Czy Lubisz Swoje Rodzeństwo?

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
no właśnie czy lubisz swoje rodzeństwo i czy w ogóle je masz?? bo ja np. swojego brata nienawidze!! :/
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
bo ja np. swojego brata nienawidze!!
Taki wiek :)
Ja jestem jedynaczką, ale mieszka ze mną moja cioteczna siostra.
Mieszka już jakieś 7 lat i uważam ją za rodzoną.
Też jej nie lubie, ale zawsze jej pomoge :]
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ja kocham bardzo mojego braciszka. I siostrę też, ale ona się już wyprowadziła.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Z wiekiem rodzeństwo staje się sobie bliższe..
Niektórzy nawet zostają wspaniałymi przyjaciółmi, wspierają się nawzajem.
Ja wiem, że nie wszystkie rodzeństwa są zgodne..
Przykładem jest moja Mam i jej siostra.
Ale ciotka nie zasluzyla na wsparcie i przyjaźń.. :(
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ja nie znoszę mojego rodzeństwa, trudno w to uwierzyć ale niestety nie mogę na nich liczyć w trudnych sytuacjach. Bardziej na znajomych niz na własnych 2 braciach i to starszych ode mnie.W sumie to nawet nie czuję abym miała tych braci.......... :(
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Ja wiem, że nie wszystkie rodzeństwa są zgodne..
Przykładem jest moja Mam i jej siostra.

nns u mnie też w rodzinie tak jest. Ja z moim rodzeństwem już się na to wystarczajaco napatrzyłam.
 

anulka_200

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
71
Punkty reakcji
0
Miasto
zapytaj sie...
Ja mam brata młodszego o osiem lat :/ umiem się z nim dogadać ale zazwyczaj się razem kłócimy i pomimo wszystko kocham go ale nie lubie dziwne no nei ale no coz .... :D
 
C

*ChMuRkA*

Guest
a ja mam cudowną Sis która jest o niecałe 6 lat starsza ;) bajdzio mocno ją kocham !!!! mimo że często się kłócimy [ głównie moja wina] ale wiem że zawsze moge na nią liczyć i wogle moja Sis jest Cudo tylko pozazdrościć :D :]
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Nie cierpie, nie znosze.. to moj najwiekszy, jedyny zresztą wróg... on mnie niszczy psychicznie, wykańcza... przez niego trace chęć do zycia? i kogoś takiego mozna nazywac bratem...?
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
a ja mam cudowną Sis która jest o niecałe 6 lat starsza ;) bajdzio mocno ją kocham !!!! mimo że często się kłócimy [ głównie moja wina] ale wiem że zawsze moge na nią liczyć i wogle moja Sis jest Cudo tylko pozazdrościć :D :]
ja juz ci zazdroszcze :niepewny:

Nie cierpie, nie znosze.. to moj najwiekszy, jedyny zresztą wróg... on mnie niszczy psychicznie, wykańcza... przez niego trace chęć do zycia? i kogoś takiego mozna nazywac bratem...?
ja mam podobnie tylko ze moja udreke karza mi nazywac siostra :/
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ja tam moja Sis czasami nie znosze i atk jak Eman77 weykańcza mnei psychicznie itd. ale czasami jest gut... ehhh...
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Ja mam 8 lat starszą siostre i 5 lat starszego brata.... Z siostra się WSPANIALE dogaduje - codziennie sobie doradzamy i pomagamy... Wiem ze na nia moge liczyc. a Brat?? To jakby GOŚĆ... nie lubie go bo mam swoje powody... Wiele razem przeszlismy ale wciaz nie potrafie zrozumieć jego zachowania... Kiedys chciałam młodszą siostre ale ... teraz juz nie chce ;) Za duza róznica wieku by była...... czekam teraz na SIOSTRZENICE :D a już tuż tuż....
 

Nowonarodzona

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ja bardzo kocham moje rodzenstwo moze dlatego ze sa duzo starsi!!! siorka rodzi w lutym i mam byc chrzestna :D a brata kocham za to ze tak wiele dla mnie zrobil wprowadzil mnie w kulure ktora kocham poznal ze wspanialymi ludzmi i wszedzie zabieral.... kazdemu zecze takiego rodzenstawa... :*
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A nawet nie wiecie jak bardzo chcialabym mieć własne rodzenstwo.. :(
Jedynaczką jest fajnie być, ale pragne poczuc milosc siostrzaną.
I nie czyjąś, ale swoją.. chcialabym ją komuś dać.
 
Do góry