Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

procenty i papierosy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Wołos

Wołos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 02 grudzień 2007 - 19:15

hey siemka mam takie pytanie , cwicze juz od pol roku i nawet widac efekty ale miej wiecej raz na dwa tygodnie a czasem nawet raz w tygodniu wychodze ze znajomymi na imprezke nom i wiadomo :P:P cos tam sie wypije ( czasem za dozo :P ) i niedawno uslyszalem od kolegi ze nie powinno sie pic alkoholu bo on xle wplywa na przyrost miesni i wlasnie tu moje pytanie czy to jes prawda ?? bo ja tak jak pisalem pije czasem ale efekty i tak widac wiec jak to z tym jest ?? nom i czy papierosy maja taki sam wplyw( ja sam osobiscie nie pale ) ??
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 LaggeR

LaggeR

OpenMinded Metalhead

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1939 postów

Napisano 02 grudzień 2007 - 21:15

alkochol wyplukuje bialka i witaminy z organizmu. bialko jest glownym budulcem miesni. Jezeli raz na jaskis czas sobie wypijesz to nic strasznego sie nie dzieje, ale starj sie pic jak najmniej jezeli chcesz sie wziac za cwiczenie na powaznie.

a tak na marginesie bierzesz jakies odzywki? jesli tak to jakie?
  • 0

#3 klakier18lublin

klakier18lublin

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 12:49

alkochol owszem scina bialko wiec wogule nie powinno sie pic ale to czasami nie mozliwe hehehe :P ale papierosy nie one tylko wysuszaja skure a pozatym tylko nie bierz sterydow bo od tego sie kuli hehe :P
  • 0

#4 Wołos

Wołos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 17:13

znaczy ja biore białko w proszku z firmy olimp :P:P ale nie wiem czy to mozna zaliczyc jako odzywke :P:P a to ma jakies znaczenie ze biore jakies odzywki i poje alkohol ??hey a moze byc tak ze np wypije ale na drugi dzien wlasnie zjem np podwojna porcje białka i wszytsko woci do normy :P?? czy raczej nie :P?
  • 0

#5 Santos

Santos

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 731 postów

Napisano 03 grudzień 2007 - 19:05

klakier ? jak to się kuli ?

a co do tematu to jasne alkohol źle wpływa najlepiej wybrać albo to albo to :P no ale jak ktoś już napisał czasami to jest nieuniknione:) wątpie że branie podwojnej dawki coś da bo alkohol ścina białko a pijesz dzień wczesniej więc najlepiej jaknajrzadziej pić:P
  • 0

#6 Wołos

Wołos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 06 grudzień 2007 - 10:33

hey a chcialem sie jeszcze spytac jak jest z kawą :P ?? bo jej takze podobno nie powinno sie pic podczas cwiczen .
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 dzolero

dzolero

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 08 grudzień 2007 - 02:06

hey a chcialem sie jeszcze spytac jak jest z kawą :P ?? bo jej takze podobno nie powinno sie pic podczas cwiczen .

Głównie dlatego, że wypłukuje magnez i sole mineralne, których jony i pierwiastki wpływają na prawidłowy przepływ impulsów elektrycznych w Twoich mięśniach i układzie nerwowym (którymi to zawiadujesz w celu ćwiczeń). Wypić kawę rano można, ale trzeba pamiętać by uzupełnić później niedobór magnezu.
  • 0

#8 Majkel_1991

Majkel_1991

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 27 luty 2008 - 18:59

aaaa ja lubiieeeee mojeee zuuubbbryyyyyyy
I kropka
.

nie biore niczego i czuje sie swietnie :P
  • 0

#9 ROOBALL

ROOBALL

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 174 postów

Napisano 02 marzec 2008 - 21:28

Majkel twoje denne odpowiedzi to zostawie bez komentarza.
  • 0

#10 Majkel_1991

Majkel_1991

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 142 postów

Napisano 03 marzec 2008 - 18:52

a jednak skomentowales
hmmm nie no zamiast strzelic piwo z kolegami to lepiej brac ruskie SSA prawda?
  • 0

#11 ROOBALL

ROOBALL

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 174 postów

Napisano 03 marzec 2008 - 21:01

Ja nie mówie zeby wogóle alkocholu nie pic po browar raz w tygodniu nikomu nie zaszkodzi ( mowa o jednym piwie ) a przeczysci nery heh a koksu tez nikowu nie polecam to jest kazdego indywidualny wybór kazdy ma tylko jedno zdrowie i jak sie o nie dba takie sie je ma .
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 PrzemekB

PrzemekB

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 127 postów

Napisano 03 marzec 2008 - 21:48

wszystko jest dla ludzi więc jeżeli browarek to 0,5l; winka to 0,25; wódeczki to kielonek. to jest maksimum dziennego spożycia:P Radze przyjrzyj się w lustrze przed impreza i z rana po a zobaczysz jak dużo tracisz. Mięśnie w większości zbudowane są z wody a jak wiadomo alkohol odwadnia.
  • 0

#13 ROOBALL

ROOBALL

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 174 postów

Napisano 04 marzec 2008 - 13:29

No tak tylko wiekszosc ludzi cwiczy dla szpanu a nie dla siebie tydzien sie haruje a w weekend sie spada heh nierozumiem takich ludzi ale naszczescie to nie mój problem :)
  • 0

#14 PrzemekB

PrzemekB

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 127 postów

Napisano 04 marzec 2008 - 15:57

hehe a niestety to jest moim problemem lub było gdyż już nie trenuje, muszę się z Tobą ROOBALL zgodzić, choć to i tak nie boli mnie aż tak jak to że większość się sztrymuje wszelkimi anabolikami. Ja osobiście nigdy nie brałem i nie będę brał. To wszystko jest dla mięczaków, którzy chcą mieć efekty treningów w bardzo krótkim czasie.
  • 0

#15 ROOBALL

ROOBALL

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 174 postów

Napisano 04 marzec 2008 - 16:13

sterydy sa dla ludzi myslacych a jesli ktos nie ma pojecia o diecie suplach a po koksy siega to jest brecha i tyle .
  • 0

#16 wini_007

wini_007

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 274 postów

Napisano 03 maj 2008 - 18:27

Ja osobiście jako osoba uprawiająca kulturystykę powiem od siebie to że:

Papierosy tylko i wyłącznie zabijają życie i trują nasz układ oddechowy. Alkohol raczej nie jest taki konieczny do szczęścia. Ja osobiście piję tylko i wyłącznie 2 piwka na miesiąc ponieważ nie jestem taki komercyjny na alkohol. Odżywiam się zdrowo i codziennie ćwiczę wraz z godzinnym biegiem bez zatrzymania. Mój kumpel też uprawia kulturystykę, ma tyle samo lat co ja i jego masa i mięśnie są praktycznie równe. Tylko że on ma nałóg papierosów. Podczas wspólnych czasami biegów wysiada po niecałych 40 minutach. Bierze również wspomagacze jak i ja. Lecz one już nie dają tak wiele na kondycję.

Co do alkoholu, to każdy kto był lub jest w III gimnazjum musi wiedzieć że alkohol strasznie ścina białko, które jest głównym budulcem mięśni. Zobaczcie jak na doświadczeniu zwykłe białko od jajka po zmieszaniu ze spirytusem czy wódką szybko się ścina. Pomyślcie że picie częste alkoholu rozwala jakby wasz organizm i mięśnie. Może i myślicie że pijacy czy menele piją i jakoś żyją. Ale to zostawmy do lamusa. Nikt nie wie dlaczego oni tak żyją. Jeden jest mocny, a drugi nie widocznie.
  • 0

#17 elskadig

elskadig

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 249 postów

Napisano 04 maj 2008 - 10:21

Alkohol okazyjnie tak, picie bez okazji to bez sensu gdy sie cwiczy. <_<
  • 0

#18 wini_007

wini_007

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 274 postów

Napisano 04 maj 2008 - 11:28

Ale sam przyznaj że jeżeli nawet okazyjnie to z umiarem
  • 0

#19 elskadig

elskadig

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 249 postów

Napisano 04 maj 2008 - 15:12

nie widzialbym sensu ciezko cwiczyc, a wieczorem isc do baru sie nachlac. Nie pije wogole alkoholu, ale wracajac do Polski zawsze chce sie napic z przyjaciolmi i nic na to nie poradze. Ale wszystko z umiarem, przeciez nie mozna sobie wszystkiego odmawiac :D
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 wini_007

wini_007

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 274 postów

Napisano 04 maj 2008 - 15:45

Zawsze można zastąpić coś czymś. Alkohol również się da. Tylko trzeba odrobinkę wyobraźni :)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0