Srednia wieku...

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Tak sobie siedze czytam posty i zastanawiam sie jaka jest srednia wieku na tym forum? Nie zebym miala cos przeciwko komus tak tylko pytam i zachecam do napisania kto ile ma lat...to tak zeby poswiecic przykladem ja mam 22 a wy drodzy forumowicze?
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
hehe zeby nie wyszlo ze ja stara d... jestem :p kochani bierzcie przyklad z Neo i przyznawac sie do latek ;)
 
S

SSaMMoTTnIIa

Guest
No ja mam 17 od pół roku prawie :) Ale kochana tu przecież jest podane ile kto ma lat. Mamy to w profilu czyż nie? :)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
No wlasnie nie kazdy a poza tym mialam nadzieje ze bedziecie troche wyrozumiali dla mnie i oszczedzicie mi przegladania kazdego profilu. Wiadomym jest ze nie kazdy napisze w tym temacie ale z grubsza bym sie zorientowala...z gory dziekuje tym ktorzy przychyla sie do mojej prosby i tym ktorzy nie beda mieli na to ochoty ;)

[ Dodano: 12 Maj 05, 21:01 ]
13... w tym roku 14 [jaki wstyd:p]

A dlaczego wstyd?????? Nie przesadzajmy nie podzielam pogladu ze dzieci i ryby glosu nie maja, milo ze sie ujawniasz pomimo ze ci wsyd (nie wiedziec dlaczego)
Pozdrawiam goraco
 
N

Neo

Guest
Niektóre dzieci są bardzo dojrzałe na swój wiek... Czasem przewyższają niejednego dorosłego... :hyhy:
 
A

Anonymous

Guest
I tu sie z Neo zgodze, mialam nie raz przyjemnosc porozmawiac z duzo mlodsza osobka i w zyciu nie powiedzialabym ze ma tyle lat ile miala w rzeczywistosci
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
ten gosc powyzej to bylam ja...przepraszam niechcacy sie wylogowalam :/
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
No wiecie co.. nie wazne ilekto ma lat.. wazene zeby mial cos ciekawego i madrego d opowiedzenia... mloda102 widze ze nareszcie ktos w moim wieku sie znalazl... :hyhy:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
selena23 napisał:
chyba ja jestem tu jak narazie njastarsza 22 z hakiem
Selena23 wcale nie jestes najstarsza sa tutaj osoby starsze ( oczywiscie bez urazy dla nich) :hyhy:
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
22? uslyszalo sie kiedys ze stara d... jestem ale bez watpliwosci to fajny i mlody wiek :hyhy:
 
J

jastrzebianka83

Guest
a pewnie że fajny :D ja też mam tyle i wcale się staro nie czuje :]
 
Do góry