World Trade Center 9/11

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Po oglądnięciu filmu "911 in plane" zastanawia mnie jakie tajemnice kryje USA, czy to naprawdę był atak czy też może spisek? Czekam na wasze wypowiedzi.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Ehh znowu? Ile można dudnić o tym samym?
sadpw0.gif
Niedawno powstał taki temat.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Po oglądnięciu filmu "911 in plane" zastanawia mnie jakie tajemnice kryje USA, czy to naprawdę był atak czy też może spisek? Czekam na wasze wypowiedzi.


NIE!!! To swistak ktory siedzial, bo sreberka byly kradzione uciekal z wiazienia stanowego samolotem i sie zagapil i uderzyl w WTC!!! :hahaha: Nie przesadzacie juz z tymi glupimi teoriami?! :zly:
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja nie obejrzalam tego filmu..ale mam taki zamiar...ale slyszalam i czytalam ze to jednak byl spisek ...podobno na filmie (nie wiem czy to ten) bylo widac najpierw wybuch a potem uderzyly samoloty.. pozatym zeby takie samolociki uderzyly ,budynek by sie nie zawalił...tylko czesc lecz rdzen by zostal nie ruszony... rzad maczał w tym palce!
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
Kogo to obchodzi ? W czasie okupacji dzień w dzień , przez pięć ponad lat tyle samo ludzi było w Polsce mordowanych co tam w tej katastrofie . I co? amerykańskich tępaków to obchodzi ?

A ten film to glut . I tyle
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Ja nie obejrzalam tego filmu..ale mam taki zamiar...ale slyszalam i czytalam ze to jednak byl spisek ...podobno na filmie (nie wiem czy to ten) bylo widac najpierw wybuch a potem uderzyly samoloty.. pozatym zeby takie samolociki uderzyly ,budynek by sie nie zawalił...tylko czesc lecz rdzen by zostal nie ruszony... rzad maczał w tym palce!

Nie samolociki tylko Boiling 797 ktorego do malych samolocikow bym nie zaliczyl. Poza tym reszta nalezala do praw fizyki, ktore zdaly egzamin i WTC leglo w gruzach.
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
hahahhahaha
jakie debilne teorie;| m
przeciez kazdy chyba widział samoloty jak wala w wieze a oni tu o spisku i ze to nie prawda...hahahha smiech na sali.. co ci ludzie ktorzy wszedzie weszą spiskowya teorie dziejów nie wymysla
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Talibowie wymyslili nowa dyscypline sportu, snalom gigant samolotem firmy Boiling. No i nie wszyscy go ukonczyli, bo kilku na wierzach sie zatrzymalo. A moze to dowod na to, ze kobieta za kierownica samochodu jest jak kobieta za sterami samolotu, jak piredo... to wszystko legnie w gruzach. :daibel2: Badz co badz temat jest... lekko dziwny.
 

nansen

Uciekinier z tego gównianego forum
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
603
Punkty reakcji
2
To była taksówkarka !!!!!!! A talib ją poprosił żeby go wysadziła przy WTC , a może WC, nie pamiętam ;-)))
 

Silent

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wołomin
zarty zartami ale tak naprawde to bylo tak ze caly budynek byl obtegocony ladunkami wybuchowymi (prawdopodobnie c4)
i jakis ktos mial na obserwacji wtc z innego budynku
i kiedy widzial ze samolot juz dolatuje to musial nacisnac guzik odpaljący ladunek zanim samolot doleci bo reakcja jest troche mala.
nawet byly gdzies wypowiedziy ludzi ktozy przezyli i mowili ze najpier slyszeli takie "boom" a po jakiejs sekundzie uderzyl samolot
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Hmm... Samolot uderzajacy w WTC srednio lecial z predkosca 400km/h a nawet szybciej, bo pikowal, czy jakos tak. Reakcja czlowieka jest rozna, wiec polegac na reflaksie nie ma sensu, bo Ci co zgineli od razu w WTC nie mieli nawet szanse na reakcje. A Ci co przezyli, byli w takim szoku, ze wogole nie wiedzieli co sie dzieje i gdzie sie dzieje.
 
Do góry