Skoki Narciarskie

Glazeczka

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja sama jestem interesuje się tym sportem już przez jakieś 5-6 lat, a zaraziłam się od tatusia :D. Może tkoś jeszcze lubi skoki?
Już wkrótce nowy sezon - olimpijski, jak myślicie, kto będzie najlepszy? Czy Amman zdoła obronić tutuł Mistrza Olimpijskiego??
 

Luk91

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gliwice
Liczę że Sigurd Pettersen powróci na szczyt i wygra Turniej Czterech Skoczni :eek:k:
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Hi a ja bede przeciwny poglądom ....wiec napisze ze niecierpie tych skokow :p
 

Luk91

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gliwice
Hehe a ja chyba najbardziej uwielbiam oglądać skoki narciarskie z Was wszystkich :]
 

kuncialdinho

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Ja trenuje skoki narciarskie, powiem wam że nie dziwię si Naszym reprezentantom. Skoki to wiele wyrzeczeń, ciągłr treningi. Po roku wszystko się nudzi i tyle. Właśnie trwa trening: Mateja 119m
 

Glazeczka

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
hmm mi się marzy powrót takich skoczków jak Cecon, Horngacher, Hannawalda, Liegla, Golbergera i tak dalej ;)
 
Dołączył
26 Styczeń 2007
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Dolny śląsk
Oj coś taki staruśki ten temat, może by go odnowić? Fanki z całej polski lączmy sie!No dobra fani też moga :p ;) Obstawiamy, który będzie Małysz w jutrzejszych zawodach, kto trafi dostanie mó numerek gg hi hi żartowałam :p
 

dzio

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z choinki
ja uwielbiam skoki!!super sport!! zawsze oglądam w TV, chba ze mam cos naprawde bardzo waznego do zalatwieniaxD
a Małysz jutro mam nadzieje ze bedzie pierwszyyyy!!! jak w kfalifikacjach:)))
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Tak Małysz jutro wygra w końcu był najlepszy w kwalifikacjach. Lubie oglądać skoki to fajny sport.Mnie też tata zaraził oglądaniem skoków :D
 

dzio

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z choinki
Schlierenzauer... hmmm on jest mlody i niedoświadczony, ale kto tam wie jak z nim bedzie:)) może bedzie kolejnym "wielkim" skoczkiem, choć teraz jego skoki nie są juz takie jak na początku sezonu, więc moze jednak nie bedziexD
 
Do góry