Prezent na wieczór kawalerski

Maker

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Może ktoś wie, gdzie można kupić fajny prezent dla kumpla na wieczór kawalerski ?
pzdr
 

marekczarek

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
a ja polecam koszulki - wieczór kawalerski

ciekawe, jajcarskie a czasem tragiczne koszulki z indywidualnymi nadrukami.
Kupiliśmy cały zestaw 20 koszulek "pogrążeni w żałobie" oraz 1 koszulkę Game Over + pakowanie do puszki. Efekt niesamowity 21 chłopa w koszulkach informujacych o wieczorze kawalerskim, przetaczających się po wrocławskich klubach. Super zabawa i ciekawy prezent. - polecam
 

ANDRZEJ001

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
CZEŚĆ.
MY ZAMÓWILISMY KUPMPLAWI TORT Z RZEMIESLNICZEJ AWANGARDY ŚWIETNI SA JEGO DZIEWCZYNA ĆWICZY YOGE I ZROBILI TORT DAMSKICH POSLADKOW Z PODWIAZKAMI I TATUAŻEM YOGI. BYŁO ŚMIESZNIE I SMACZNIE. POLECAM TYM BARDZIEJ,ŻE WYCZARYJA WSZYSTKO CO NP.LUBI PRZYSZLY PAN MŁODY.
POZDRO.
 

Srebrzynka

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja dostałem oryginalny prezent - polecam. Kumple zabrali mnie na strzelnicę z ostrą amunicją - bardzo fajne odczucia, spora adrenalina, sport dla prawdziwych facetów, którym nie drżą ręce.

http://www.srebrzynka.pl - uczyń swoją kobietę piękniejszą
 

Komancz

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
My zafundowaliśmy młodemu skoki. Taki ostatni skok przed tym najważniejszym skokiem. Było super polecam, oczywiście nie dla lękliwych:)
pozdro
 

semp233

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
czesc
NAJLEPSZY PREZENT !!!
słuchajcie ja z kolegami zabralismy przyszlego pana młodego na taki wieczór:
zamówilismy limuzyne z naprawde szybkim kierowca
wynajęłyśmy jaguara, który pojechał po Radka do domu, miał niesodzianke bo nie wiedzial o niczym
zadzwonilismy do niego o powiedzielismy ze taksówka na dole czeka. jak zszedl ten kierowca czekal pod klatka i zaprowadzil go do auta, byl w szoku ze to nie zwykle taxi tylko taka wypasiona bryka, pojechal jak prwdziwy król brytyjska.
po drodze zabrali tez mnie i dwóch innych kumpli, pojechalismy do knajpy na pare piwek, a po rozluznieniu ryszylismy na go go. limuzyna na nas czekala cały czas i wozila nas po łodzi, piekny jaguar ponad 200 koni pod maska, na nasze zyczenie pare razy pojechalismy naprawde szybko i sie troszke poscigalismy.
za limuzyne zaplacilismy 200 zł wiec chba taniutko bo zjezdzilislmy pol łodzi Radzio byla w siodmym niebie.
polecam wszystkim taka niespodzianke bo zabawa przednia. jesli chcecie piszczie do mnie na maila podam wam namiary na tą limuzyne bo naprawde warto, kierowca mlody i wesoly, posmialismy sie i zabral nas w pare fajnych miejsc
semp233@poczta.onet.pl
 

Petronelcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mój brat niedawno miał wieczór kawalerski. Oj poszaleli... - Ogónie - z tego co opowiadał- to było dużo alkoholu i przemarsz po kilku łódzkich klubach. oprócz tego kumple przygotowali mu takie specjalne wydanie gazety o nim i o tym, co działo się na tej imprezie. Miało być na pamiątkę, ale traf chciał, że zobaczyła tę gazetę nasza mama i chciała bardzo ją schować, żeby nie zobaczyła jej Karolina, obecnie już żona brata. Zabawy było co niemiara, bo mama ( i ja na początku też) byłyśmy przekonane, że brat naprawdę tak zaszalał na tym kawalerskim. Naprawdę super pomysł,prezent na wieczór kawalerski
 

marekczarek

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
A my szaleliśmy w KrK kilka klubów, kilka pokazów tańca, gry i zabawy pijackie (nawet nie wiecie jak prosta gra może rozbawić towarzystwo wieczoru kawalerskiego) a wszystkie pomysły namiary adresy uzyskaliśmy ze strony: wieczór kawalerski
 

Rzymianka

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mój brat na swoj kawalerski dostał miedzy innymi taka specjalnie dla niego przygotowana gazete z artykułem o nim i z relacja z wieczoru kawalerskiego na pierwszej stronie. Mysle, ze to fajny pomysl na prezent na wieczór kawalerski, zwlaszcza jesli szuka sie czegos innego niz tradycyjne gadzety jakie daje sie na takich imprezach. Poza tym zostaje pamiatka, bo mozna oprawić i powiesić na ścianie na przykład.Moj brat te gazete dostal po imprezie i przez chwile sie zastanawial, czy aby naprawde nie opisano go w prawdziwej prasie - wiec tym bardziej bylo duzo zabawy z tym prezentem
 

nekta

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Fajnym pomysłem jest też wspólny wypad gdzieś. Jakiś czas temu byłam na panieńskim, a mój chłopak na kawalerskim, na którym poszli razem z chłopakami na paintball i podobno się świetnie bawili. Tu można znaleźć sporo pomysłów: http://www.surpriseme.pl/wieczor-kawalerski.html
 

lewynsky

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Rewelacyjny prezent to Pakiet Adrenaliny co się nazywa Viva Box Extreme, znalazłem to na www.ostatnia-impreza.pl zresztą stamtąd wziął się cały mój pomysł na kawalerski
 
K

kolakoka

Guest
Nie wszyscy lubia zobaczone prezenty, mój kumpel prawie sięk iedys obraził na swoich ziomków jak Ci mu kupili jakąś dmuchaną lalkę na wieczór kawalerski. Panowie wykażcie się jakąś kreatywnością, naprawdę możlwiości jest wiele, co zreszta widać bo niektóre wpisy są ciekawe :)
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Wiadomo, że tak jest, niektórzy chcą na taki wieczór dostać coś zabawnego, ale w granicach przyzwoitości. Z tego co wiem, to bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się prezenty typu szklanka do whisky np. taka http://www.facebook.com/photo.php?pid=173288&id=109218032433472 Nietypowy prezent jak widzicie, do tego można dokupić jakiś dobry alkohol i prezent bardzo fajny na wieczór kawalerski.
 

libra103

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hejka,
ostatnio szukałem ciekawego, niebanalnego prezentu na ślub dla swoich znajomych i po zastanowieniu zdecydowałem się na książkę pisaną specjalnie na zamówienie. Wysłałam do ludzi któryzu to robia krótka chcrakterystykę moich znajomych, a oni mieli stworzyć jakieś opowiadanie na ten temat, potem na ich prośbę wysłałem jeszcze parę fotek. Trochę się bałam, że przy takiej cenie będzie to troche kiepskie, ale powstała nie tylko ciekawa historia, ale naprawdę estetycznie wykonana książka. Uwierzcie mi zrobiło to niesamowitą furorę. Podobało się nie tylko mi, ale co najważniejsze moim znajomych, oraz wszystkim gościom.
Polecam wszystkim, adres strony to: www.siedemmorz.pl
 

2nite.com.pl

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
2nite.com.pl

Na tej stronie znajdziecie ciekawe wzory koszulek które idealnie pasują na wieczór kawalerski jak i panieński
 

crazyprezenty

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na allegro jest dużo :cenzura:ch i śmiesznych przedmiotów. Sam kumplowi kupiłem stringi w kształcie słonia i fartuszek strong man.

http://allegro.pl/show_shop.php?shop_id=19520482
 
Do góry