Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Ławka a efekty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Freak17

Freak17

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 07 październik 2007 - 16:24

HEy mam takie pytanie - czy ktos mial kiedys ławke do brzucha a jesli tak to czy cwiczenia na niej daja jakies widoczne efekty i mniej wiecej po jakim czasie ? I chcialem kupic sobie w ponidziałek białko do ćwiczen ale kolega powiedział mi ze lepsze jest HMB - moim celem jest rzexba - to co lepiej kupic białko czy jednak to HMB ?

I robie codziennie 200 brzuszków na tej ławce do brzucha, czy powinienem zrobic w tygodniu pare dni przerwy czy cwiczenie miesni brzucha codziennie nie przeszkadza ??

Za wszytskie odp z góry dziekuje :P
  • 0

#2 kruszynka_on

kruszynka_on

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 07 październik 2007 - 20:18

Lol... Ty myślisz, że zrobisz rzeźbę z ławki? :lol:

Nie wiem czy wiesz, ale żeby się rzeźbić trzeba mieć z czego... Masę się robi nawet przez 2 lata.

Poczytaj najpierw podstawowe rzeczy, a później się pytaj.

Musisz mieć dietę + trening! Ale trening, a nie tam jakaś ławka :lol:
  • 0

#3 N_H_B

N_H_B

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 07 październik 2007 - 22:45

No właśnie chcesz mieć rzeźbe musisz mieć co rzeźbić - same brzuszki na ławce cie nie wyrzeźbią wyrobisz brzuch i tyle nic po za tym, rzeźbi sie całe ! ciało !

Przeczytaj po co zażywa się białko i po co zażywa się HMB artykułów jest pierdyliard na necie wiec www.google.pl i sam zdecyduj co Ci sie bardziej przyda.

Użytkownik N_H_B edytował ten post 07 październik 2007 - 22:45

• 0

#4 Freak17

Freak17

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 08 październik 2007 - 08:53

hey a jak hmb wspomaga przyrost masy miesniowej i siły to czy jak go kupie to nie bede musiał dokupywac do tego białka czy jeszcze oprucz tego wskazane jest kupic białko do diety , i czy to prawda ze po hmb sie chudnie bo spala sie tłuszcz ??
  • 0

#5 kruszynka_on

kruszynka_on

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 08 październik 2007 - 09:51

HMB jest to antykatabolik, czyli zapobiega spalaniu mięśni po prostu... To się bierze najczęściej na redukcji, ale to :cenzura: jest i nie polecam. A w ogóle, to najpierw zacznij jeść w/g diety i jeżeli Ci dieta nic nie pomoże, to wtedy bierz odżywki. Bo po co masz je wcinać jak tak ci nic nie da, bo nie masz diety? Myślisz, że weźmiesz HMB + ławka, to będziesz miał masę? :lol:
  • 0

#6 Ronnie Coleman

Ronnie Coleman

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 972 postów

Napisano 10 październik 2007 - 15:44

stary jak chcesz brzuch fajnie wyrąbać to rob 6 weidera to nieźle daje bo zakup jakis laweczek to poprostu bezsens
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Tredowaty

Tredowaty

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 88 postów

Napisano 11 październik 2007 - 22:41

Jeśli chodzi o brzuszki to możesz ćwiczyć nawet codziennie ale spokojnie wystarczy 3 razy w tygodniu..nie ważne jest ile zrobisz brzuszków tylko jak! ja np robie dziennie ok 300 brzuszków w czasie ok 40 minut..wiec trochę sie mecze. A jeśli chodzi o zapytanie o suplementy to Ci nie odpowiem, ponieważ nie napisałeś ile ćwiczysz, jaki masz plan, jaką masz dietę, pisze sie o takich rzeczach jeśli sie pyta o suplementy!
  • 0

#8 Wołos

Wołos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 16:28

hey a mam takie pytanie wlasnie co do ławki do brzucha :P chodzi o to ze podczasc cwiczen na niej czasami czuje jak bola mnie uszy , wiem ze jest to chyba wina cisnienia , ale nie wiecie jak temu jakos zaradzic ????
  • 0

#9 N_H_B

N_H_B

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 18:44

Przebadaj sie jeśli nie ma przeciwskazań to przejdzie z czasem.
  • 0

#10 Wołos

Wołos

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 10 grudzień 2007 - 19:13

hey to mam sie zgłosic do lekarza pierwszego kontaktu czy isc odrazu do specjalisty ?? laryngolog
  • 0

#11 radiacja

radiacja

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 15:49

najpierw idź do lekarza pierwszego kontaktu powiedz mu o co chodzi niech cie przebada ewentualnie da skierowanie i dopiero wtedy do specjalisty.
Inna opcja po prostu zapytaj w okienku przychodni
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Duda

Duda

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 653 postów

Napisano 14 grudzień 2007 - 19:59

Tredowaty źle mówi, ćwiczenie na brzuch powinno wykonywać się co max. 24h. Mięśnie nie mogą mieć za dużo czasu na zregenerowaniem na tym polega właśnie 6 Weidera, codziennie przez 42 dni.

Co do ławki, odżywek i HMB to jak wyżej, bez diety nic Ci to nie da. Ułóż sobie jakiś planik i możesz go tu wrzucić.
  • 0

#13 siwka

siwka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 62 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 04:13

Dawno mnie nie było :P co do brzucha to kup sobie coś takiego http://www.marbo-spo...iczen-1135.htmli zacznij ćwiczyć prawidłowo. Mam ławeczkę od kilku lat i efekty śa bardzo widoczne. Dobry sprzęt to podstawa 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#14 Guest_MacaN_*

Guest_MacaN_*
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 14:12

Super, wydać 1200 zł po to, by robić wyćwiczyć brzuch. Nie da sie tego nazwać inaczej, niż głupotą. Sorry. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0