Tunezja

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Czy ktos z was był w Tunezji ? MOze chiał by pojechac? Co myslicie o Afryce czy o Tunezji
?

Ja bylam W Tunezji w Hamamecie...i wrocilam zadowolona bo tam jest cudnie...takie jakby oderwanie od rzeczywistosci..w ogole inny swiat ...jak sie wroci spowrotem do Polski..to ma sie wlasnie takie wrazenie Szarej Rzeczywistosci... Ja napewno tam jeszcze pojade.. :D :D
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Oj znam to ja byłam w El Kantoui i tez uważam, że było to niesamowite przezycie. Strasznie chciałabym tam wrócić i mam nadzieje ze sie uda ;)
 

Tysia543

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
W tunezji nie byłam ale w Afryce a dokładnie w Egipcie była moja koleżanka-podobno jest tam cudownie;)
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
2 lata temu byłam na wyspie- Djerba wliczająca się chhyba w tunezje. Ogólnie było sympatycznie, może ciepłe, ale nie aż takie ładne niebiesciutkie, plaża gorsza niż nad polskim morzem, taki ciemny piasek, troche denerwowali mnie ludzie :) napaleni ? chodzi mi o mężczyzn ;p ale sympatyczni. Mama była 3 lata temu w Hamamecie i jednak morze było duuuzo lepsze. Trudno trafić na piękne morze. Mi sie nigdy nie udaje, niestety
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
o no to super :). Pamiętam jak sie dowiedziałam, że jedziemy to sobie myślałam, że jak to jest wyspa to kiedyś ja obejdziemy a ona jest Oggggroooomna :D Napisz później wrażenia ;P
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Pod koniec czerwca lecę do Sousse. Będę wdzęczny za wszelkie rady dotyczące pobytu w Tunezji / Afryce śródziemnomorskiej.
 

rioter

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Pod koniec czerwca lecę do Sousse. Będę wdzęczny za wszelkie rady dotyczące pobytu w Tunezji / Afryce śródziemnomorskiej.
Ja lecę 16 lipca (z Łodzi) też do Sousse (el hana beach). Mój wiek 20 pare lat :p
Może ktoś jeszcze w tym czasie? Wpisujcie się, może utworzymy jakąś ekipę ;)
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Moja przyjaciółka była w Nabeul, aczkolwiek, ja jeszcze nie. Jeszcze :D
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja lecę 16 lipca (z Łodzi) też do Sousse (el hana beach). Mój wiek 20 pare lat :p
Może ktoś jeszcze w tym czasie? Wpisujcie się, może utworzymy jakąś ekipę ;)

W tym samym hotelu byłem.


Tak w ogóle, wszyscy zachwycają się tą Tunezją, a ja nie polecam. Raz byłem, nie żałuję, zwłaszcza Sahara i góry fajne, ale drugi raz nie chciałbym tam polecieć. Chodzi głównie o mentalność tubylców. Jak znajdę czas, może napiszę więcej.
 

rioter

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Tak w ogóle, wszyscy zachwycają się tą Tunezją, a ja nie polecam. Raz byłem, nie żałuję, zwłaszcza Sahara i góry fajne, ale drugi raz nie chciałbym tam polecieć. Chodzi głównie o mentalność tubylców. Jak znajdę czas, może napiszę więcej.

Zgadzam się w 100%.
Moc wrażeń bezcenna, za wszystko inne zapłacisz w dinarach, w one dinarach!

Ps. A Sahara - rewelacja. Szczególnie trasa Paryż-Dakar z dopłata za ekstra atrakcje - po one dinar od osoby w jeeppie ;D
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Taa :D Tak jak oni na nasz widok krzyczą: "Dobra dobra zupa z bobra", tak my powinniśmy do nich "Heloł, one dinar!"
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Byłam w Tunezji :) dziś właśnie wróciłam
Byłam w Hotelu Saadia w Monastirze :) było bosko :) Animatorzy w hotelu są najlepsi :)
W ogólne Tunizejczycy są bardzo mili i uprzejmy ... Choć na bazarach bardzo natarczywi ... byle kupic z 90 dinarów na 20 można zejść ... wystarczy się targować ze wszystkim :)

Mam ochotę tam już teraz znowu wrócić :)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
No to fajnie, tylko, że ja nie chciałem prawie NIC kupować, a już na pewno nie pchałem się na bazary. Na takiej plaży np. to nie mam ochoty się targować, ani w ogóle być co 5 minut zaczepiany. Ale jak ktoś to lubi to pewnie, niech tam wali jak w dym.
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Qon zalezy do jekiej czesci tunezji sie jedzie i takie sa wrazenia ..ja np za pierwszym razem bylam w hammamecie i bylo super a za drugim razem bylam w sousse..i bylo niezbyt ciekawie. Wszystkie miasta sie od siebie roznia i ludzie w nich tez ;]
Tunezja zachwyca ale trzeba wiedziec gdzie jechac...
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Qon zalezy do jekiej czesci tunezji sie jedzie i takie sa wrazenia ..ja np za pierwszym razem bylam w hammamecie i bylo super a za drugim razem bylam w sousse..i bylo niezbyt ciekawie. Wszystkie miasta sie od siebie roznia i ludzie w nich tez ;]
Tunezja zachwyca ale trzeba wiedziec gdzie jechac...
Hmm, trudno uwierzyć, że rzut beretem dalej aż tak zmienia się mentalność ludzi, ale może kiedyś to sprawdzę...
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
No właśnie znajomi zdecydowanie Egipt polecają. Podobno są najbardziej uprzejmi w stosunku do turystów. Turcja też ma dobre notowania. Tunezja niby też, ale tu zdarzają się zgrzyty.
 

djwoj

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
masz racje w Egipcie sa mieszkancy bardziej uprzejmi przynajmniej tak jest w Hurghadzie . Piekna rafa koralowa , pustynia arabska , piramidy jest co zwiedzac :) Turcja jest tez piekna zwlaszcza rejon na morzu Egejskim Fethye oraz duzy kurort Antalya z czescia Lara :)
 
Do góry