Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
* * * - - 1 głosy

Problem z opadającą erekcją

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
104 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#101 dudeczka

dudeczka

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 389 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 15:13

W sumie ja też się nie znam, bo pierwszy raz słyszę o tych rzeczach. Myślałam, że może mi to coś powie.

• 0

#102 Argg

Argg

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 289 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 20:10

Najważniejsze jest to, żeby działało to, co ma działać. A skład, jak widać, to głównie naturalne składniki. bez zbędnego balastu chemii.

• 0

#103 Guest_bajderman_*

Guest_bajderman_*
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 13:41

Iqman wystarczy, kilka tygodni i nie ma problemu - tak to wyglądało u nas. Tylko musicie zadbać o systematyczność. Bo tych kilku tygodniach problem powinien całkowicie zniknąć, powinno się nawet zrobić całkowicie odwrotnie - powróci wydolność sexualna. U nas efekty były nawet dziwne - facet twierdzi, że penis jest odrobinę większy, to trudno mi potwierdzić. Ale na pewno potwierdzę szokujący wzrost możliwości seksualnych...

• 0

#104 cycleman

cycleman

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 12:01

warto iść do lekarza może, a jak uważasz, że to niekonieczne, to u mnie działa weili. Nie zawiódł. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#105 opatia

opatia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 14:29

Potwierdzam, że zdecydowanie warto iść do lekarza. Mój partner długo się zamartwiał tym, że nie jest w stanie utrzymać erekcji i zupełnie niepotrzebnie, bo problem się rozwiązał po jednej wizycie u lekarza. Partner dostał receptę na maxigrę go i efekt był już po pierwszym zażyciu. Miał normalną, pełną erekcję, żadnego opadania. A do tego na działanie leku nie trzeba było czekać więcej niż kilkanaście minut

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0