Wybór prostownicy

Satay

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sosnowiec
Witam wszystkich

Chciałbym dowiedzieć się od was:
- jakich używacie prostownic;
- w jakich cenach można dostać w miarę dobre prostownice;
- na co patrzeć kupując prostownicę (np.: jakie podkładki są najlepsze);
- i jaką prostownicę poleciłybyście mi.

Nie ukrywam, że zależy mi na cenie, ale z drugiej strony, nie chciałbym, aby ukochana mi osoba psuła sobie włosy używając złej prostownicy :)

Za wszystkie konstruktywne wypowiedzi dziękuję :)
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
ja mam bardzo dobra prostownice - philipsa , kosztowala mnie 300zl ale sie oplacalo , do tego wydziela jony podczas prostowania zeby wlosy sie tak nie niszczyly i nie elektryzowaly!
bardzo dobre prostownice mozna kupic w sklepach fryzjerskich , do krotkich wlosow z waskimi plytkami , natomiast do dlugich z szerokimi , bardzo dobre sa szklane plytki !
mysle ze dobra prostownice mozna juz kupic w cenie 150zl i wzywyz , nie warto kupowac marketowek-sa slabe! pamietaj wybierz prostownice z duza moca -daje lepszy efekt , w mojej prostownicy mozna nastawiac sobie temperature jaka sie chce i to jest bardzo dobre.

polecam prostownice philipsa.
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
Witam wszystkich

Chciałbym dowiedzieć się od was:
- jakich używacie prostownic;
- w jakich cenach można dostać w miarę dobre prostownice;
- na co patrzeć kupując prostownicę (np.: jakie podkładki są najlepsze);
- i jaką prostownicę poleciłybyście mi.

Nie ukrywam, że zależy mi na cenie, ale z drugiej strony, nie chciałbym, aby ukochana mi osoba psuła sobie włosy używając złej prostownicy :)

Za wszystkie konstruktywne wypowiedzi dziękuję :)


Ja mam profesjonalna fryzjerska i uwazam ze jest najlepsza!!
Polecic moge PHILIPS, ROWENTA bo sa dobre (lepiej z górnej pólki cenowej wtedy daje lepszy efekt)
 

marta92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. Opolskie
A moja prostownica nie jest z jakieś znanej firmy i mimo, że moje włoski mają skołonność do krecenia to daję rade i wszytsko przeprostuje... jak będziesz kupowała prostownice zwróć uwage, żeby nagrzewała się do 200stopni, takie są najlepsze no i oczywiście polecam ceramiczne ;)
 

natus

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Katowice
cóż, najlepiej kupić prostownicę w okolicach cenowych 100 - 150 zł.
kupiłam tańszą, i sie przekonałam co to znaczy.
wkładki ceramiczne, z funkcją jonizacji [zapobwiega łamaniu się włosów, niszczeniu]
i najepiej z regulacją temteratury. ;)
 

Satay

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sosnowiec
a co dokłądnie masz na myśli, mówiąc:
"kupiłam tańszą, i sie przekonałam co to znaczy."
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
a co dokłądnie masz na myśli, mówiąc:
"kupiłam tańszą, i sie przekonałam co to znaczy."
tego to się można samemu domyślić :D
zapewne chodzi o to, że jeśli nie chcesz mieć zniszczonych włosów tanim badziewiem - kup prostownicę z wyższej półki w przedziale cenowym 100 zł i powyżej.


Ja poszukuję lokówki?!
yyy... polecicie coś??
taka właśnie od 100zł w górę, nie chcę sobie niepotrzebnie niszczyć włosów...
może się do Media M. wybrać?
hmm.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Przy prostownicy należy zwrócić uwagę na moc, im większa tym lepiej.
Jeżeli zamierzasz prostować włosy często i stale, radziłabym zainwestować w profesjonalną, fryzjerską prostownicę. Moja kosztowała 300 zł ale jest świetna.
 

ruziaqxd

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mam taki problem że moje włosy są lekko lokowane, suche na końcach. Zwykła prostownica prostuje je ale pozostaja puszyste...Jaka prostownice mam wybrać? Fryzjerka poleciła mi Ga.Ma z regulacja temp. (dodam że chciałabym usyskać efekt prostych włosów z połyskiem)

http://www.allegro.pl/item364252251_prosto..._grabcia78.html

Taka jak dodałam w linku. Co o niej myslicie?Pomóżcie;))
Pozdrawiam;)))
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja mam prostownice Babyliss ... Dałam za nią dużo bo 340zł
Ale się opłacała , moje włosy ciężko było jakąkolwiek prostownica wyprostować , a ta wystarczy raz przejechać i jest prosta :)
Jest ona tytanowa , ceramiczna z systemem jonizującym :)
Ma regulacje tem. nagrzewa się maks do 230*C
Polecam ją :)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
tego to się można samemu domyślić :D
zapewne chodzi o to, że jeśli nie chcesz mieć zniszczonych włosów tanim badziewiem - kup prostownicę z wyższej półki w przedziale cenowym 100 zł i powyżej.


Ja poszukuję lokówki?!
yyy... polecicie coś??
taka właśnie od 100zł w górę, nie chcę sobie niepotrzebnie niszczyć włosów...
może się do Media M. wybrać?
hmm.

hm lokówkę tez ceramiczną,
a tak apropo lokówek i prostownic, paradoks ale prostownicą robi sie tez loki :mruga: tylko po co się męczyć.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Mojej prostownicy znak firmowy sie zdrapł x) więc nie powiem skąd ją mam.
Zapłaciłam bardzo niewiele. Nie ma wymiennych wkładek, ma ceramiczne płytki, nagrzewa sie w 2-3 minuty do 180 C . Włosy mam proste nawet następnego dnia.

No i mam jeszcze inną z wymiennymi wkładkami, po niej włosy szybko sie kręcą , tracą kształt nadanej fryzury, no ale i tak jej nie używam bo mi spadła i zakończyła swój żywot xD
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
katarina193 napisał:
z tego co widzę, są to dość tanie prostownice a co za tym idzie - efekt bedzie słaby. Lepiej już dołozyć drugie tyle i kupić sobie porzadna prostownicę niż jakies tanie badziewie :/

ja polecam prostownice z Rowenty - sama posiadam taką: http://www.allegro.pl/item467851281_rowenta_prostownica_i_karbownica_z_para_wodna.html. Dałam za nią 100zł ale opłacało się. Włosy może nie są idealnie proste ale ładnie się układają :]
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
A co byście powiedzieli o takiej prostownicy http://www.kalamis.pl/product-pol-3524-Prostownica-Hair-Goddess-Special-Edition-Black-elegancka-torebka.html Pewnie są tańsze, ale zależy mi bardzo na jakości, więc sprawiłabym sobie jakaś lepszą. Podobno te prostownice z Hair Goddess są naprawdę bardzo dobre, nie niszczą tak włosów i mają sporą żywotność. A może ktoś z was ma coś takiego? Jak się sprawuje?
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Z własnego doświadczenia wiem, że prostownice poniżej 100 zł niestety nie sprawdzają się najlepiej (mam tu na myśli ceny ok 50 - 70 zł). Przerobiłam już kilka takich w swoim życiu i każda jedna mi się psuła, a ponadto bardzo ciągnęły i wyrywały mi włosy. Prostownice Hair Goddess ze sklepu kalamis.pl, o których pisze Xtreme są bardzo dobre. PRzede wszystkim mają płytki ceramiczno turmalinowe, które wytwarzają jony ujemne przez co zmniejszają problem elektryzowania się włosów. Przy tym faktycznie mniej niszczą włosy.
 

prawastopa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie mogę się z tobą zgodzić. Nie jest powiedziane,że tańsza prostownica nie może być dobra. Tak naprawdę zależy to od tego z czego jest zrobiona. Te z ceramiczną powłoką są dla włosów jak najbardziej przyjazne:) Bardzo często w przypadku sprzętów z tak zwanej "wyższej półki" płaci się tak naprawdę za logo:) Wydaje mi się,że ta prostownica jest dobra http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=661 siedem różnych nakładek do stylizacji też robi wrażenie
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
Przy prostownicach trzeba uważać na to, żeby nie kupić czegoś zupełnie "wadliwego" czyli odradzam kupowanie prostownic (i w ogóle tego typu sprzętu) na bazarach, straganach, targach etc. W końcu za pomocą prostownicy traktujemy nasze włosy sporą dawką wysokiej temperatury i wypadałoby, żeby to nie był sprzet z niższej półki. Nawet radziłabym wydać na to przynajmniej jakieś 150 złotych. Ja niestety na samym początku swojej przygody z prostowaniem włosów kupowałam te tańsze modele i żałuję. Teraz już oczywiście tego nie robię,. Człowiek uczy się na błędach. Mam teraz ochotę na taką prostownicę: http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=190&prod=119438 ;) Nie kosztuje jeszcze zbyt dużo jak na moją kieszeń i ma wszystko to, co w prostownicy najwazniejsze.
 
Do góry