Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

WYWOŁYWANIE DUCHÓW ()?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 d3F

d3F

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 20 październik 2007 - 14:49

Od jakiegoś czasu ciekawi mnie fakt wywoływana duchów.Kumpel opowiadał jak to w więzieniu na celi wywoływali duchy i kilka osób sie powiesiło a cela do dziś jest zamurowana,miało to miejsce w Tarnowskim więzieniu..nie jestem jakimś głupim małolatem ale typowym niedowiarkiem,nie wierze w zabobny,horoskopy,duchy i inne śmieszne pierdułki .....jeśli ktoś wie coś na ten temat prosze o instrukcje:) opisy,doświadczenia itd...chętnie bym sobie takiego kacperka do domu sprowadził choć na chwile. Obobiście myśle że to bujda ale jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie.
  • 0

#2 rokiczaaa

rokiczaaa

.

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 3184 postów

Napisano 20 październik 2007 - 14:59

kiedyś sie w to bawiłam, ale jak raz dreszcze mnie przeszły to szybko przestałam...
  • 0

#3 shamrock7

shamrock7

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 177 postów

Napisano 20 październik 2007 - 15:04

fajna zabawa tylko nie samemu
  • 0

#4 rokiczaaa

rokiczaaa

.

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 3184 postów

Napisano 20 październik 2007 - 15:05

no przecież sama się w to nie bawiłam tylko z innymi...
  • 0

#5 shamrock7

shamrock7

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 177 postów

Napisano 20 październik 2007 - 15:10

tak wiem samemu sie nie da
tylko stwierdzilem sam fakt wywolywania duchow
  • 0

#6 rokiczaaa

rokiczaaa

.

• Moderator
  • PipPipPipPipPip
  • 3184 postów

Napisano 20 październik 2007 - 15:21

spoko ;)
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Łapek

Łapek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 456 postów

Napisano 20 październik 2007 - 17:22

Duchy można zwołać,choć często są już w niektórych domach,i w snach męczą ludzi.Sam zwołałem ducha,ale kiedy zaczeło coś wszędzie trzaskać,i czuliśmy jakby ktoś nas łapał,a z tyłu nikogo nie było,to przestaliśmy.
  • 0

#8 Glammaniara

Glammaniara

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 251 postów

Napisano 21 październik 2007 - 12:44

Nam chyba udało się wywołać ducha w dzieciństwie bo poprosiliśmy ducha o taką głupią sprawę ale za to niemożliwą do sfałszowania. Po prostu zakopaliśmy coś pod ziemią i przy seansie poprosiliśmy żeby to było wykopane na powierzchni ziemi jak wrócimy no i tak się stało. Uciekliśmy stamtąd i kiedy zaczęliśmy sobie tłumaczyć że ktoś na pewno zrobił nam głupi żart, rozpętała się burza z jasnego nieba. Wtedy się przestraszyliśmy i zwialiśmy do domu. Później już nic dziwnego się nie działo.
  • 0

#9 d3F

d3F

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 21 październik 2007 - 16:27

nodobra ale można prosić o instrukcje>??? może znajde kogoś kto ze mna wywoła i nagram to na ukrytej kamerze.linka dam na forum:D
  • 0

#10 ędwart

ędwart

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 137 postów

Napisano 21 październik 2007 - 16:58

>> Nawiedzony dom:

Okazuje się że duchy to nie wymysły!, czytajcie:
http://badacz.blog.o...3507,index.html

Dołączona grafika

>> Głosy duchów

Naukowcy będą badali głosy upiorów. Duchy, widma, upiory, głosy z zaświatów i inne paranormalne zjawiska badać będzie specjalny instytut naukowy w Paryżu.

Ale Wy już teraz możecie zbadać owe głosy, posłuchajcie audycji gdzie są autentyczne głosy ludzi uważanych za zmarłych. (nie zalecam by audycji słuchały osoby o słabych nerwach).

Wysłuchajmy nagrań w których usłyszymy autentyczne nagrania między innymi głosy zmarłych osób - nagrania dokonali bliscy tych ofiar, posłuchamy dziwnego kościelnego śpiewu, szeptów i cichych rozmów, - nagrania te wyłapano między innymi przy pomocy telefonu, radia i telewizji - w czasie gdy występowały zakłócenia ale również w miejscach opuszczonych budynków.

http://odsiebie.com/.../1264193928.wma
oraz:
http://www.eastvalle...deshow/haunted/

Dołączona grafika

>> Zabawiali się z duchami

Lęk zawładnął mieszkańcami peruwiańskiej miejscowości Pucallpa (840 km. od Limy) po tym, jak dwie czternastolatki w szkole dostały konwulsji. Wcześniej - obie miały wywoływać duchy.

Według reportera radia RPP obydwie nastolatki uczęszczały do szkoły im. Faustino Maldonado w dystrykcie Yarinacocha. W czasie gry "ouija" - która jest w istocie zabawą w wywoływanie duchów - miały w szkole silny atak konwulsji.

Dołączona grafika

Jako pierwsi przyszli im z pomocą nauczyciele, którzy twierdzą, że obydwie dziewczyny okazywały jakąś "nadprzyrodzoną siłę" i obawiają się, że zostały "nawiedzone przez złe duchy". Rodziny tych uczennic zaprzeczyły, że miałyby one cierpieć na jakąkolwiek chorobę.

Według wierzeń ludowych słowo "ouija" pochodzi od słów "oui" ("tak" po francusku) i "ja" ("tak" po niemiecku). Podczas gry zadaje się pytanie, czy jest obecny jakiś duch, który może i chce się zamanifestować. Jeśli odpowiedź jest pozytywna, to wskaźnik przesuwa się do słowa "tak".

Po zdarzeniu jedną z dziewczyn natychmiast odwieziono do szpitala w Yarinacocha, a drugą zabrano do pobliskiego, zielonoświątkowego kościoła, gdzie dokonano nad nią egzorcyzmu. Do szkoły sprowadzono też duchownych: rzymskokatolickiego i protestanckich, którzy odmówili modlitwy, a kapłan rzymskokatolicki pokropił szkołę wodą święconą. Inni uczniowie, świadkowie tego wydarzenia, wpadli w histerię, więc lekcje zostały zawieszone.

Tymczasem dyrektor szkoły oświadczył w radiu, że nastolatki nie grały w "ouija", a konwulsji dostały, gdy nauczycielka religii zaczęła swoją lekcję modlitwą, czytając fragment z Biblii. To właśnie podczas tego czytania, jedna z uczennic zaczęła wymawiać jakieś niezrozumiałe słowa , potem zaczęła rzucać wyzwiskami, a następnie ona i jej koleżanka miały silny atak konwulsji.

Wiadomość o wydarzeniu została szeroko rozpowszechniona w Peru, a także innych krajach Ameryki Płd.

• 0

#11 Łapek

Łapek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 456 postów

Napisano 23 październik 2007 - 14:04

Boże,te głosy! Średnie nerwy mam , ale i tak się rwałem. Edward ty skarbnica informacji o dziwach jesteś :P . Ja wierze w duchy, nikt mi nie musi udowadniać , sam raz czułem dotyk ducha , i jakby jakieś duchy mi w szafki pukały.
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Onnn21

Onnn21

Obserwuję Cię ...

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 3099 postów

Napisano 23 październik 2007 - 17:18

edwart to duch ?
  • 0

#13 d3F

d3F

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 68 postów

Napisano 23 październik 2007 - 18:01

no spoko....mam nowego sound blastera i moge soś takiego stworzyć:D

nadal nikt nie napisałe jak to sie te duszki wywołuje....
  • 0

#14 Łapek

Łapek

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 456 postów

Napisano 23 październik 2007 - 20:06

Mówi się w kręgu ognia " o duchy z knajpy!" :P A tak na serio już nie pamiętam jak to się robiło.
  • 0

#15 szalejka

szalejka

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 669 postów

Napisano 25 październik 2007 - 19:36

ja tez wierze w duchy.i kiedys wywolywalismy ale jak sie goraco robilo to przestalismy bo kazdy sie bal.z jakies ksiazki czytalismy jak sie wywoluje duchy.ale nie pamietam jakiej.

a najlepsze bylo jak przyszlam do kumpeli i jej starszy brat z kumplem przywiozali nitki do roznych rzeczy.i zaczeli nas straszyc.(glupki jedne).ale sie wtedy balysmy.a teraz wszyscy razem sie z tego smiejemy.
  • 0

#16 Red Flower

Red Flower

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 56 postów

Napisano 01 listopad 2007 - 13:31

Od jakiegoś czasu ciekawi mnie fakt wywoływana duchów.Kumpel opowiadał jak to w więzieniu na celi wywoływali duchy i kilka osób sie powiesiło a cela do dziś jest zamurowana,miało to miejsce w Tarnowskim więzieniu..nie jestem jakimś głupim małolatem ale typowym niedowiarkiem,nie wierze w zabobny,horoskopy,duchy i inne śmieszne pierdułki .....jeśli ktoś wie coś na ten temat prosze o instrukcje:) opisy,doświadczenia itd...chętnie bym sobie takiego kacperka do domu sprowadził choć na chwile. Obobiście myśle że to bujda ale jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie.

Jeśli nie jesteś bardzo silny psychicznie i stanowczy, jeśli dosyć łatwo cię przestraszyć - to nie próbuj. Można ściągnąć złego ducha. Sama ciekawość to mało. Musisz być gotowy. Duchy są dużo sprytniejsze od ludzi, mogą podawać się za kogoś innego - jak stwierdzisz, że duch mówi prawdę? W najlepszym przypadku przylepią się do ciebie larwy astralne - takie byty, które się jeszcze nie inkarnowały. Z nimi gorzej się gada jak z dzieckiem upośledzonym - bo nie mają jeszcze żadnych doświadczeń. Umieją tylko pobierać z istot żywych energię, często bez umiaru. Pózniej egzorcyści mają pełne ręce roboty. Tak więc ostrzegam - ale zrobisz co zechcesz. Poczytaj o tym choć trochę, dowiedz się więcej - brak gruntownej wiedzy w tym temacie to narażanie się na niebezpieczeństwo.
P.S. A czy wiesz coś o czakramach? Też można je sobie pootwierać, a potem nie umieć zamknąć. Następnie zwariować, bo przez otwarte cały czas czakramy będą się pchać na hura złe i dobre energie... Czy będziesz umiał nad tym zapanować? To nie jest takie proste.
  • 0

#17 Polaczek

Polaczek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 01 listopad 2007 - 17:39

Ja wierze w duchy...sam czulem kiedys jakby mnie ktos po kolanie dodykal...a bylem sam w pokoju... :( od tego czasu wierze i sie ich boje...
  • 0

#18 Silent

Silent

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 02 listopad 2007 - 09:18

z moich doświadczen które przezylem to przestalem sie w to bawic;/
na obozie raz z kosciola w nocy w namiocie z kolegami zaczelismy duchy wywoływac ;/ nic przyjemnego jakies wycia wrzaski...
kolega zaczol rysowac na ziemi (bo wyszlismy potem na dwór) jakies dziwne znaki;/ cos huknelo i schwoalismy sie do namiotu poszlismy spac i rano obudzismy sie w zupelnie innych miejscah w których sie polozylismy a namiot byl spory ....
ja samemu nie radze sie w to bawic.. szczegolnie w nocy nie czytajcie rzeczy o duchach bo potem jak idziecie spac to wam to w myslach zostaje i nie mozecie sie od tego odczepic;/ ciogle tylko duchy duchy duchy....jak juz to czytac tylko w dzien :P

tez widzialem ze na discovery jest taki program co duchy w domach sa czy tego typu
  • 0

#19 piepia

piepia

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 263 postów

Napisano 02 listopad 2007 - 13:23

Na Zone Club tez chyba jakis program o duchach jest.. W sumie to tylko jakies trzaski, otwieranie/zamykanie sie drzwi czy minimalne blyski swiatla.. ale to i tak sie ciekawie oglada ;p
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#20 Silent

Silent

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 02 listopad 2007 - 17:29

taaa filmy sie fajnie ogloda ale najgorsze ze daja je o 23 :P nie to ze ja wtedy spac chodze :D ale wtwedy jest cieeeemnnooooo:D:D
nie no zartuje
chociaz niegkotre osoby które maja lek ciemnosci to poprostu nieda rady ale nie obejza tego;/
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0