako

Guest
Ja posiadam Firewall i nienarzekam ;) bardzo dobry programik ;) kul... tylko trzeba znaleśc dobra wersje..
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Kerio Personal Firewall...łatwy w obsłudze....wszystko czysto i pięknie pokazane...i alarmuje o jakichkolwiek zmianach...więc mi starcza.
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Outpost Firewall ^_^ Bez żadnych Service Packów pod XP'kiem i dobrze śmiga =)
Od czasu do czasu skanuje skanerem on-line i nic nie wykrywa ^_^
Przeglądarka też ma znaczenie - Opera. No i właściciel kompa =]
Taka blondyna odrazu odpali plik co na mail jej przyjdzie i wałek, komp ma wirusa ^_^ (respekt blondynkom =P taka prawda... =D)
 

DeSnajpa_IV

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Skawina
Póki miałem Windozę, bawiłem się Outpost Firewall'em 1.0. Jakoś do innych firewalli się nie przekonałem.
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Win XP SP 2 + BIt Defender + Microsoft Anti Spyware
jak narazie daje rade...

Jedno pytanko. Czy BitDefender niespowalnia ci kompa?? Mi jakośtylko on spowalnia troche kompa a inne antyviry nie.

JA używam Win XP SP2 + BitDefender 8 Professional Plus + Kerio Personal Firewall 4.2
 

zysio

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2006
Posty
306
Punkty reakcji
0
win 2k3 server + symantec client security - więcej nie trzeba, jak na razie najskuteczniejsza kombinacja jaką miałem :)

A propos NIS 2006 czy jakeigokolwiek innego nowego Nortona - nie "przysiada" Wam system jak tego używacie?
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
Jedno pytanko. Czy BitDefender niespowalnia ci kompa?? Mi jakośtylko on spowalnia troche kompa a inne antyviry nie.

JA używam Win XP SP2 + BitDefender 8 Professional Plus + Kerio Personal Firewall 4.2

Mi nie spowalnia

SP2 + Kerio + BitDef. 8 pro + Ad-Aware Watch
 
Do góry