Najlepszy program antywirusowy

Najlepszy program antywirusowy.

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
ANTIVIRUSY

No Jak miec kompa neta i nie porozmawiac o antivirusie ?

Wsumie to pisze to po by dowiedziec sie co tam u was chodzi w tle.
trudno tu mówic o tym co lepsze a co nie chociaż niektóre tak jak np Norton antivirus zasługują na miano G***.

Ja używam AVASTA i NOD32

Piszcie bom ciekaw i już :p
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
mateks17 napisał:
VG, i najważniejsze że kompa nie spowalnia WesolyWesoly

Sprawdzałem fajny ale on chyba nie ma ochrony rezydentowej ? bo mi coś virów z netu nie łapał ...dopiero w czasie operacji na plikach.

marcvs napisał:
Ja mam Nortona 2005 i nie narzekam

Ja miałem nortona 202 2003 2004 jakoś sie do nich przekonac nie moge.Z każda wersją było gorzej.Zabiera duzo pamieci wirtualnej a zanim wykrył wirusa ten już sie na stałe na dysk wpisywał.Co sie zmieniło w tej najnowszej odsłonie ?
 

Meggi

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Yyyy :zalamany: :zdziwko: Ja mam nortona! Mam też jakiś zone alarm... ale ja nie wiem po co mi to wszystko... ;) Ja sie nie znam ja tylko na kompie pracuje:)
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
Meggi napisał:
Yyyy Zalamany mala mi Ja mam nortona!

Meggi ja polecam jednak NOd 32 a co do zone alarm to dobrze trafiłas.Wiesz jak to jest kazdy co innego powie ale o nortonie raz ze sam sie przekonałem jak cienitki był no nie widziałem jeszcze najnowszej wersi.Wiesz zainstaluj sobie NODA32 albo AVASt i porównaj który lepszy.Nie wiem tylko czy nie wystapi problem miedzy Avastem a nortonem albo Nod32 a nortonem.Ja mam NOD32 i avasta i jestem zadowolonym człowiekiem :D
 

Meggi

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Wow... to ja to pokaze mojemu "informatykowi osobistemu" i niech mi to zainstaluje... bo ja to cóż... laik komputerowy jestem :zawstydzony:
 

Meggi

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Taa... ja to już gdzies widziałam?? Hmm... moze by tak tam wskoczyć?
 

Misiek Michał:p

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
83
Punkty reakcji
1
Miasto
Z dalekiej PÓLNOCY
A wie ktoś moze o jakiś testach antivirusowych ? Były moze przeprowadzane ....moze ktoś link podać .Bołagam tylko nie do komputer swiat.

[ Dodano: 2 Maj 05, 10:16 ]
ps. Miedzy nami to gdybym miał taką mozliwosc to bym miał NODa 32 i pande titanium albo platinium.Miałem na okres próbny to dopiero jest program.Szkoda tylko że jak sie nie kupi licenci to mozna miec go przez 30 sni a i dodam że tylko jedną aktualizacje.Załamka ale pamietam jak skuteczny jest.# dni temu go testowałem.
 
B

BloodyBastard17

Guest
Jedyny porządny antywir to Panda Platinium 7 bądz inne dziecko ze stajni Pandy :)
Zakupcie sobie Experta a w nim znajdziecie full wersje na 60dni :)
pozdrawiam
 

Gonzo

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
Miałem prawie każdy antywir z firewallem lub bez, i najgorszy okazał się norton bez względu na wersję (przynajmniej od 2001 i w górę). Obecnie mam pandę i kasperskiego i nie nażekam lepszej ochrony nie potrzebuję. A jeśli chodzi o te 60 dni z pandą to się niezgodzę bo można mieć ją i na wieczność :) :) :) :)
 
Do góry