Nutki na flet poprzeczny...

Aśka...

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
bielsko biała
od niedawna gram na flecie poprzecznym i nie wiecie moze gdzie znajde nuty jakieś wmiare proste ale takie co wymagają troche czasu i zaangażowania:p prosze jak cos macie to piszcie...:p:p:p::*
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
oj zazdroszcze :p
Chcialabym grac na flecie poprzecznym :D. Gralam kieeedyc na prostym :)lol:) no ale mi sie znudzilo...

Wpisz w googlach nuty na flet poprzeczny. Moze cos sie znajdzie ;).
Zycze powpdzenia w szukaniu i w nauce
 

err.

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
lbn.
amm, ja grałam też kiedyś ale nie miałam z tym problemu , bo chodziłam do szkoły muzycznej gdzie jest tzw. `nutoteka`.
więc może przejdź się do takowej w Twoim mieście i poproś,czy mogą Ci wypożyczyć albo żebyś sobie skserowała chociaż :]
 

kingusia1996

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś grałam na flecie prostym i niekiedy dalej gram, ale też uczę się (sama) na flecie poprzecznym i szukam nut do barki jeśli macie to przyślijcie mi na e-mail albo napiszcie na forum. Z góry dziękuję!!!!!!!!!!!!!!! kina1224@o2.pl
 

tryton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
143
Punkty reakcji
0
Tu jest link do Forum z nutami m/y innymi na flet poprzeczny.
A najprościej to chyba w bibliotekach muzycznych, to w końcu bardzo popularny instrument zawsze coś się znajdzie.
A po trzecie flet poprzeczny jest w stroju C, więc jakiekolwiek nutki znajdziesz to można grać (nie trzeba transponować;)
 

Ania_cool

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
cci2009121300000.png
;]
Tej końcówki nie trzeba grać bo jest za trudna:p. Może być ?
 

Koralina'90

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja miałam programy NoteWorthy Composer i Finale Notepad, są całkiem dobre. :eek:k:
Tu jeszcze stronka, gdzie jest na ich temat trochę info http://gramsam.pl/artykuy-/artykuy-nuty/piszemy-nuty/85-programy-do-pisania-nut.html
 
Do góry