Wodniki :)

Syssy

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Perlikolikowo
Jam wodnik :D

Buziaki dla wszystkich którzy mieli takie ogromne szczęście, żeby urodzić się pod tym znakiem zodiaku.
Piszcie także dzień urodzin :)



22.01 :D :D


^_^
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ufolek, to, że możesz się cieszyć, że nim jesteś. ;b

8 luty ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
aha xD i może jeszcze czytać horoskopy i chorobliwie w nie wierzyć? :p
 

Syssy

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Perlikolikowo
nie musisz czytać horoskopów, nie widzę problemu w tym...
jedni czytają inni nie.. co z tego ;|?
macie zamiar czepiać się już nawet horoskopów??
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
ale ja się nie czepiam :p ja się tylko zastanawiam nad sensem tego tematu :p a że shadie napisała że mam się cieszyć z pwoodu tego że jestem wodnikiem to spytałam z jakiego powodu tu się cieszyć...
ja nie przywiązuje wagi do tego czy jestem wodnkiem czy byłabym jakimś innym znakiem zodiaku.. nie wierze w horoskopy a inni jak chca niech wierzą ich sprawa!
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
po prostu jak inne znaki mają swój temat, to czemu o wodnikach nie może być ;)?
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
dobra dobra :p może przecież być :p już lepiej nic nie mówie xD
 

szpaner1000

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
445
Punkty reakcji
0
Miasto
Jak to ze Śląska?
29.01

Witajcie wodniki, wszystkie wodniki są super :crazy:

Buziaki dla wszystkich którzy mieli takie ogromne szczęście, żeby urodzić się pod tym znakiem zodiaku.

rougigj8.gif
 
M

Mia

Guest
29.01

Witajcie wodniki, wszystkie wodniki są super :crazy:
rougigj8.gif


Ja też 29.01

w horoskopy nie wierzę ale mamy podobno cech po których można nas poznać. kiedys miałąm dziwne zdarzenie. pierwsze zajecia z prawa. cała lekcję siedziałam cicho ,kiedy wszyscy spierali się o jakąś kwestię. pod koniec nie wytrzymałam. jasno i dobitnie wyraziłam swój pogląd tonem nie znoszącym sprzeciwu. i ...cisza. baqbka powiedziała tylko "wodnik?"

większośc z nas jest podobno zamknietymi introwertykami. jestesmy cierpliwi, ale do czasu. mamy swoje zdanie i mocno go bronimy. często jestesmy artystami( ja maluje, heftuje, wykonuje prace w drewnie,skórze i zajmuję się zdobnioctewm przedmiotów). ktoś poprze moje zdanie?macie któres z tych cech?
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
większośc z nas jest podobno zamknietymi introwertykami. jestesmy cierpliwi, ale do czasu. mamy swoje zdanie i mocno go bronimy. często jestesmy artystami( ja maluje, heftuje, wykonuje prace w drewnie,skórze i zajmuję się zdobnioctewm przedmiotów). ktoś poprze moje zdanie?macie któres z tych cech?
nie jestem cierpliwa, mam swoje zdanie i mocno go bronie to prawda, nie jestem artystą pod żadnym względem ;p

30 styczeń ;)
 

11jolla

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
podkarpacie
Przyłączam się do wodników.
10.02.
Mia...wszystko się zgadza, co do cech które wymieniłaś, ale artystą nie jestem, o nie...Widocznie twoje talenty artystyczne nie mają związku z tym, że jesteś wodnikiem.
Pozdrawiam :papa:
 
Do góry