Ból mięsnia

Wołos

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Hey siemka , mam takie pytanie - podczas cwiczen czasami juz przy koncowych seriach czuje taki lekki bol w miesniu który cwicze , nie jest to jakis taki bol straszny czy cos, taki lekko odczuwalny i wlasnie nie wiem czy powinienem wtdy kontynuowac cwiczenia czy dac mu juz wtedy spokuj. Mialem juz tak pare razy i na dugi dzien nic mnie w nim nie bolało ani nic sobie nie nadwyrężyłem i dlatego wlasnie nie wiem czy powinienem wtedy kontynuowac cwiczenie czy nie .
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
no to znak że mięsień pracuje :) rób tak jak masz w planie zaplanowane :) i nie odpuszczaj żadnej serii :)
 

Wołos

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
a to spoko :D bo wlasnie balem sie ze jak czuc taki lekki bol to znak zeby cwiczenia przerwac :p ale widze ze trzeba go dalej katowac :D:D i nie odpuszczac:p
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
a to spoko biggrin.gif bo wlasnie balem sie ze jak czuc taki lekki bol to znak zeby cwiczenia przerwac jezyk.gif ale widze ze trzeba go dalej katowac biggrin.gif:D i nie odpuszczac:p

Dokładnie,ból mięśnia i zakwasy to dobry znak-oznacza że mięsień reaguje na ćwiczenia.
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
mia to nie jest zadne naderwanie miesnia co ty chlopak by potem nawet nie mogl za lyzke zlapac i by na drugi dzien wyladowal w szpitalu!!!

to wcale nie jest normalne co wy mu za glupoty piszecie nie powinno byc zadnych bolow podczas treningu zakwasy owszem ale PO treningu.

rozgrezwasz sie dokladnie przed treningiem?????
czasem nie szarpiesz sie z ciezarami ??????
nie uzywasz za duzych ciezarow ???????

jesli chcesz przesle co linka z swietna strona kulturystyczna tam mozesz sie zalogowac i popisac na temat treningow (opisac ten swoj problem) i odyzwiania - tam sa specjalisci a nie tak jak tutaj pseudospecjalisci!!!!!!!!!!!!!
 
M

Mia

Guest
mia to nie jest zadne naderwanie miesnia co ty chlopak by potem nawet nie mogl za lyzke zlapac i by na drugi dzien wyladowal w szpitalu!!!

ciekawa sprawa bo mamusia z naderwanym miesniem jakis czas latała. w szpitalu nie wyladowała i ma sie dobrze. naderwanie naderwaniu nierówne.

nota bene to nie serwis 'lekarz radzi' i nikt tu za specjaliste sie nie podaje (moze za wyjątkiem ciebie...)
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
jesli chcesz przesle co linka z swietna strona kulturystyczna tam mozesz sie zalogowac i popisac na temat treningow (opisac ten swoj problem) i odyzwiania - tam sa specjalisci a nie tak jak tutaj pseudospecjalisci!!!!!!!!!!!!!

Wow,dasz mi też takiego linka?Na tym forum zapewne piszą tylko zawodowcy i ich trenerzy.Ty to masz dojscia :D
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
mia ja nigdzie nie pisze ze jestem specjalistka wiec nie prowokuj bo piszesz bzdury!!!

misioor jesli nie drwisz w tym momencie to moge dac ci linka ale pewnie drwisz..

nie zawodowcy nie bo nie maja na to czasu ale ludzie ktorzy maja stycznosc z kulturystyka no i trenerzy rowniez!!!
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
ciekawa sprawa bo mamusia z naderwanym miesniem jakis czas latała

co innego chodzic a co innego cwiczyc,ja kiedys naderwałem triceps i nie mogłem nawet zębów umyć...

misioor jesli nie drwisz w tym momencie to moge dac ci linka ale pewnie drwisz..

trochę drwię,ale wyślij ;)
 
M

Mia

Guest
co innego chodzic a co innego cwiczyc,ja kiedys naderwałem triceps i nie mogłem nawet zębów umyć...

ja własnie nappisałam ze nie powinien cwiczyc. ten post był odp na absurdalne stwierdzenie kosmitki o szpitalu ;)
 
Do góry