Miesiączka i ciąża ... (Temat zatwierdzony przez specjalistę)
#1
Napisano 09 październik 2007 - 18:54

Mam rozregulowany cykl ... tak jakby mi sie cofal. Przykladowo powinnam dostac okres 10 dnia danego miesiaca , a dostaje go 6go dnia tego miesiaca.Za miesiac dostaje go dokladnie 6go , a potem nastepnego miesiaca znowu 4 dni wczesniej.
Ostatnio kochalam sie z chlopakiem , do rzekomego okresu mialam jeszcze 6 dni. Chlopak zakonczyl stosunek we mnie, po godzinie od tamtej sytuacji , pojawil sie okres. Czy na pewno jest tak , ze gdy okres nie wystepuje to jest jeden z obajwow ciazy. Bo slyszalam ostatnio , ze gdy ktos ma nieregularne cykle , to przez pierwsze 3 miesiace ciazy , moga pojawiac sie krwawienia w czasie kiedy mial byc okres. Jak sądzicie , czy mimo iz okres u mnie wystapil , moge byc w ciąży ? Jakie jest prawdopodobieństwo?
Kasia R.
#2 Odpowiedź specjalisty
Napisano 29 wrzesień 2011 - 15:00
#4
Napisano 09 październik 2007 - 21:10
najlepiej zrob test i idz do ginekologa
http://www.forumowisko.pl/index.php?autoco...h&mid=39935
#5
Napisano 09 październik 2007 - 21:42
Kasia R.
#6
Napisano 09 październik 2007 - 21:45
wiec moze to tylko jakies roztrojenie cylku jak piszesz
http://www.forumowisko.pl/index.php?autoco...h&mid=39935
#7
Napisano 10 październik 2007 - 12:44
#8
Napisano 10 październik 2007 - 13:05
anula30 jesteś w ciąży?
#9
Napisano 10 październik 2007 - 14:44
ale nie ukrywam ze chcialabym byc
http://www.forumowisko.pl/index.php?autoco...h&mid=39935
#10
Napisano 10 październik 2007 - 16:44
#11
Napisano 25 grudzień 2008 - 14:16
Tak wiec mozna miec krwawienie w ciazy nawet obfite ktore wyglada jak okres...sama jestem przykladem na to
No ale ja mam skaze krwotoczna czyli zaburzenie krzepliwosci krwi i to moze miec jakis wplyw na to ze wystapilo u mnie krwawienie (ale tego nie wiem na 100% czy takie cos ma wplyw)
Użytkownik Kwasia edytował ten post 25 grudzień 2008 - 14:19
#12
Napisano 27 wrzesień 2011 - 09:20
Ja miałam miesiączkę ale spóźnioną jednak mam kilka z objawów ciąży też robiłam test i wyszedł negatywny ale wcześniej starałam się o dziecko więc zastanawiam się czy jestem w ciąży mimo okresu czy jednak nie. Problem jeszcze polega na tym,że chorowałam dość długo na żołądek i nie wiem czy po prostu nie wraca mi choroba.Mam mdłości, częstsze oddawanie moczu wyższą temperaturę i z apetytem jet dziwnie. Raz nie jestem głodna i nie dam rady cały dzień nic jeść a raz mam ochotę na coś słodkiego i czasem sama nie wiem na co.
#13
Napisano 07 październik 2011 - 08:32
#14
Napisano 17 październik 2011 - 14:22
#15
Napisano 07 listopad 2011 - 14:56
W zeszłym miesiącu spóźniał mi się okres ... myślałam ,żeby zrobić test ale ,że nigdy nie miałam jakoś bardzo regularnych miesiączek postanowiłam poczekać jak okres wystąpi. Bo długich 5 dniach czekania..jest! No to się uspokoiłam. Pierwszy dzień okresu myślę sobie wszystko w normie boli jak diabli. Z tym ,że krwawienie było jakieś dziwne leciały skrzepy krwi zawsze kiedy szłam do łazienki średnio jakieś 3-4 razy dziennie były to większe skrzepy/krwawienia a w miedzy czasie nie nazwałabym tego nawet plamieniem. I to trwało jakieś 2-3 dni. potem to już dosłownie lekkie plamienie.
Mimo ,że wydało mi się to dziwne puściłam to w niepamięć uznając ,że przesadzam.
No ale w tym miesiącu znowu miał się pojawić okres i znowu długie 5 dni czekania(spóźnienia) oczywiście z racji tego ,że nie jestem panikarą to wytłumaczyłam to sobie...w zeszłym miesiącu się spóźnił to pewnie teraz tak się ustawił z racji ostatniego spóźnienia. Okresu dostałam w sobotę nad ranem o godzinie 5 wiem to na pewno bo nie spałam i nagle zaczął mnie boleć brzuch i tak powoli powoli ..jest! No to jest wszystko ok więc stwierdzam ,że jest dobrze brzuch boli krwawię tylko ,że tak samo jak w zeszłym miesiącu większe krwawienia ale tylko kiedy idę do toalety w między czasie plamienie... i tak to trwało całą sobotę i niedziele ale tylko do południa... wieczorem pełne zdziwienie jakby zanikł... no ale ,że nie jestem panikarą xD Idę spać i myślę zobaczę rano ...może mi się zdaje...a tu od rana okresu ni ma. No i tak sobie teraz siedzę i piszę a jego nie ma. Nawet już nie plamie. o co kaman?
-Krzycz.!
-Ale co.?
-Obojętnie.!Agresywniej.!
#16
Napisano 03 styczeń 2012 - 17:02
Właśnie u niektórych kobiet mimo ciąży miesiączka (czy może coś co ją przypomina?) występuje. Tak np. miała moja teściowa.
U mnie w momencie kiedy zaszłam w ciążę miesiączka się nie pojawiła

Chociaż raz spróbuj wyolbrzymić szczęście zamiast problemu...
http://pomozpotrzebujacym.prv.pl/
http://jednoklikniecie.pl/
http://www.pustamiska.pl/index.php
#17
Napisano 13 styczeń 2012 - 20:13
#18
Napisano 13 styczeń 2012 - 20:17

Chociaż raz spróbuj wyolbrzymić szczęście zamiast problemu...
http://pomozpotrzebujacym.prv.pl/
http://jednoklikniecie.pl/
http://www.pustamiska.pl/index.php
#19
Napisano 15 styczeń 2012 - 23:00
Kasia R.
Ostatnie frazy z forum
- ciąża a okres
- jakie tabletki na poronienie w pierwszych tygodniach ciazy
- kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!
- czy mozna zajsc w ciaze poprzez dostanie sie spermy przez tyłek
- ból jajnika-objawy,przyczyny
- jak opóźnić okres
- kalendarz dni plodnych i nieplodnych
- objawy ciąży forum
- ból jajnika w 4 tygodniu ciąży
- jak opóźnić miesiączkę
Użytkownicy przeglądający ten temat: 2
0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych




Temat jest zamknięty
















