Jak wyobrażacie sobie innych użytkowników? :d

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
więc ja zacznę:

Anuś: ładna, ale skromna dziewczyna. Ma w sobie dużo uczucia. Odrazu ją polubiłam :D jest wrażliwa i chętna do udzielenia innym pomocy. Uśmiechnięta, ale nie energiczna (?)

Tomi: Ah! jeden z moich ulubieńców z męskiej części forumowiczów :) sympatyczny, lubi się czasem pobawić w jakimś klubie, nie bawi się uczuciami innych, pewny siebie (?)

Nika: Szczęśliwa osóbka, bardzo rozwazna, często się uśmiecha, lubi dawać innym rady, bo sama już dużo przeszła w życiu, uwielbia sex ze swoim przyszłym mężem haha! sympatyczna i nie żuca słów na wiatr :) (?)

Greenpl: jego poznałam już na żywo, więc wypowiadac się nie będę :D

Dorunia: hmmmm... bardziej powazna, śmiała i była by w stanie wszystko zrobić :p a nie wiem teraz mi nic nie przychodzi do głowy :p (?)

Martyna;) : dziś dopiero zwróciłam na ta osóbkę uwage, jest ciekawą osóbką, ale nie lubie swojego wieku, chciała by już byc starsza :p ale sympatyczna, trochę niesmiała :)

vito corleone: lubi na necie sobie posiedziec, ale nie tylko, jest sympatyczny, ale nie wydaje mi się, żeby był bardzo śmiały nie wiem heheh :p

Nyooo o reszcie wypowiem się jak mi cos przyjdzie do głowy, oczywiście tak sobie was wyobrażam a czy tak jest naprawde to nie wiem :)
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
nika matka polka (chociaz podobno nie z polski :p )
nns mila kochana przyjacilska rozgadana
Dorunia mila skryta wesola
tomi sympatyczny madry lubi dawac dobre rady
vito corleone szczery idealista
papillon mila kochajaca
motylek wesola sympatyczna
KeRiO skryty tajemniczy rozbawiony
i to by blo na tyle... :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Anuś: ładna, ale skromna dziewczyna. Ma w sobie dużo uczucia. Odrazu ją polubiłam biggrin.gif jest wrażliwa i chętna do udzielenia innym pomocy. Uśmiechnięta, ale nie energiczna (?)
Dziękuje Kariś :*
Uśmiechnięta, ale nie energiczna :) Masz racje.

nns mila kochana przyjacilska rozgadana
jojoj :)
:* dziękuje Obca :]
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
dziwne ale jakos nie zauważyłem wcześniej tego tematu :p
vito corleone: lubi na necie sobie posiedziec, ale nie tylko, jest sympatyczny, ale nie wydaje mi się, żeby był bardzo śmiały nie wiem heheh
zaraz skąd Ty mnie znasz :p ?? rzeczewiście jestem sympatyczny :D i do tego nieśmiały :p
vito corleone szczery idealista
:*:*:*
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hmm ciężko będzie, ale oki..

Mariusz - bardzo kochany, pomocny i wrażliwy chłopaczek :) można z nim szczerze pogadać. poprostu licze na niego :)

Kariś - wesoła i uśmiechnięta :) również od razu ją polubiłam :) jak tylko poczytalam na początku jej posty.

nika - bardzo dobra matka. pomocna i cierpliwa :) nie chcialabym zajsc jej za skore :p

adxa - taka szalona wariatka? :p zawsze uśmiechnięta, ale w głębi duszy pewnie romantyczka i marzycielka.. fajna osóbka :) (nie boj jesli coś źle napisalam!)

Dorunia - tak jak napisała Kariś, jest poważna :) co jest w pewien sposób jej wielką zaletą :)


O kim mam jeszcze napisać?
bo nikt nie przychodzi mi do głowy..
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
vito corleone: lubi doradzać, kiedy ma jakieś kompleksy, to tylko ukochana osoba moze Go od tego odwieśc,i to z trudnością.
Dorunia: nie obchodzi ja co myślą o Niej inni, robi co lubi i co uważa za słuszne
nns: ma własne zdanie, czuje się pewnei w gronie przyjaciół, kocha świat i własne życie, chodź nei obejdzie sie.w nim bez problemów "nie do rozwiazania"
Karina- dlej nicku nie pamiętam- pzrewodzi w paczce, kocha swojego chłopaka, uwaza, ze jest dojrzałą osobą, która umei o sobie decydiować, robi co chce
Papillon: kochana, opiekuńcza, zamknieta w sobei, lubi doradzać, kiedy coś Jej nie wychodiz załamuje się
BlizZ- z lekka romantyczny, szkua ideału, bardzo lubi pisać, dojrzały jak an swój wiek
Karolina: wesoła, uśmeichnięta dziewczyna
Faithless- kolo dążący do celu, jednak keidy coś mu nei wychodzi troche się tym pzrejmuje, kocha świat, am zamair przezyć życie tak jak sobie wymarzył
Deras- Sympatyczny chłopaczek, lubi dziewczyny :D, kocha rozmawiać

Arina:(którą tez dopiero zauważyłam;)) miła osóbka, nie lubi plotek, nie ocenia ludzi po opini innych, optymistka, indywidualistka, za ukochanym mogłaby rzucić się w ogień!

Arina wiesz, powiem Ci, ze ta nieśmiałośc to zalezy, chłopacy- to tak,a le tylko Ci których nei znam, ja nie umiem tego pwoiedziec. Nie wim bo ejstem rozgadana, neiwidac, zębym była rozgadana. Ja jestem nieśmiała, ale tylko dla chłopaków, z którymi sie umawiam...bo tak nie mam nagle o cyzm gadac i teges, no a tak to spoko... :) no mam nadzieje, ze ktoś pwoie coś ejscze o mnei :) chciałabym wiedziec co o mnei myślicie, mozę ja trochę tutaj zasugerowałam się innymi postami,a el cóż.... :) mama ndadzieję, ze w coś tarfie!
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Eman?
Hm.. jest bardzo czuły i wrazliwy na slowa..
Boi się straty bliskiej osoby..
Łatwo wpada w doły..
Ale jest bardzo pomocną osobą, opiekuńczym chłopakiem..
Każda dziewczyna chcialaby miec kogoś takiego przy sobie.
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
to ja tez opiszę :p

ananasek - bardzo miła i kochana dziewczynka, bardzo chętna do pomocy, zawsze można na nią liczyć :*

nika - spoko kobitka :) cierpliwa i pomocna

adxa - pseudonim Obcy :p wesoła i sympatyczna :)

milusia - spoko babka, ale jak się zdeneruje to lepiej uważać, nie lubi jak sie łamie regulamin na forum :p

Martyna;) - nie akceptuje swojego wieku, chyba chciała by byc troche starsza

czy o kimś zapomniałem??
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Mnie jeszcze mało kto zna więc się nie dziwię, ale może komuś zapadłem w pamięć ? (pozytywnie mam nadzieję :D )
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mariuszq dziękuje :) :*

O kim zapomniałeś?
Oczywiście o kaziuli!
Jak mogles! :p

Mi kaziula kojarzy się ze zwariowaną osobą :)
Lubiącą życie i zabawe.
Nie znam jej dobrze.. ale z tego co widze lubi mieć kogoś bardzo bliskiego.

Serpens Krzyś :) Hmm.. wesoły chłopaczek.. :)
uśmiecha się często i stara się nie przejmować problemami.
Widze z rozmów :)
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
adxa - taka szalona wariatka? :p zawsze uśmiechnięta, ale w głębi duszy pewnie romantyczka i marzycielka.. fajna osóbka :) (nie boj jesli coś źle napisalam!)

nic zle nie napisalas...chyba :p
ale dzieki :*


A o mnie nik nie napisał..;(

tak szczerze to ja chcialam napisac ale jedyne slowo ktore mi na mysl przychodzilo to zdrajca
a tak serio to fajny jestes i tyle...co tu wiecej pisac :D



vito dzieki :*


no i oczywiscie ananasek mi przypomnial o kaziuli...
no wiec
kaziulaszczera pomosna szalona sympatyczna
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
NNs, brawo....
Dodałbym jeszcze tylko ze przetrwa wszystko...
Vito a Ty o mnie napisaj:p

Zdrajca... swietnie,...;(
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
Serpens Krzyś :) Hmm.. wesoły chłopaczek.. :)
uśmiecha się często i stara się nie przejmować problemami.
Widze z rozmów :)
no czegoś takiego to mi jeszcze nikt nie powiedział....
Może trafiłaś na czas kiedy się już nie przejmuję, bo miewam załamania niestety dość często, na szczęście nie widać :D
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
no pewnie zapomniałem o Kazuli i o Emanie :bag:
Kaziula - kochana dziewczyna, :* wesoła, miła, ale jak się smuci to trudno ją pocieszyć...

Eman - ogólnie fajny chłopaczek, zwykle wesoły ale ostatnio coś się za często smuta...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
no czegoś takiego to mi jeszcze nikt nie powiedział....
Może trafiłaś na czas kiedy się już nie przejmuję, bo miewam załamania niestety dość często, na szczęście nie widać
Może.
Chętnie poznam cię również od tej strony..
Lubie pomagać więc możesz liczyć na moją pomoc.
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
Vito... juz nie bedzie sie smutał dzisiaj po raz ostatni...

Vito- Porządny prawy człowiek... dobry chlopak, lubi dziewczynki, mozna by powiedzieć kocha wszystkie... i one kochaja jego...;)
Wygadany, przewaznie usmiechnięty.szkoda tylko ze dostał tak nie wdzięczną prace...
 
Do góry