Śmietniczek

Ice Queen

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
48
Punkty reakcji
1
Są różne bezsensowne tematy, więc czemu nie ma być topicu z śmieciami? Wyrzućcie wszystko co wam leży na sercu :p
Pochwal się, wypłacz się i śmiej się razem z nami :hyhy:


Integracja z użytkownikami :rotfl:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Czasem musze sie zgodzic ze strasznie duzo postow jest ale to w sumie dobrze bo mozna sie wypowiedziec na rozne tematy. :hyhy:
 

Ice Queen

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
48
Punkty reakcji
1
Ja dziś spałam aż 6 h godzin i jakoś dziwnie jestem niewyspana :p
W głośniczkach "Mother Earth" WT sobie leci :D I wogóle to jest wspaniale :p
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
a mnie tez boli glowa bo kac morderca nie ma serca :zalamany:
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
probowalam i zwalilo mnie z nog...z wodka nie wygrasz - ty ja w morde a ona :p cie na ziemie
 
A

Anonymous

Guest
:super: w koncu cos dla mnie nieraz szajba odbija i nie ma gdzie głupot i bezsensów popisac a co najwazniejsze nie ma gdzie pośpiewać :p a tutaj mogę sobie spiewać hihih ale po wczorajszym spiewaniu troszke gardło boli więc odpuszczę sobie jutro bede śpiewać znów :nuci:
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
***** * * * *** rr**** * *ee ***** * *w * d**** d*** ff**** dd* d*ew*v*y7********* rr***r**w2***5*gg**********4*****ffff***********v***********n**grr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:p:p
musialam to powiedziec heheh
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
to teraz mamy gdzie glupoty pisac i nikt sie nie przyczepi ze nie do tego dzialu wpisalismy :rotfl:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
głupoty sobie piszecie?:> heh to ja wam powiem że zawsze jak utnę sobie popołudniową drzemkę to zawsze musi zadzwonic głupi domofon i mnie obudzić...agrh...nie wiem co zrobie temu kto tak cały czas mnie budzi... :zdegustowany:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
domofonu to nie da sie wyłonczyć a jak odłoże słucahwke to wszyscy na polku beda słyszeć co się dzieje u mnie w domu :wstyd: i ja będe również słyszal co tam się dzieje...chyba będę musiała go jakoś zniszczyć :D może to bedzie sposób...

nie wiem po co ja to wogle pisze bo kogo to obchodzi...no ale jak "Śmietniczek" to śmietniczek :]
 
Do góry