aga_w-wa

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
4 tygodnie temu uprawiałam seks z moim chłopakiem, zabezpieczaliśmy sie prezerwatywa. Dodam że było to 3 dni po moim okresie i wytrysk był na zewnątrz ale po stosunku zapomnieliśmy sprawdzić prezerwatywę ale chwile przed tym sprawdzalismy i była cała... okres spóźnia mi sie 4 dni. Aha i przez ostatni miesiąc brałam tabletki na spalanie tłuszczu. Okres mam nieregularny. Przed ostatnio tez mi sie zpozniał, lekarz stwierdzil ze od odchudzania. Czy mogę być w ciąży czy to przez odchudzaine?!! proszę o opinie postanowilsmy juz tego nie robic do mementu az dorosniemy!!:(
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
jezeli sperma nie dostala sie do srodka.to napewno nie jestes w ciazy.tak jak lekarz juz ci powiedzial okres spoznia sie przez odchudzanie.i sama piszesz ze masz nieregularnie.a wiec nie martw sie napewno okres dostaniesz w najblizszych dniach.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Spokojnie 4 dni to nie tak dużo. Rózne leki itp. przyczyniają się do rozregulowania okresu (wiem z doświadczenia). I skoro mówisz, że uzywaliście gumki + skończył na zewnątrz to nie powinnas się martwic. Oczywiście wszystko jest zawsze możliwe, ale jakoś nie wydaje mi się byś miała mieć powód do obaw. Poza tym nerwy, że Ci się spóźnia okres też go mogą opóźniac. Mnie kiedyś przez nerwy spóźnił się 10 dni! :| A jak jesteś bardzo zaniepokojona to nic prostszego jak zrobić test :>
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Sadze, ze to nie jest ciaza. Jezeli lekarz tak powiedzial, to nie masz sie czego obawiac ; ) On chyba wie, co mowi, prawda? ; )
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
oj spokojnie, wiem ze łatwo mi pisać bo nei ejstem na Twoim miejscu, ale tylko to moge CI poradzić, zresztą okres może CI sie spózniać przez stres, to ma wielki wpływ na to kiedy go dotaniesz...
zawsze mozesz zrobić test, nie boli a rozwieję wątpliwości... no ale spokojnie, czesto okres moze sie spózniac duuuuzo więcej...
pozdro, napisz jak sie sprawa wyjasni :papa:
 

aga_w-wa

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
zrobiłam dzisiaj test... i na szczęście wynik wyszedł NEGATYWNY :yahoo: :) :) :) :) :) dziękuje wsztskim za odpowiedzi ^_^
 

Motylek88

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
hejka ja mam takie pytanie. Okres mi sie spoznia juz jakies 10dni ostatnio mialam 13listopada , brałam Luteine przez 2 dni potem tak wyszlo ze kochalam sie z chlopakiem bez gumki, stwierdzilismy ze skoro mi sie okres spoznia to mam dni nie plodne, ale teraz zaczynam sie bac. Nastepnego dnia wzielam znow Luteine teraz juz nie biore, bo nie wiem co robic??? zadnych objawow nie mam. Ale czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy? pomozcie prosze
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
jezeli kochalas sie bez zabezpieczenia to mozliwe ze w ciazy jestes.najlepiej wybierz sie do lekarza.
i jezeli nie chcesz byc wciazy to dlaczego kochacie sie bez zabezpieczenia?
 

Motylek88

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
myslalam ze skoro mi sie okres spoznia to mam dni nie plodne i ze wtedy nie zajde w ciaze. A czy jak bym brala Luteine to moze to cos pomoc niewiem poronienie czy cos?
 

samotnyamant

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
witam wszystkich forumowiczów mam pytanie odnosnie seksu bez zabezpieczen .....kochałęm sie juz wiele razy chodz przyznam sie ze nie jestem ekspertem w tej dziedzinie zawsze robiłem to z zabezpieczeniem konkretnie z prezerwatywa bądz moja dziewczyna uzywała tabletki antykoncepcyjne teraz moja dziewczyna nie bierze tabletek i mam jedno pytanie bo jestem w stanie kontrolowac wytrysk i wiem ze nastapi zawesze na zewnątrz...ale nie jestem w stanie kontrolowac jednego otóz to czasami nawet bez seksu gdy sie bardzo podniece na moim członku pojawia sie jakas wydzielina przezroczysta tak jakby klej:p heheh smiesznie brzmi no ale co zrobic lepiej zapytac niz pózniej bawic :p pytanie brzmi co to za sliska wydzielina i czy jak bede sie kochał bez zabezpieczen to ona moze spowodowac ze moja partnerka zajdzie w ciąze bo jak juz powiedziałem nad tym nie da sie zapanowac :) pozdrawiam i prosze o normalne odpowiedzi
 

bossmen

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
witam wszystkich forumowiczów mam pytanie odnosnie seksu bez zabezpieczen .....kochałęm sie juz wiele razy chodz przyznam sie ze nie jestem ekspertem w tej dziedzinie zawsze robiłem to z zabezpieczeniem konkretnie z prezerwatywa bądz moja dziewczyna uzywała tabletki antykoncepcyjne teraz moja dziewczyna nie bierze tabletek i mam jedno pytanie bo jestem w stanie kontrolowac wytrysk i wiem ze nastapi zawesze na zewnątrz...ale nie jestem w stanie kontrolowac jednego otóz to czasami nawet bez seksu gdy sie bardzo podniece na moim członku pojawia sie jakas wydzielina przezroczysta tak jakby klej:p heheh smiesznie brzmi no ale co zrobic lepiej zapytac niz pózniej bawic :p pytanie brzmi co to za sliska wydzielina i czy jak bede sie kochał bez zabezpieczen to ona moze spowodowac ze moja partnerka zajdzie w ciąze bo jak juz powiedziałem nad tym nie da sie zapanowac :) pozdrawiam i prosze o normalne odpowiedzi


Jest to wydzielina która zawiera śladowe ilości plemników więc w trakcie stosunku bez zabezpiecznia moze dojść do zapłodnienia.jestem prawiczkiem a to wiem :)
 
M

Mia

Guest
to wydzielina której braki zestepuje sie lubrykantami. jakby to tak po chłopsku rzec- zmniejsza tarcie. moze ona zawieraz sladowe il plemników które trafiły wczesniej do nasieniowodów.
 

samotnyamant

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
aha czyli nawet jesli wyjme przed wytryskiem to nie mam pewnosci czy moja dziewczyna nie zajdzie w ciąze TAK ??? hmmm ale to głupie chyba dalej bede urzywał gumek chodz te tak czesto pękaja :) pozdrawiam
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jak sie nieumiejętne uzywa to pekaja :p
A co do Twojego pytania : tak kobieta może zajśc w ciaze, gdy do wytrysku nie doszło w pochwie .
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Luteina na pewno nie przyczyni się do ewentualnego poronienia, bo jednym z jej zastosowań jest podtrzymanie ciąży. Sama biorę ją teraz na wywołanie okresu.
 

milczac/pisac;d

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
macie racje lepiej sie zabezpieczyc niz pozniej czekac z niecierpliwoscia na okres... to jest dopiero stres :124: :oops:
 
Do góry