Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * * * 3 głosy

Przyszłościowe kierunki studiów

studia przyszłość

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
692 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#681 mazi07

mazi07

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 15:55

Turystyka i Rekreacja to tak średnio przyszłościowy kierunek w moim odczuciu. 

• 0

#682 kasia8907

kasia8907

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 10:44

Ja myślę, że studia prawnicze, artystyczne lub typowo techniczne są w modzie i przede wszystkim mają przyszłość. 

• 0

#683 Isen1822

Isen1822

Ten najgorszy.

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 996 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 16:57

Gdy ja kończyłem szkołę średnią, to w modzie była resocjalizacja, pedagogika itp ,więc lepiej nie kierować się tym, co jest modne. Prawników też jest niemało, a co do artystycznych..... No nie wiem, może jakieś bardziej konkretne kierunki, związane z projektowaniem.

• 0

#684 renula90

renula90

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 23:36

Jak dla mnie zdecydowanie informatyka i żałuję że nie mam w tym kierunku uzdolnień :-/

• 0

#685 TinnLinn

TinnLinn

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 20:34

ja zamierzam byc masażystą lub Fizykoterapeutą uwazacie to za przyszlosciowe zawody??

W sumie jak zrobisz se papierka na to...to niezła kasa może być..podobno już wkrótce gabinety tego typu będą mogły otwierać osoby tylko z wyższym wykształceniem (tak słyszałem)...

A teraz moja kolej...co sądzicie o moim kierunku - RUSYCYSTYCE, tylko szczerze. Spotykam się z różnymi opiniami na ten temat. Niektórzy mówią, ze jest to dość przyszłościowy kierunek, bo rosyjski jest wycofywany ze szkół, bo trzeba nawiązywac dobre stosunki z Rosją itp...jednak zdażają się i takie dialogi:
- Co studiujesz??
- Rusycystykę..
- Buahahahhahahaha..serio??
- No tak..
- Nie no to teraz w modzie jest..łatwiej o robotę...

...A więc jak się Wam wydaje??

Skoro Ci się podoba, to zastrzeżeń nie mam (sama wzięłam lektorat z rosyjskiego na anglistyce, całe gimnazjum i liceum się uczyłam)  :wink:

• 0

#686 mayya

mayya

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 30 maj 2017 - 12:59

Ja wybrałam logistykę transportu i jak dla mnie to przyszłościowy kierunek. Teraz kończę pierwszy rok (na UTH w W-wie) ogólnie uczyć się trzeba, szczególnie jak są sesje, ale jestem zadowolona że wybrałam te studia - mam fajnych ludzi na roku, uczelnia jest ok, miasto też mi się podoba ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#687 niedzwiedzica

niedzwiedzica

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 11 październik 2017 - 09:38

Ja skończyłam matematykę z informatyką, niestety okazało się to mało przyszłościowe i teraz myślę nad poszerzeniem wiedzy informatycznej, chętnie bym poszła na jakieś studia podyplomowe szczególnie z aplikacji mobilnych itp. bo to teraz jest na topie i się na pewno przydaje. Gdzie warto robić taką podyplomówkę?

• 0

#688 Bllack

Bllack

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 25 październik 2017 - 13:47

Informatyka, medycyna itp. Od lat nie wiele się zmienia w tej materii, tak mi się wydaje

• 0

#689 madzia992

madzia992

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 21:11

Informatyka z pewnością, tylko że co studia dadzą? Medycyna mnie nie zainteresuję w Polsce, bo tutaj mentalnie ludzie żyją w średniowieczu. Może coś łatwiejszego? Budownictwo na pewno ma przyszłość.

• 0

#690 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 13:32

Ja słyszałam, ze bardzo przyszłościowym kierunkiem jest inżynieria. Nawet dość popularne są różnego rodzaju szkolenia z tym związane jak np. http://emt-systems.p...ieczenstwa.html chociaż dla mnie inżynierowie to bardzo zdolni ludzie ja jednak bardziej jestem humanistką i bym się w tym nie odnalazła. Ale różnego rodzaju wynalazki techniczne teraz mogą być bardzo dochodowe. 

• 0

#691 ewkamarchewka1

ewkamarchewka1

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 08 lipiec 2018 - 18:31

Mysle, ze jesli wybierzemy kierunek studiow zgodny z naszymi zainteresowaniami i predyspozycjami to na pewno znajdziemy po nim prace, nawet jesli jest to kierunek malo oblegany czy uznawany za niemodny. Ale jesli slysze o tym, co jest przyszlosciowe to kojarzy mi sie medycyna czy weterynaria. Lekarz weterynarii ma pelne rece roboty- zajmuje sie zwierzetami domowymi, hodowlanymi, egzotycznymi, moze tez kontrolowac zywnosc odzwierzeca czy leczyc choroby odzwierzece.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#692 and29

and29

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 21 sierpień 2018 - 09:42

Patrząc co obecnie dzieje się na rynku pracy, wydaje mi się, że kierunki związane z informatyką i technologiami informatycznymi wydają się być pewniakiem.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#693 niedzwiedzica

niedzwiedzica

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 27 sierpień 2018 - 10:20

Zrobiłam sobie podyplomówkę z aplikacji mobilnych i internetowych i chociaż ne pracuję stricte jako infomatyk to w pracy mi się to bardzo przydało, warto poszerzać wiedzę bo to zawsze zwiększa nasze szanse na rynku pracy

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia, przyszłość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0