Kupie / przyjme stare aparaty analogowe i osprzęt :)

Status
Zamknięty.

carpathia

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
Jak w temacie: przyjme lub kupie po rozsadnej cenie stare aparaty fotograficzne (tylko analogowe) i osprzęt do nich, tj. filtry, obiektywy itp.
Szczegolnie interesuja mnie Zenity i cala ta rupieciarnia do nich :]
 

jedrek7

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Witam . Mam „Zenita E” i pierścienie pośrednie do makro. Posiadam jeszcze pare takich i innych rzeczy związanych z fotografią. Jeżeli jesteś naprawdę zainteresowany, proszę abyś odklikał. Ja mieszkam w, W-wie, lecz czasami przebywam w okolicach Grójca Mogielnicy i Nowego Miasta nad Pilicą. Napisałem te lokalizacje, aby wrazie, czego można było spotkać względem dostarczenia interesujących Cie rzeczy.
Przepraszam z góry, jeżeli ja nie odklikał od razu na Twoje wiadomości, lecz spowodowane jest to tym, iż skoro jak napisałem wcześniej przebywam w różnych miejscach, to nie posiadam wszędzie dostępu do neta. :( Pozdrawiam serdecznie
:)
 

carpathia

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
pare takich i innych rzeczy

Co dokladnie przez to rozumiesz? ;)
Pierscienie interesowalyby mnie jak najbardziej.. tylko powiedz, z automatyka czy bez? I w jakim s amniej wiecje stanie? ;P
Jesli mialbys tez jakies obiektywy na m42 to jestem chetna :D

Oczywiscie w przyzwoitej cenie ;)
 

wk552004

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jak w temacie: przyjme lub kupie po rozsadnej cenie stare aparaty fotograficzne (tylko analogowe) i osprzęt do nich, tj. filtry, obiektywy itp.
Szczegolnie interesuja mnie Zenity i cala ta rupieciarnia do nich :]


mam do zbycia zenitaw futerale z dobrą lampą blyskową wersja ze znakiem olimpijskim moze się dogadamy? :papa:
 

Magdulek

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Śląsk
a ja mam kodaka jiffy six 20
made in USA canada 1934
jesli jest ktos zainteresowany to na Pw
 

PawelS18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam a może interesuje Cię coś takiego: ?
 

Attachments

  • 100_4398.JPG
    100_4398.JPG
    127,5 KB · Wyświetleń: 296
  • 100_4399.JPG
    100_4399.JPG
    130,4 KB · Wyświetleń: 202
  • 100_4400.JPG
    100_4400.JPG
    97,9 KB · Wyświetleń: 295

carpathia

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
z tych dwoch interesowalaby mnie tylko dwuobiektywowa, ale rolleiflex to niestety za wysoka polka cenowa... przynajmniej jak narazie ;)
 

PawelS18

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
To jest lustrzanka :D A możesz mi powiedzieć ile mogę sobie za niego wziąć?
 

carpathia

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
to miala byc ironia? :p dobrze o tym wiem :] o ile jest sprawna i w dobrym stanie to tak z 200-300 mysle ze moglbys wyciagnac :] przy dobrej passie, czasem mozna zlapac o wiele taniej ;)
 

carpathia

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
prawie napewno Zenit 3M - jeden z pierwszych modeli, bardzo rzadki, o ile jest w dobrym stanie mozesz za niego troszke dostac ;) ale nie mam pojecia ile, nigdy nie spotkalam sie z nim jako z tematem sprzedazy ;)
 

Mietek999

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzięki aparat jest w bardzo dobrym stanie, mam go po dziadku nawet nie był nigdy używany bo dziadek nie wiedział jak się zdjęcia z niego wywołuje xd .Jeżeli znasz jakieś forum tematyczne związane z aparatami to bardzo bym prosił o link bo chcę się cos o tej tematyce więcej dowiedzieć.

Edit:A i mam jeszcze takie pytanie skąd mogę się dowiedzieć czy ten aparat działa tzw. jak się używa takich aparatów bo nie znam się na takich rzeczach
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A ja mam starego, działającego bez zarzutu FED-a 2 ;) Zainteresowana?
 

carpathia

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
obsluga Zenitow jest akurat bardzo prosta :) najlepsze fora sa na korex.net i aparaty.tradycyjne.net, tam skieruj swe kroki :] jesli zamierzasz zaczac bawic sie fotografia analogowa to bardzo polecam, o niebo przebija fot. cyfrowa ;) (ofc. wg. gustu, bez dyskusji)

nie znalazlam dokladnie instrukcji do 3m, ale moze ci sie przydac: Link,
Link2

jaccobs dzieki, ale w tej chwili poluje tylko na lubitela ;)
 

carpathia

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2007
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzeszów
kupie: Lubitela lub Starta po niewygorowanej cenie
przyjme badz tanio kupie: chemie fotograficzna i negatywy b&w 35mm (takze w puszce)
 
Status
Zamknięty.
Do góry