PLemniki a woda i mydło

Status
Zamknięty.

Dominiikkaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
MAm pytanie. Bo rózne zdania krązą na ten temat. Czy jesli plemniki, znalazly sie na dłoni mezczyzny, mozna je skutecznie zmyć/ zniszczyć wodą + mydło??
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Bylo mnostwo podobnych tematow...
no jezeli je potraktujesz woda to splyna no nie ? A mydlo je zabije... jeszcze raz powtarzam PLEMNIKI TO NIE CYKLOPY. ONE NIE ZYJA WIECZNE!!!
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
o, właśnie. ja mam też tego typu pytanie :D
czy jeżeli miałam na ręce spermę i załóżmy wytarłam ją o spodnie i czułam, że mam całkiem suchą dłoń, to mogły tam zostać jakieś plemniki? :p
 

Dominiikkaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Bylo mnostwo podobnych tematow...
no jezeli je potraktujesz woda to splyna no nie ? A mydlo je zabije... jeszcze raz powtarzam PLEMNIKI TO NIE CYKLOPY. ONE NIE ZYJA WIECZNE!!!
I po co te nerwy? kto pyta nie bladzi wiec pytam. A rozne poglady na ten temat chodzą. W sumie mysle tak jak Ty.. ale jednak wole byc pewniejsza:p a jak widzisz nie jestem jedyna ktora sie nad tym zastanawia;)
 

Dominiikkaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
hehe no ok:D:);) czyli uważasz, że woda i mydełko są skuteczne na zmycie tych stworzonek z dłoni:>:D?
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
jejku jakie pytanie.najlepiej umyc kwaskiem cytrynowym :lol:
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Skoro ktoś ma problem to po to pisze na forum aby uzyskać odpowiedzi i nie nalezy się "naśmiewać" lub irytować. Kto pyta nie błądzi. Tak - mydło zabija bakterie i drobnoustroje - a więc w połączeniu z wodą wszystko spływa :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry