Jaki szampon?

gesiu00

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiec tak nie wiem czy taki temat juz był czy nie ale trudno. Jakiego uzywacie szamponu na włosy przetłuszcajaće sie?? ja juz nie wiem co uzywac i tyajk dalej mi sie przetłuszczaja..co poradzicie?? moze macie jakies wyprobowane dobre szampony ale znow nie takie drogir:) czekam na odpowiedzi:)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Wydaje mi się, że było coś takiego. Ja używam Garnier Fructis Fresh. Po umyciu są ok, ale na następny dzień i tak muszę myć :p
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
byly juz takie tematy, może problem nie tkwi w szampnie.

co powoduje że wlosy sie szybko przetluszczaja? :D

* mycie włosów goraca wodą
* nakładanie tzw turbanu na glowe po umyciu ( taki turban działa na wlosy jak sauna, poci sie pod nim skóra a gruczoły szaleja!) dlatego czasem wystarczy zmienić sposób używania recznika zeby wlosy sie nie przetluszczały :)
* zbyt mocne szorowanie palcami podczas mycia ( pobudza gruczoły łojowe)
* i ostatnie najważniejsze - nie można oszczedzac wody podczas splukiwania nalezy to robić przez conajmniej 3 minuty! uzywajac przy tym duzego strumienia wody


jesli przestrzegasz zawsze wszystkich wyżej wymienionych punktów to bedziemy myśleć dalej ;)
 

gesiu00

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
83
Punkty reakcji
0
o widze ze pojawiła sie ekspertka:D:D a no tak niby taka goracą woda nie myje włosow a szorowac palcami to tak srednio:) tego turbanu nie robie:D:D a płukam nie tak długo na pewno nie 3 minuty:D:D hehe:D:D wielkie dzieki za rady....:)
 

tajemnicza :)

Dominika ;)
Dołączył
4 Styczeń 2007
Posty
3 590
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
z daleka
hehe nie nie ekspertka xD

gorace powietrze z suszarki tez pobudza gruczoły.. zapomnialam dodać :p

w takim razie również proponuje kupic szampon Head Shoulders bo świetnie odświeża włoski, wiem że nie masz łupieżu ale ten szampon jest naprawde świetny. ;) ten mietowy najlepiej :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
spróbuj błekitnego sunsilka do włosów przetłuszczających się, co prawda to raczej damski szampon ale sprobowac zawsze mozesz, ja uzywam go juz bardzo dlugo, wlosy sa na prawde świeże nawet następnego dnia :)
 

miloszpolo

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraina piorunów...
Garnier Fructis Fresh i Sunsilk blekitny ja uzywam ich na zmiane bo po jakims czasie wlosy przyzwyczajaja sie do jednego i przestaje dzialac. nika19 pierwszy raz spotykam sie ze stwierdzeniem ze to damski szampon :mruga: ja caly czas uzywam produktow sunsilka i sa bardzo dobre.
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Wiec tak nie wiem czy taki temat juz był czy nie ale trudno. Jakiego uzywacie szamponu na włosy przetłuszcajaće sie?? ja juz nie wiem co uzywac i tyajk dalej mi sie przetłuszczaja..co poradzicie?? moze macie jakies wyprobowane dobre szampony ale znow nie takie drogir:) czekam na odpowiedzi:)
spróbuj tego (pomaga w dość dużym stopniu)
:eek:k:
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Tajemnicza zapomniałaś chyba o odżywkach.
Raczej ich się nie używa, bo tłuszczą włosy.
No nie ?
 

Berialsowa

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Wiek
115
ja używam z Dove. Skuteczny, wydajny, ślicznie pachnie o do tego ma sie po nim piękne puszyste włosy
 

Marcjan

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jakiś czas temu używałem szamponu Nivea, był świetny, na drugi dzień włosy nie wyglądały tak sucho jak po innych szamponach i nie były przetłuszczone. Kupiłem sobie ostatnio w Kauflandzie. Szkoda, że jest w tak małych buteleczkach.
 

Majkel_1991

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
mam to wiedziec?
hmm ja z kolei chwale sobie Head and Shoulders ;p mimo ze przeciwlupieżowy fajnie dzialal na przetluszczajace sie wlosy a teraz Myje jakims z Avonu i jest ok ; P <starsza konsultantką jest wiec mam za free : P >
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Olsztyn
Ja używam Head and Shoulders i dla mnie jest w sam raz, nie narzekam :)
 

a9891

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiec tak nie wiem czy taki temat juz był czy nie ale trudno. Jakiego uzywacie szamponu na włosy przetłuszcajaće sie?? ja juz nie wiem co uzywac i tyajk dalej mi sie przetłuszczaja..co poradzicie?? moze macie jakies wyprobowane dobre szampony ale znow nie takie drogir:) czekam na odpowiedzi:)

Witam no właśnie też z tym miałem problem ale od jakiegoś czasu używam JOANNA Mini Naturia Szampon z Guaraną dla Mężczyzn przestały mi się tak przetłuszczać włosy. Prawdą jest też, że wyczytałem że też należy przetrzymywać włosy brudne a nie odrazu myć. Bo jak się często je myje to zmywa się warstwa ochronna i włosy bardziej się przytłuszczają, w tej chwili myje raz na 3 dni i spoko jest.

Aha no i nie używam żelu... :p

superkoszyk.pl/product-pol-7682-JOANNA-Mini-Naturia-Szampon-Odswiezajacy-200-ml-z-Guarana-dla-Mezczyzn.html
 
Do góry