Depresja jesienna

gadolin

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2007
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miałem w październiku a teraz wydaje mi się że mam znowu..to jest możliwe o tej porze roku?
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Eee.. dziwny temat, myślę, że to możliwe ;p
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
ta mozliwe tez to mam .... jak chcesz sie tego pozbyc to nie siedz w domu i nie zamulaj tylko rob cos co ci sprawia przyjemnosc a napewno ci przejdzie
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Tak jak pisałem jesienna juz przeszła na 100 % . A do odpuszczenia zimowej trzeba poczekać do wiosny.
 

JackW

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Nie żyj przeszloscia tylko tym na co czekasz, to moga byc np wakacje. Nie doluj sie roznymi rzeczami, np. szkola. Nie dokladaj sobie problemow. Porozmawiaj z kims o tym. Zacznij życ.... Jesli nie przejdzie polecam wyzyte u psychologa, a jesli on zdecyduje, ze bedzie potrzebna wizyta u psychiatry no to sie nie boj bo psychiatra przepisze Ci lekkie tabletki, ktore bedziesz bral, zapewne do marca, i wszystko bedzie, dzieki nim oczywiscie, kolorowe i pelne sensu :) POZD
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
depresja zwiazana z porami roku to jak najbardziej mozliwe :) moze jesienne zmeczenie? a moze wydatki energetyczne zwiazane z ochlodzeniem, ktore sprawiaja ze czujesz sie bez zycia...
tez tak miewam ;)
wtedy trzeba sobie poprostu znalesc ciekawe zajecie, wychodzic na spacery zamiast tylk o siedziec, jesc, spac i patrzec w telewizor :) chociaz jesli wolisz mozesz ten czas oczywiscie przespac ;)
zacznij brac witaminki, kup sobie falvit to takie cos jak centrum czy vigor tylk otansze a ten sam skład :) dokarm swoj mozg :)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
dam ci dobrą rade weź sie w garść i zajmij sie czymś co wymaga ruchu bo inaczej to lapniesz dołek jak lej po bombnie.... wszystko dobre co oznacza ruch ;)
 
Do góry