Gdzie kupujecie książki?

Akirak

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Gdzie kupujecie swoje książki? Czy macie jakieś ulubione miejsca np w sieci albo w poszczególnych miastach godne uwagi? Podzielcie się z innymi;)
 

Akirak

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Kiedyś latałem po księgarniach po całym mieście- ale głównie dobijały mnie dwa fakty, ciągłe: "przepraszam, muszę przejść" etc ciasne przejścia - nie można było się skupić nad kupnem książki;)) Od niedawna korzystam z vivid.pl. Nie mogę się jakoś przekonać do empiku:(
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
w Emipku jeśli nawet w danej chwili nie ma czegoś to można to zamówić i będzie na pewno.
 

busik

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
482
Punkty reakcji
0
Ja z reguły kupuje na merlin.pl i u siebie w mieście w takich małych księgarenkach, ale to już rzadziej. :)
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
antykwariat, ale z przypadku, w moim miescie jest uroczy sprzedawca, ma długą brodę i okulary a jak zaczyna opowiadać o ksiązce to muszę ją kupić. Taki gaduła... tylko kolejki sa zawsze... w empiku też.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Jeśli szukam czegoś określonego to allegro, jeśli mam ochotę wydać trochę pieniędzy to też allegro, jeśli moja dziewczyna spóźnia się na spotkanie - to zaglądam do antykwariatu, na szczęście obok jest bankomat, albo niestety :D.
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
koło mojej pracy jest księgarnia "tanie książki" duży wybór i ceny też przyjemne. ^^
 

Akirak

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja korzystam ze sklepu vivid.pl. Kiedyś owszem merlin ale wole większe rabaty i promocje np książka z autografem;))
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
merlin
ale przede wszystkim 2 antykwariaty - taniej o 10 zl mozna kupic ksiazke w eleganckiej okladce wydana kilka miesiecy temu
empik - tylko gdy mam bony lub sa promocje
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
w księgarni...w Empiku najczęściej...w Arkadii...
Tak samo ( i także w Arkadii
winkhp7.gif
). Czasem zamawiam przez internet z Merlina.
 

Liss

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
a ja w malych ksiegarenkach naukowych/beletrystycznych. No i Empik. tylko ze teraz to juz Empik.com. Bo wizyty w salonach czesto byly irytujące...tłumy ludzi ;) a teraz przez net ogolnie taniej.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Na Gandalfie (taka księgarnia wysyłkowa, dla zainteresowanych link na PW).
 

Liss

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
kurcze, ja to wogole nie znam za bardzo tych innych ksiegarni internetowych. Z merlin azamowilem z dwa razy i czekalem długo! i nie bylo wcale tanio. Jednak najbardziej empikowi ufam.
 
Do góry