Szeptuchy z Podlasia pomagają...

jeef26

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
Szeptuchy z Podlasia(te znane z wystapień tv i w prasie i jeszcze skuteczniejsze inne które tam nie występowały)pomagają na wiele dolegliwości w których nie pomoga medycyna i inne sposoby,,,znam je wszystkie,wiem które i od czego sa lepsze i w jakim stopniu pomagają,,woże umawiam i doradzam do nich juz od ponad 10lat.pomagają od depresji,nerwic,boli wszelkiego pochodzenia,uzlaeżnien,choróitp,,,uroków, w sprawach życowych -zdrady,powroty mężów-żon-miłości itp,,,pytania proszę kierować na pocztę jeef26@interia.pl ,na każde odpowiem.
 

Monster007

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam, mam prośbę poniewaz jest mi potrzebny adres do Olgi Sawickiej "Szeptuchy" a nigdzie nie moge go znalezc bardzo jest mi potrzebny, nie ja szukam u niej pomocy ale moja mama i uslyszala o niej w TVN jesli ktos moze mi pomuc to bardzo prosze
moj adres mefisto.kamil@gmail.com
 

afonka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś pośród 6 miliardów głów
Śmiechem żartem , ale naprawde pomagają :p jestem z podlasia i nie ma co ukrywać ale tutaj jest to popularne .. Hm , mówicie wrózby czarownice zanchorstwo :p ale jeśli nic już nie pomaga to moze warto spróbować u tej ' szeptuchy ' ? Zaszkodzić nie zaszkodzi a może a nóż pomoże :D
 

grafini

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
55
Punkty reakcji
0
hmm tez tu mieszkam ale o żadnych szeptuchach nigdy nie słyszałam ;p no dobra ktoś tak gdzieś ze znajomych kiedyś był ale żeby to strasznie popularne było czy jakies efekty dawało to nie wiem...
 

freezee

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
europa srodkowa
Ja tam wierze w swiadectwo uzdrowienia Zbyszka Nowaka, nawet kupuje jego wode. :D :D
Wyznaje wiare Latającego Potwora Spaghetti, tez pomaga, szczegolnie poprawia samopoczucie. :D
 

Necator

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
242
Punkty reakcji
0
Ja tam wierze w swiadectwo uzdrowienia Zbyszka Nowaka, nawet kupuje jego wode. :D :D
sie nie śmiej, ja u niego byłem jak miałem z 9 lat, starzy mnie wyciągnęli :D muszę przyznać, że większego ubawu to chyba nie miałem nigdy :D

Wyznaje wiare Latającego Potwora Spaghetti, tez pomaga, szczegolnie poprawia samopoczucie. :D
to jest nas dwóch :D ja jeszcze wierzę w Wielki Kaloryfer Zagłady :D

a szeptunki... no proszę was :D
 

freezee

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
europa srodkowa
sie nie śmiej, ja u niego byłem jak miałem z 9 lat, starzy mnie wyciągnęli :D muszę przyznać, że większego ubawu to chyba nie miałem nigdy :D

:D ja zawsze mialem beke, ale staralem sie byc na kazdym seansie-no dobra przyznam sie czasem tam machalem witkami przed tv, ale tak czystej ciekawosci :D
 

afonka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś pośród 6 miliardów głów
A ja pod Bielskiem Podlaskim . I naprawde tu jest to bardzo popularne , ludzie w to wierzą . Szczególnie gdy już wszystko inne zawodzi . Ich czary oparte są na normalnych katolickich/prawosławnych modlitwach . Niby pomagają . Na sobie nie sprawdzałam więc nie powiem czy prawda :p
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Czytałam kiedyś artykuł o tych szeptuchach.
Jak ktoś wierzy, ze mu pomogą, to pomogą. Jak ktoś nie wierzy, że mu pomogą, to nie pomogą - proste.
 

martiska

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tak. Kto mieszka albo na Podlasiu albo Lubelszczyznie to wie ze szeptunki naprawde pomagaja. Zgadzam sie, podobno trzeba wierzyc w to, ze pomoga to wtedy ich metody maja wieksza moc.
Nie wiem czy wiecie, ale nawet mozna sie od nich nauczyc tych praktyk, ale nie wszystkie osoby maja rowne predyspozycje do tego. Mowia ze jesli ktos za pierwszym razem dozna bardzo pozytywnach rezultatow jesli chodzi o wyzdrowienie z jakiejs dolegliwosci- sam ma w sobie zdolnosci do leczenia :)
jest taka stronka gdzie dokladnie opisuja wylewanie wosku z pewnej miejscowosci przez szeptunki z woj. lubelskiego
www.leczenie-woskiem.com
 

leenka_88

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie wiem w jakiej częsci Podlasia mieszkacie, że nie słyszeliście o nich.
Przede wszytskim trzeba wierzyć, że pomogą, znam przypadek,że pewna szeptucha wyprosiła matkę dziewczynki, której miała pomóc, bo powiedziała, że ta matka nie wierzy, ze ona jest w stanie pomóc dziewczynce. Znam ludzi, którym ustapiły dolegliwości, nawet te, przy których lekarze rozkładali ręce. Podobno i mnie, kiedy byłam mała pewna szeptucha pomogła. Ale teraz czy w to wierze...no cóż. Szeptuchy modlą się i właśnie trudno mi w to uwierzyć, że ktoś, kto mnie w ogóle nie zna może modlić się w mojej intencji gorliwiej ode mnie. Sama się modlę i wierzę, że problemy, a raczej pragnienia, się rozwiążą i spełnią.
Nie ma się co śmiać i wyzywać wiedźm czy różnych, one się tylko modlą - to nic złego,a człowiek, który potrzebuje pomocy jest nie raz gotów iść do wróżek czy innych tam lub wręcz zawiązać pakt z diabłem, żeby tylko wyzdrowieć czy aby sie ułożyło w życiu.
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Nigdy bym do nich nie poszedł. Jedyna osoba, która potrafi ludziom pomóc to:

HARRY Z TYBETU!

A tak na poważnie... dziwie się ludziom, że wierzą w takie pierdoły.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Nigdy bym do nich nie poszedł. Jedyna osoba, która potrafi ludziom pomóc to:

HARRY Z TYBETU!

A tak na poważnie... dziwie się ludziom, że wierzą w takie pierdoły.

Uwierzyłbyś gdybyś zobaczył na własne oczy co potrafią, ja zwykle nie wierzę w takie pierdoły. Ale to naprawdę się dzieje na podlasiu, tylko nie chodzi tu o tych uzdrowicieli rozreklamowanych w necie, a o takich prawdziwych co to nie biorą kasy za swoja pomoc, o których dowiesz się pocztą pantoflową.
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
miss.sunshine- sugerujesz, że jest na świecie lepszy uzdrowiciel niż Harry z Tybetu?
 
Do góry