tescik na wzrok wrzucam

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ja to nawet nie muszę robić tego testu, bo wiem, ze mam astygmatyzm xD
 

Liss

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
siema. To naprawde dziala? ;) kurcze, ja czekam na wizyte u okulisty juz 2 miesiac bo na prywatengo mne nei stac. a coraz gorzej widze...Wiec pewnie wada mi skoczyla. potrzebuje nowych glasow. moze go zrobie...
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Kurcze, ja miałem napisane "wysokie prawdopodobieństwo astygmatyzmu na prawe oko" cholera :p ale niby mam "znakomity wzrok"
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
Kurcze, ja miałem napisane "wysokie prawdopodobieństwo astygmatyzmu na prawe oko" cholera :p ale niby mam "znakomity wzrok"

hehe, bo essilor potrafi zaprojektowac szkla transitions, ale nie wpadli moze na pomysl, ze kalibracja monitora moze w jakims stopniu wplywac na wynik testu;). ale jako profilaktyka imo jest w porzadku, szczegolnie udana jest ta czesc z ergonomia...i cholernie potrzeba, szczegolnei dla tych, ktorzy dlugo przed kompem siedza.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
tak jak myslalem, dosknale ;)
tylko nie widzialem szarego prostokata na czarnym ;/
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no to ciekawe, zrobie jeszcze raz kiedys
kurcze a tak w ogole to wypowiadam sie widze w męskim dziale, ale test jest chyba również dla kobiet? P
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Z moimi oczami wszystko w porządku, zadziwiające... doprawdy :).
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Wysokie prawdopodobieństwo występowania braku percepcji kontrastu... chyba trzeba będzie udać się do okulisty...
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
no to ciekawe, zrobie jeszcze raz kiedys
kurcze a tak w ogole to wypowiadam sie widze w męskim dziale, ale test jest chyba również dla kobiet? P

zrob zrob, w ogole powinno sie to powtarac co jakis czas:) i jasne, test jest dla obu płci, pod warunkiem, ze przedstawiciel/przedstawicielka płci ma oczy ;)
 

Liss

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
no ja czesto siedze przed kompem..no i wyszlo...WADA MINUSOWA. Musze zaczac zbierac na okulary. Nigdy nie nosilem. a ten essilora caly to jakis drogi? moze u nich zrobie jak mi wade wykryli...szit
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
J nosze okulary.. 1.5 na minusie i na prawe oko cylindrowe szkło jakieś czy coś takiego...

a w teście mam na wszystko wysokie prawdopodobieństwo na obydwoje oczu -.- [ bez okularów ]
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Wszystko ok, tylko na szary kwadrat w czarnym tle musialem kilka sekund dluzej popatrzec.
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
no ja czesto siedze przed kompem..no i wyszlo...WADA MINUSOWA. Musze zaczac zbierac na okulary. Nigdy nie nosilem. a ten essilora caly to jakis drogi? moze u nich zrobie jak mi wade wykryli...szit

nie drogi, normalny...z reszta jak tam robisz ten test to od razu masz rabat z tego co wiem do sciagniecia, kuponik taki, wiec i tak nie wybulisz duzo
 
Do góry