PiĄtEk 13StEgO

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
HeYkA WsZyStKiM :*
PewNie JuZ WiEcIe, Że DZiŚ BaRdzO SzCzeŚLiWy ( :przestraszony: ) DzIeN :D - PiąTeK I To W DoDaTkU 13StY...
Mam dO WaS PYtaNkA...
CzY WiErZyCie W TeGo TyPu pRZePoWieDNie I WrÓŻbY??
JesLi WiErZyCie, To CzY PrZyDaZyLo WaM SiE DzIsaIj JaKiEs NiEsZcEsCIe? :>

Ja MoGE PoWiedZiEc Ze raCzEj NiE WiErZe W ZaDnE GLuPiE PrZeSąDy, ALe DzIs Od SameGo RaNa Nie OmInAŁ MnIe PeCH :/ PoPRoStU MasaKrA... NaJpIeRW 2 SpRaWdzIaNY O KToRyCh ZaPoMnIaLaM I PewNie BeDzIe 1 :dezorientacja: PoTeM ZLaMaLaM sObIe Rękę ;( DoKlaDnIeJ BaRk :przestraszony: a TeRaz JeSzCze PoPsUL Mi SiĘ KoMp :/ i JesTem W CaFe :/ MoJ BedeM MiALa NaPRAwIoNy DoPiErO Za JaKiS MiesIaC Bo SIaDL TwaRdziEL :/ :dezorientacja: :dezorientacja: :dezorientacja: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:
Eh No I JuSh MaM DoSYC WrAzEn JaK Na JeDeN DzIeN MaM NadZieJe Ze NiC WiEcEj SiEM NiE WyDaRZy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A TeRAz wASZa KoLeJ :p ;p
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
ja tez nie wierze w takie przesady. Ale w szkole mozna przynajmniej pal nie nalapac bo nie moga nam w ten dzien wpisywac!! :hyhy:
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Białystok :)
ja też w takie fajki nie wierze... właściwie to robie na przekór: specjalnie przechodze pod drabinami, słupami, stawiam torebke na podłodze itp... złego licho nie wezmie ;)
 
A

Anonymous

Guest
Tom napisał:
Ale w szkole mozna przynajmniej pal nie nalapac bo nie moga nam w ten dzien wpisywac!!
JaK To?? WaM NiE WpIsUjA W PiATEK 13SteGo PaŁ?????????
JA TEZ TAK KCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany: :zdegustowany:
 
S

SSaMMoTTnIIa

Guest
zawsze w piątek 13 piszę klasówki z biologii i ida mi dobrze, dziś było tak samo! jestem taka happy!! :D
 

Ice Queen

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
48
Punkty reakcji
1
Piątek, 13-ego? Ja mam w ten dzień szczęście i dziś też miałam... Jeden z najudańszych ;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Gość napisał:
aK To?? WaM NiE WpIsUjA W PiATEK 13SteGo PaŁ?????????
JA TEZ TAK KCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No pewnie ze nie zgadalismy sie z nauczycielami i mamy takie prawo ktore przestrzegamy aby nam nie wpisywali!! :hyhy:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
dzien jak kazdy inny, przesadna nie jestem, a zapomnialam moze nawed szczesliwy bo otrzymalam dzis ciekawy list :hyhy:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
czyli prwawie nikt z nas tutaj nie jest przesadny! :D
 

lolica

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
jaworzno
tez sie dopisuje do nie przesadnych dzis piatek 13-tego ja mam 13 nr w dzienniku ale dzien byl co by nie mowic zaje....fajny... :D LiKuNia, co do zlamanej reki to szybkiego powrotu do zdrowia i pozdrawiam :)
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
lolica dzieki przyda siem...eh z konia spadalm :lol: tylko bez skojarzen :D no i sie zlamalo :D
 

ol_ka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
ja w przesądy niewierzę... jak mi mówią nie siadaj na rogu stołu bo bedziesz starą panna to ja robie inaczej :] i zawsze tak jest ... dla mnie dzisiejszy dzień był szczesliwy:p byl zaje fajny Likunia życze powrotu do zdrowia... :rotfl:
 

Kamilcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
252
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Los Angeles-Koronowo
wcale nie pechowy choc czarny kot mi przebiegl droge :D hehe dzisiejszy dzien uwazam za wyjątkowo udany :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :hyhy:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mi tez sie nic takiego złego nie przytrafiło oprócz pałki z fizy...dzień jak codzień...więcej w nim było dobrego niż złego...
 
Do góry