Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Przesunięcie okresu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#21 Guest_wiki9969_*

Guest_wiki9969_*
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 18:56

zaletą jest zmniejszenie zmian skórnych (trądzik)

To prawda. Ale po odstawieniu tabletek trądzik się zwiększa. ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#22 majszka

majszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 108 postów

Napisano 23 sierpień 2015 - 16:30

to też pewnie zależy od skłonności do trądziku, na razie biorę Vibin i wszystko się uspokoiło, w tej chwili nie mam zamiaru odstawiać, biorąc pod uwagę, że dobrze się czuję, więc oby do tego czasu trądzik zniknął całkowicie^^

• 0

#23 julka05

julka05

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 14:45

Branie tabletek antykoncepcyjnych to duża ingerencja w hormony. Nie warto zaburzać swojego cyklu dodatkowo nie robiąc przerwy pomiędzy blistrami. Jeśli okres wypada w trakcie wyjazdu to może postaraj się przełożyć termin wyjazdu na inny. Jeśli takie rozwiązanie nie jest możliwe to przecież z okresem można normalnie funkcjonować. Po prostu musisz pamiętać by zaopatrzyć sie w produkty higieniczne oraz tabletki na wypadek gdyby pojawił się ból. Znasz swój organizm więc wiesz jak musisz się przygotować do tych dni.  

• 0

#24 Patyszka

Patyszka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 149 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 09:24

Mam wkładkę Levosert juz od ponad roku i nie mam obecnie w ogol,e okesu, wiec o przesuwanie martwić się nie muszę :)

• 0

#25 feelthevibe

feelthevibe

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 195 postów

Napisano 24 październik 2016 - 20:42

no faktycznie, należysz do grona tych szczęściar :) chociaż ja też nie narzekam, a mam plamienia. dla mnie to i tak te plamienia to kolosalna różnica w prównaniu do tego jaki sajgon miałam kiedyś! nawet jakbym miała potrzebę przesunąć okres to i tak to bez sensu, bo prawie go nie odczuwam z wkładką

• 0

#26 kotka10

kotka10

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 06 czerwiec 2017 - 10:45

Przed braniem tabletek miałam okropne bóle jeżeli chodzi o okres a teraz to nic mnie nie boli 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#27 Justynka19

Justynka19

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 24 lipiec 2017 - 13:01

jeżeli nie bierzecie antykoncepcji a chcecie przesunąć okres i spóźniłyście się z wizytą u ginekologa, żeby przepisał Wam antykoncepcję to jest jeszcze ratunek :) ja się tak właśnie raz spóźniłam i ginekolog przepisała mi orgametril

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#28 Fanita

Fanita

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 20:09

przesuwac mozna ale nie warto.. mozesz sie calkiem rozregulowac i po co ci to.. ja przy tabletkach belara tez raz zrobilam taka akcje i na szczescie wszystko bylo potem ok ale to pewnie dlatego ze maja malo hormonow

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0