Pochwal się

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
W pozytywnym słowa tego znaczeniu. Codzień zdarza sie cos z czego jesteśmy dumni.
Plus z chemii
Nagroda w konkursie
Dobry uczynek

Pochwalcie się, ale się nie przechwalcie ;)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Mnie matematyczka dziś wzięła do tablicy i poradziłam sobie, a to często sie nie zdarza...
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
a ja dostałam 4+ z odpowiedzi z niemieckiego co jest normalnie nie lada wyczynem :)
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
A ja zepsulem sobie lokieć...:) to już kolejna czesc mojego ciała ktora doprowadzilem do stanu nie uzywalnosci.. jestem z siebie dumny:)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
łeee Kinguś i motylek ja też cienka z maty,a le mimo to piąteczka dzisiaj- w grupach robiliśmy zadania- to poszło :)
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
a ja dzis dostalam 4 z bioli :lol2:
i wrobilam kumpla bo wykrakalam ze bedzie pytany i go babka zapytala.....dostal 2 :/ ale jestem z siebie dumna bo to przewidzialam :D
dzisiaj tez pisalam sprawdzian z matmy i moze bede miala 3 z niego :rotfl2:
wogole dzisiaj swietny dzionek.... :D
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Martyna no to gratulacje. Ja to juz nie pamiętam kiedy dostałam 5 z matmy. U mnie to naprawdę nie lada wyczyn...
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
A ja to wogole kiedyś miałem z matmy?heh
A dzisiaj na matmie zostałem wzięty do zadania ktorego nikt nie umial zrobić..:p I ja je zrobili, a patrzyli się na mnie jak na jakiegoś obcego...(Adxa bez urazy) :)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
a ja dostałam wczoraj 4 z biologi ze spr ;) i dzisiaj 4- z majmy ;) huraaaa u mnie majma slabo ;(
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Wogóle dlaczego ta matma jest taka trudna?
Potrzebne mi są korki.
Może wtedy zacznę czaić co się na lekcji dzieje i wtedy pójdę do tablicy i wreszcie się popiszę a nie zbłażnię...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
A ja zdobyłam 3 miejsce w konkursie czasopisma filmowego CINEMA. Jestem jedyna kobieta wsrod 5 nagrodzonych :)
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Nie mam się czym chwalić...
To co zrobiłem nie zasługuje na pochwałe...
Dobrze ze w Polsce jest Policja....bo inaczej :/ :/ :/
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ja dziś WKOŃCU dostałam wyniki próbnych matur które pisałam jescze w 2 klasie LO. I jestem w mairę zadowolona z Anglika, bo na niego najbardziej liczę. That's all..
 

Zorya

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
ja dziś uszłam z życiem bo nie pyatała mnie na polskim a nie przeczytałam "cudzoziemki:],nie spytała mnie też z niemca a powinna:p nie wiem jak to sie stało, jakis fart chyba:], no i dostałam 5 z ang ( jedyna 5 tak w nawiasie:p), i to by było na tyle:]. W tym tyg. totalnie sie obijałam i jestem z siebie dumna bo nie wyszło mi to źle:p, tylko żeby nie wykrakać bo został jeszcze piątek:p
 
Do góry