Rozstępy i cellulit - jak się ich pozbyć?

slonko000

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Toruń
Mam straszny problem....na nogach i pupie mam rozstepy i cellulit..nie wiem jak mam sie go pozbyc
znacie moze jakies skuteczne sposoby

pomocy
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Też mam ten sam problem.
Stosuję krem na rozstępy, ale efektów na razie nie widze. Może dlatego że nie jestem systematyczna i rzadko go używam.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Tutaj ważna jest systematyczność. Mogą Wam pomóc:
- peeling
- kremy, balsamy itp.
- okłady z kawy bądź czekolady
- naprzemienne prysznice
- masaże
- okłady z lodu
- dużo wody mineralnej
- zdrowe jedzenie.

Jest w czym wybierać :) A najlepiej stosować wszystko naraz.
 

samanta23

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
moja siostra po ciazy smarowala rozstepy zwykla oliwa z oliwek i ladnie jej pojasnialy. poza tym nie zaszkodzi picie duzej ilosci wody i jakas konkretniejsza aktywnosc fizyczna, bo to sprzyja elastycznej skorze
 

Sexy16

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
tez mam rozstepy na pupie i nie wiem jak sie ich pozbyc. :( :( :( :( :( :( :( .masuje je szosrstka gabka,bo tak mi pani dermatolog powiedziala,ale postepow zadnych nie widze a na kremy szkoda mi kasy,bo nie sa zbyt tanie :)
 

zanecia1905

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Chełm
Ja bym najpierw wybrałam sie do dermatologa alby okreslic co by było dla ciebie najlepsze i dla twojej skory.:)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Na celulit dobre są masarze wykonywane w gabinetach kosmetycznych.
Rozstepów tez mozna się pozbyt w gabinetach kosmetycznych
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Są też specjalne masaże na tego typu dolegliwości.
A ktoś myślał o sexie? :D Podobno bardzo ujędrnia :p
A dla młodszych - całowanie. Mmmm super :)
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kielce/Łódź
heh,u mnie ten sam problem,jeszcze uda to jak cie mogę,ale posladki...bleh!
podobno bardzo skuteczne sa masaże.Ja kupiłam sobie taka żelową rękawice z wypustkami i krem na rozstepy eveline.Na cellulit był dobry,więc moze w walce z rozstepami tez mi poomoże...
 

kornelka88

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Niestety mam podobny problem. Całe szczęście wziełam się za siebie i już widac efekty. Powiem szczerze,że jeżeli chodzi o kremy to na próżno wydawać wielkie sumy. Kupcie najlepiej jakiś rozgrzewający. Ja używam rolki garniera. Jest super i fajnie grzeje:)do tego robiłam kąpiele z olejkiem geraniowym i cynamonowym(do kupienia w aptekach lub sklepach zielarskich) dobrze robią okłady z kawy!! Jeżeli chodzi o te olejki i kawe to są różne sposoby bo można również mieszasz kawe z olejkami albo robić peeling z kawy. Poczytajcie na ten temat. Jednak uważam,że najskuteczniejsze są masaże. Dostałam w prezencie masażer do ciała(kosztuje niestety sporo),efekty po nim są murowane. Na pupie i udach cellulit się zmniejszył masakrycznie(zauważył to mój chłopak:)) pośladki się podniosły i teraz pupa fajnie wygląda:D teraz pracuje nad boczkami...
A co do roztępów...mi same poschodziły! Nic nie robiłam. Nie znam żadnego cud sposobu.
 

closterkeller

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
woj. mazowieckie
Hej rajkaja!

Mam pytanie do Ciebie.. Możesz tak mniej więcej powiedzieć ile kosztował ten masażer? I jak on wygląda? Ma jakieś wypustki na powierzchni? Małe, duże? I jak często to stosujesz?... I jeszcze jedno... Po jakim czasie zobaczyłaś efekty??? Z góry dziękuje za odpowiedź :) Pozdrawiam:-D
 

nikitta23

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
ej no wlasnie, ten masazer, jaki gdzie i za ile, kurcze moze jakas fotke wyslij ..... a moze to pan masazer:)) hihihi
 

Magdulek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Śląsk
Najważniejsza jest systematycznosc- ja polecam z Lirene jest tani i dosc dobry, ale skuteczny jest Galenic Elancyl Cellu reverse serum wyszczuplajace ale to juz cena ok 110 zl (zalezy w jakim sklepie)po tym widac efekty juz po 2 tygodniach
 

Febe

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
mam wiedzieć ?
Na fioletowe rozstępy można jeszcze stosować maści na blizny albo na rozstępy dla kobiet w ciąży. Jeśli chodzi o białe i czerwone to już kaplica a to dlatego, że skóra jest rozerwana. wart łykać witaminę A+D, która uelastycznia skórę.

Jeśli chodzi o cellu to bardzo pomaga jedzenie grejfruta. Polecam.
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Dużo sportu, kremy, jak nie zadziała , to specjalistyczny zabieg.
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraina Landrynki.
Najważniejsza jest systematycznosc- ja polecam z Lirene jest tani i dosc dobry, ale skuteczny jest Galenic Elancyl Cellu reverse serum wyszczuplajace ale to juz cena ok 110 zl (zalezy w jakim sklepie)po tym widac efekty juz po 2 tygodniach

Trochę drogie, może lepiej zakupie, ale coś tańszego...

Na fioletowe rozstępy można jeszcze stosować maści na blizny albo na rozstępy dla kobiet w ciąży. Jeśli chodzi o białe i czerwone to już kaplica a to dlatego, że skóra jest rozerwana. wart łykać witaminę A+D, która uelastycznia skórę.

Jeśli chodzi o cellu to bardzo pomaga jedzenie grejfruta. Polecam.

Grejpfruty? Co za pech...nie znoszę tych owoców...
Ale czego nie robi się dla urody, może się kiedyś przemogę...
 

Febe

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
154
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
mam wiedzieć ?
Na cellulit dobre są grejpfruty,jedzcie po dwa dziennie.Naprawdę wspaniale oczyszczają organizm,usuwają toksyny.

Czerwone grejpfruty są chyba lepsze, słodsze.
 

ssani

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
128
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a sok z grejpfrutów pomaga czy trzeba całego wcinać?
niech ktoś napisze o tym masażerze ile kosztuja i jak wyglada :)
 
Do góry