Office 2007

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Ehh mama kupiła office 2007... wszystko pięknie jest, jestem zadowolona z niego bardzo ale mam problem. Wszystkie dokumenty które stworze nie chcą sie otworzyć na innych komputerach które mają np. office 2003... A jak chce otworzyć plik z poczty (zapisany w office 2003) to mi sie nie chce otworzyć... Zainstalowałam nawet Compatibility Pack, bo tak radzili w pomocy technicznej jak dzwoniłam, ale problem nadal jest. Może czegoś nie aktywowałam do końca...? Może jestem jakaś ciemna czy coś ale jeśli ktoś wie jak to rozwiązać to bardzo prosze o pomoc :)
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Musisz wszystko zapisywać ze starymi standardami. Przykładowo OFFICE 2007 zapisuje pliki z Worda z rozszerzeniem DOCX, a musi być DOC, aby OFFICE 2003 mógł odczytać.
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
No ale np. w power point'cie najnowszym jest taki problem, że jak się zapisze w starym formacie *.ppt to niestety trzeba wywalić np niektóre czcionki, bo wyskakuje okienko, że starsza wersja tego nie zobaczy. Niestety jest to duża wada :\
 

don_vito

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
zewsząd
zeby zapisac w trybie zgodnosci z wordem 1997-2003 klikasz:
przycisk pakietu office ( w lewym gornym rogu)-->zapisz jako-->dokument programu word 97-2003 i wtedy powinno ci sie otworzyc w starszej wersjii to co zapisalas
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Dziekuje wszystkim ;) Microsoft po jakims czasie rozwiązał mój problem :p Jeśli chodzi o system Vista należy wejść w panelu sterowania w 'programy domyslne' a potem 'skojarz typ pliku lub protokół z określonym programem'. Wybrać rozszerzenie .doc i wybrać Microsoft Office Word :)
Sama bym na to nie wpadła :D
 

Starhin

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam...Mam następujący problem z Access 2007...

Wszystkie zakładki są aktywne ale wszystko co w nich jest, widnieje na szaro i jest nieaktywne.Czy da się coś z tym zrobić?
 
B

benjamima

Guest
prawdopodobnie masz dokument zabezpieczony przed edycją - na hasło :p ciężko powiedzieć bo podałeś mało informacji ;] Office 2007 trzeba mieć dobrze opanowane jeśli chcemy znaleźć jakąś sensowną pracę, jeśli w szkole nie za dobrze Cię uczą, to pomyśl nad jakimś kursem - np AXON ma wiele placówek, w których można zapisać się na kurs pakietu MS Office. Ukończenie takiego kursu to duży atut dla pracodawcy, i wielki plus dla samego siebie, można na prawdę sporo rzeczy typu ulotki, wizytówki, zaproszenia itp zrobić profesjonalnie samemu :)
 

karoll2

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Podkleję się pod temat:
Czy wie ktoś jak zrobić w Officie 2007 żeby na stronach nieparzystych jednym ciurkiem leciał jeden tekst (np. po polsku) a na parzystych inny (tzn. np. w innym języku)?
Dzięki za podpowiedzi!
 
Do góry