Linkin Park

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Mi najbardziej do gustu przypadła płyta Meteora i Hybrid Theory. Nie to żebym narzekał, ale nowa płyta LP to nie ten sam klimat co kiedyś. Z nowego albumu podobają mi się takie utwory jak Shadow of the Day, What I've Done, Bleedet Out, Given Up i Valentine Day, reszta nie miała w suobie tego czegoś :D
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
e kiedys lubialem LP ale jak naragli jakas plyte a potem od tej plyty 5 przerobek to poprostu znudzil mi sie ten zespol i teraz jakos za nim nie przepadam
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
juz jest temat o LP ale chyba w dziale muzyka ogolnie. Nie bede 10 razy tego samego pisal wiec powiem tylko ze LP nalezy do "moich kapel i tyle :]
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
uważam, że ostatnia płyta Linkina jest bardzo fajna chociaż wielu uważa ja za najgorszą...mnie się podoba
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
hmm. Lubiłam ich jakieś 4 lata temu. Teraz są mi obojętni, nie zachwycam sie nimi ani nie gardze. Zespoł jak zespoł, choc sadze ze kiedys mieli lepsze kawałki...
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Zespół świetny moim zdaniem, nie rozumiem kpin pod ich adresem różnych mądrych dziennikarzy co jużwszystko w życiu słuchali. Uchodzi za młodzieżowy, ale i takie zespoły muszą być przecież, a ten przynajmniej gra muzykę na poziomie. Jak byli na koncercie w Polsce to krytycy kpili, że jako support mieli Pearl Jam, ale dla mnie to dzisiaj Linkin PArk prezentuje o wiele ciekawszą muzyke niż PJ. A nową płytę słuchałem w radiu w całości i jest bardzo dobra.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Zespół świetny moim zdaniem, nie rozumiem kpin pod ich adresem różnych mądrych dziennikarzy co jużwszystko w życiu słuchali. Uchodzi za młodzieżowy, ale i takie zespoły muszą być przecież, a ten przynajmniej gra muzykę na poziomie. Jak byli na koncercie w Polsce to krytycy kpili, że jako support mieli Pearl Jam, ale dla mnie to dzisiaj Linkin PArk prezentuje o wiele ciekawszą muzyke niż PJ. A nową płytę słuchałem w radiu w całości i jest bardzo dobra.
bylem na tym mkoncercie i duzo czytalem spekulacji na jego temat. Nie wiem co miales na mysli piszac ale z tekstu wynika ze PJ bylo supportem LP. Mozliwe ze sie pomyliles ale prawda jest taka ze nikt tu nie byl niczyim supportem ani PJ nie bylo supportem LP ani na odwrot. To byl koncert dwoch zespolow o rownym znaczeniu. Supportowala Coma :)
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Nie wiem czy wiecie, ale obecnie LP ma w planach współprace Busta Rhymes więcej poniżej:

[LP] i Busta Rhymes
Busta Rhymes (znany raper) w wywiadzie dla magazynu Rolling Stone zdradził, że planuję nagrać utwór wspólnie z Linkin Park. Ma on nosić nazwę "It Looks Like We Made It" i znaleźć się na najnowszym albumie rapera "Back On My BS", który ukaże się 4go grudnia.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Czyzby szykowala sie kolejna zenada obok Collision Course... :mruga:
ja nie wiem po co oni wplatuja sie takie :cenzura:y
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Żeby być szczerym i nie skłamać też tak uważam, zamiast wchodzić w spóprace z raperami powinni grać swoje, a najlepiej jak z dawnych czasów począwszy od Hybryd Theory
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
a mi się podoba. trochę spokojniejsza, ale mam nadzieję, że to zmiana tylko na chwilę... i rodzice się przyzwyczaili do LP ;) żyć nie umierać, no :)
a co do LP uważam, że są niecenzuralnie dobrzy.
koniec
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Oni powinni nie powstac, zalopsny zespol ktorego niewiadomo gdzie podpiac, bo wszedzie by sie ich wyparli.
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Dla mnie LP było i jest świetne, tylko troche zrąbali ten album z jay-Z ale ogolnie fajnie graja.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Oni powinni nie powstac, zalopsny zespol ktorego niewiadomo gdzie podpiac, bo wszedzie by sie ich wyparli.
Zupełnie się nie zgadzam. Jeśli zespołu nie można nigdzie podpiąć to chyba zaleta moim zdaniem. Ale to kwestia gustu.
 
Do góry