6 Weidera

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
Aerobiczna 6 Weidera to zestaw ćwiczeń służących do poprawienia rzeźby i wzmocnienia mięśni brzucha. 6 weidera jak sama nazwa wskazuje złożona jest z 6 ćwiczeń. Wykonujemy je bez przerwy na rozluźnienie mięśni brzucha. Najważniejszym momentem każdego ćwiczenia jest zatrzymanie ruchu w momencie maksymalnego napięcia mięśni na 3 sekundy.

Oto te ćwiczenia (wykonujemy je na płaskim podłożu):

6weiderakb7.jpg


efekt koncowy (by e-someone z SFD)

sbwi8.jpg
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
myslisz ze pomachasz troche ta 6 weidera i bedziesz mial taki brzuch jak koles ze zdjecia?.... a pffff :lol:
sam robilem 6 weidera i pomogla troszeczke w rzezbie ale specjalnych efektow w tym cwiczeniu nie widze...
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
najwidoczniej zle to robiłes, najtrudniejsze jest przetrwanie całego cyklu wprzypadku jakiejkolwiek przerwy cykl rozpoczyna sie od poczatku, a z własnego doswiadczenia powiem Ci ze jesli robi sie prawidłowo i nie oszukujesz samego siebie bo wkoncu dla siebie to sie robi to nawet 1 dzien cyklu jest maksymalnie ciezki do wykonania nie wspomne o 2 gdzie trzeba zrobic 2x1dzien cyklu :]
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
Nat. pomyliłaś dział dieta odnosi sie do jedzenia a trening ktory rownierz moze byc stosowany podczas diety to własciwy dział na 6 weidera a po 2 tam sie pytasz o co chodzi z seriami a tu jest opis :p
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
a6w jest bardzo dobra ale trzeba ja umiejetnie i dokladnie wykonywac a nie robic byle jak !
ps. piekny ten brzusio na zdjeciach..!! ja mam delikatna kratke na brzuchu i nigdy nie robilam a6w ale niedlugo zaczne i pewnie tez bede miala kaloryferek wypas!!! a ii tak wogole to nie dziwie sie ze nie wszyscy maja kaloryfer po tej a6w bo jesli ktos jest na prawde gruby i ma duzo tluszczu na brzucholu to nic dziwnego ze nie ma efektow , przeciez w g.wnie sie nie rzezbi.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Nat. pomyliłaś dział dieta odnosi sie do jedzenia a trening ktory rownierz moze byc stosowany podczas diety to własciwy dział na 6 weidera a po 2 tam sie pytasz o co chodzi z seriami a tu jest opis :p
No okej, niech będzie ;D
Tylko chciałam pokazać, że tam tez był temat o `szóstce`. ;}
 

Dirdi

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
No ok ok... Ale jak to jest z Tymi seriami?? Pomiędzy ćwiczeniami nie można robić przerwy, a pomiędzy seriami? :) Pozdro
 

saviola_13

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
637
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Krk
Kosmitka jestes strasznie ordynarna!!!, mnie to osobiście nie preszkadza ale przeszkadza mnie jak kogoś przy okazji obrazasz...

co od braku efektów, to pomijam fakt że mięsnie brzucha Laggera są niewidoczny\e wśród tłuszczu bo to jakieś takie malo prawdopodobne. Inną sprawa jest to że 6w jest ćwiczeniem typowo na rzeźbę, bo jest bardzo intensywna i dajje duzy efekt przy rzeźbienu lecz mniejszy przy budowaniu nowych mięsni, wiec być moze jeżeli Lagger nie miał do czasu robienia 6w jakiś porządnych mięsni, to i efekt byl mniejszy. Własnie dlatego nie ćwicze teraz 6w, bo jade na mase, zrobie za to przed samymi wakacjami. pzdr
 

Marian1518

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Oświęcim
Siemka! robie weidera dzis 12 dzien pierwsze 4 dni były trudniejsze niz teraz 9, 10, 11 poprostu trzeba przetrwac poczatek to z czasem sie przyzwyczaja do tego i jest GIT narazie jest prosto ale jak tak przyjdzie zrobic 24powt. 3 serie to odlot...ale jezeli uda mi sie zakonczyc caly cykl 42 -dniowy to bede z siebie Baaaaaaaardzooo dumny:D
po 11 dniach widac efekty! <ok> ciekawe co bedzie po 42... chodz niektore foty na necie z porównaniami sa przesadzone:D POZDRO
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Siemka! robie weidera dzis 12 dzien pierwsze 4 dni były trudniejsze niz teraz 9, 10, 11 poprostu trzeba przetrwac poczatek to z czasem sie przyzwyczaja do tego i jest GIT
W 12 dniu jest łatwiej niż w pierwszych dniach?
Musisz coś źle robić... Poza tym mięśnie nie mają się do tego przyzwyczajać, bo efektów nie będzie. Do ASW się nie przyzwyczaisz bo z każdym dniem jest coraz trudniej.
 
Do góry