Jak Zorganizować Domówkę?

W

wygas

Guest
Siemacie wszyscy!!!Sorki że się wcześniej nie przedstawiłem ale mam bardzo pilną sprawę. Planuję zrobić bibkę na Halloween ale nie wiem jak się do tego zabrać. nigdy nie byłem na żadnej domówce i nie wiem jak ma to wyglądać. niech ktoś mi pomoże!!! prosze! może łatwiej będzie jak powiem co ja myślę: mam mieszkanie ok 70 m kw i planuję zaprosić ok 10-12 osób. i więcej nie wiem :D help me please
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hmm no to zrzucacie kase, kupujecie jedzonko, pićku :p puszczacie muze....jak masz fajne towarzystwo impreza się rozkręci sama :) ale osobiście domówek nie polecam, bo zawsze jest straszny rozpierdziel :p
 

siema0000006

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
33
masz dobre głośniki to muzola na ful > hyba że są starzy<dobre żarcie \\coś do popicia akoholowego albo jak ktoś woli nie // swiatło najlepjej wyprzyczyć lasery w jakimś klubieno :D no i jazda :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
 

Selene

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z Tych... najlepszych ;]
jeśli masz upierdliwych sąsiadów to możesz ich uprzedzić, że tego dnia organizujesz impreze i poprosić o wyrozumiałość ;P Żeby zrobić domówkę to nie trzeba się specjalnie wysilać - wystarczy coś do picia, jedzenia, głośna muzyka no i nie zapomnij pochować cenniejszych rzeczy do szafy :p Najważniejsze jest to, żeby wszystkim dopisywały humory ;) Możecie wymyśleć jakąś zabawę, na pewno ktoś coś wymyśli ;>
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Zapytaj ich jakiej muzy nie lubią
to dobre, ale jamysle, że na takie imprezy anjlepsza techniawka :p chyba,ze ktos serdecznie jej nienawidzi
hmm no to zrzucacie kase, kupujecie jedzonko, pićku
jak masz fajne towarzystwo impreza się rozkręci sama
tak, tak. towarzystwo- pzrede wszystkim musi być takie, zebys sie dobzre czuł :) w nim. no, a żarelko to zrzuta jest najlepsza. Jak browca albo cuś to się umwaiacie po prostu kto co kupuje :) nawet i jak nei chodiz o browarka :D
hmm jakies żarełko, muzyczka, światełko (np. stroboskop), miejsce do potanczenia i dobry nasrtój ;]
i tu róneiz sie zgadzam.Miejsce do potanczenia przede wszystkim. Może być też stól szwedzki- ja tak miałam na sylwestra :. I z nim było okej, tyle,zeminus, ze na korytarzu,a nei u mnei w pokoju był, to atm muysieliśmy łzaic po żarcie i połowe pzrenielismy spowrotem do pokoju...
masz dobre głośniki to muzola na ful > hyba że są starzy<dobre żarcie \\coś do popicia akoholowego albo jak ktoś woli nie // swiatło najlepjej wyprzyczyć lasery w jakimś klubieno no i jazda
tyle, ze ja sobie nie wyobrażam, ze starzy mogliby byc. Nawet jezeli chodizloby jedynie o taneic i dobrą zabawe bez alkoholu :) a jezeli jednak..,jakiegos browca, to już samo przez sie mówi...;)
i nie zapomnij pochować cenniejszych rzeczy do szafy :p
To był żart ;>? No ja myslę, bo jak amsono znanych zanjomych to po co to? chyba, ze im nei ufasz- a myśle, ze to jest sprzeczne z zaproszeniem :p
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
najważniejsza jest muzyka i alkohol ;) co do alkoholu to ciekawe drinki zawsze się sprawdzają, zwłaszcza te na bazie żubrówki białej, a muzyka musi być odpowiednia do gustów gości ;-)
 

Sugar40

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2014
Posty
10
Punkty reakcji
1
Moja najlepsza Domówka zaczęła się od tego, że usiadłam z tel.kom. , napisałam sms, że zapraszam na imprezę, i zaczęłam wysyłać do wszystkich moich znajomych z książki telefonicznej, ale tylko do tych, których dawno nie widziałam. Wysłałam 35zaproszeń, przybyło 50 osób ( bo niektórzy z osobami tow.), było super!
 

Walden

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2013
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ha, ha, jak najwcześniej, bo po 22 sąsiedzi mogą się burzyć ;-)
 
Do góry