WCHODZENIE KOMUŚ W SEN -możliwe?

olcia110

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
;)
Czy możliwe jest, żeby wejsc komuś w sen? Chciałabym byc w tym śnie tej osoby i przekazac mu moją wiadomosc,pogadac z nią itp. bo nie mam od dawna z nią kontaktu. Czy da się tak? Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Nasunęło mi się:
Jedź na Pokątną, kup różdżkę, powiedz Legilimens i będzie ok :p Albo zamień się z Voldemortem :D

A tak serio, to może i to jest możliwe, ale np. u bliźniaków. To by mnie nie zdziwiło. A co do takich normalnych sytuacji, to trzeba mieć jakieś paranormalne zdolności :p
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
MaTa_HaRi ale przyznaję, że wiesz... wielkiej fance się inaczej skojarzyć nie mogło :p
(No wiem, że to głupie czytać takie coś, ale cóż ^_^)
 

Puma7

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2007
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
opolskie
Prawdę mówiąc gdzieś kiedyś słyszałam "przepis" na wtargnięcie w cudzy sen. Jednak uznawszy to za brednie, nie przywiązałam do tego szczególnej uwagi. Ale nie ukrywam, że chciałabym mieć takie zdolności :p
 

olcia110

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
;)
Spytałam się o to dlatego, że skoro można miec wspólny sen z kimś, to i chyba też można wejsc w czyjś sen i paradowac tam. Bo gdzieś czytałam o tym, tylko nie moge sobie przypomniec gdzie...:/ Ale coś tam było, że można stac się bohaterem czyjegoś snu i że można obserwowac z boku sen tego czlowieka..jakoś tak...:p
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Jest tylko jeden sposób,a mianowicie trzeba byc idiotą tak,tak,tak.Mowiac prościej wariatem(oni nie takie zdolności posiadają-moga jeszcze latać,znikać,czytac w myslach itp.)wtedy bedziesz mogla odbywa podroze poza/astralne-bo chyba z tym to jest zwiazane,wiec jak chcesz posiaźć te umiejetnosc wystarczy ze nauczysz sie jak byc wariatką co wcale nie jest takie trudne(wystarczy troche dluzej posiedziec,czytajac strefe 11):D
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
oj, dziwny pomysł :D

wiadomo, że na sen mają wpływ różne czynniki otoczenia, ale żeby tak na odległość? ja tam nie wierzę.
 

olcia110

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
139
Punkty reakcji
0
Miasto
;)
A co powiecie o tym:

Większość postaci spotykanych przez nas w snach, to po prostu stworzone przez nasz umysł "odpowiadacze". Nazwałem je tak, ponieważ ich rola we śnie ogranicza się do odpowiadania na nasze pytania, np. jak dojść w jakieś miejsce, jak coś zrobić i tym podobne. Mogą też po prostu rozmawiać z nami i dotrzymywać nam towarzystwa, jednak w mało inteligentny sposób. To coś jak NPC [ang. Non-Player Character] w grach RPG . Postacie takie tworzy podświadomość, a ona nie zawsze tworzy postacie wyglądające naturalnie i to właśnie odróżnia je od postaci rzeczywistych .

Jak więc rozpoznać taką osobę? Jest to zazwyczaj trudne zadanie, zwłaszcza gdy ta osoba nie chce zostać rozpoznana. Trudne, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych! Zastanów się teraz, jak byś się zachowywał, gdyby udało ci się dostać do snu jakiejś innej osoby? Możliwości jest kilka, zależy jakie masz zamiary wobec niej.

Jeśli chcesz tylko trochę ją poszpiegować, to pewnie będziesz się starał nie zwracać zbytnio jej uwagi. Jednak na szpiegowaniu łatwo można zostać przyłapanym! Chcąc szpiegować musisz przecież dość długo przebywać w pobliżu obserwowanej osoby, nawet przez kilka snów. Szpiegowana osoba może się więc szybko połapać, że coś za często się jej śnisz . Oczywiście istnieją sposoby zatarcia za sobą śladów, o czym miałem niestety okazję się przekonać na własnej skórze, ale.. jak to się mówi.. "Na sposoby są sposoby"! Osoba, która mnie szpiegowała, długo to sobie zapamięta. .

W czyimś śnie mógłbyś się również znaleźć przypadkowo. Takie przypadki zdarzają się najczęściej. Niespodziewana zmiana scenerii snu i nieznane osoby pewnie by cię troszkę zdziwiły i zacząłbyś się dopytywać gdzie jesteś, co tu robisz i kim są te osoby. Starałbyś się też jak najszybciej wrócić do znanej ci scenerii. W jednym moim śnie spotkałem pewną dziewczynę. Zachowywała się, jakby "spadła z księżyca", nie rozpoznawała okolicy i pytała mnie o drogę, bo chciała gdzieś dojść. Na koniec przeprosiła, że zakłóca mój sen i odjechała gdzieś na rowerze. Gdy się obudziłem, miałem nieodparte wrażenie, że to była realna osoba. Jeśli więc spotkasz we śnie osobę, której wcale nie znasz i nigdy jej nie widziałeś w realu, to bardzo możliwe, że jest to ktoś rzeczywisty.

To niby jest wpsólny sen, ale jedna ze stron nie wie, że się wkradłeś do jej snu. To właśnie może byc: wchodzenie komuś sen? Co o tym sądzicie?
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Moim zdaniem postacie w śnie tworzy umysł. A chyba nie mozna przypadkowo wejsc w czyiś sen. No chyba ze poprzez podroz astralna. Ale i tak jakos w to nie wierze. Nie wierzcie we wszystko co piszą.
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Hahahahahahahahhahahaha dobre,dobre ja ja jak bylem maly to rozmawialem z kredkami(powaznie)a tak naprawde to rozmawialem sam ze sobą,taka samą rozmowe prowadzisz podczas snu z wytworzonymi przez siebie osobami lub dialogami i nikt niewdziera Ci sie do umysłu.Uf pociesza mnie to ze niewszyscy wieza w zielone ufoludki,zycie pozagrobowe i w inne metafizyczne sprawy :lol:
 

ziomek127

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Znalem osobe ktorej snilo sie ze chodzila po ulicy i rzeczywiscie chodzila. Nawet potem sasiedzi sie pytali czemu z nimi nie porozmawiala jak sie spotkali.
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Gdzieś chyba czytałam, że właśnie przez OOBE jest taka możliwość. Osobiście podchodzę do tego sceptycznie. W każdym razie nie mam potrzeby wchodzenia w czyjś sen :lol:
 

espilo

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ziomek to o czym mowisz to chyba nazywa sie lunatykowaniem i chyba niema nic wspolnego,z podrozami astralnymi,ktore umaozliwiaja wchodzenie komuś w sen(pomijajac juz ze to bzdura,tak jak ufludki i bogowie róznej maści) :lol:
 

Red Flower

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2007
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Białystok
Czy możliwe jest, żeby wejsc komuś w sen? Chciałabym byc w tym śnie tej osoby i przekazac mu moją wiadomosc,pogadac z nią itp. bo nie mam od dawna z nią kontaktu. Czy da się tak? Liczę na szybką odpowiedź. Pozdrawiam


Pomimo ignorancji niektórych osób ja sądzę, że to możliwe. Spróbuj. Jeśli ta osoba ma jakieś zdolności, to raczej szybko usłyszy. Jeśli nie - to będzie trochę trudniej. Musisz tego bardzo chcieć, wtedy sygnał będzie silniejszy. No i podaj jakiś namiar na siebie - bo co z tego, jeśli ta osoba usłyszy, a nie będzie wiedziała, jak się skontaktować. Bo może nie wpadnie na to, żeby zrobić tak jak ty. Nie musisz chcieć mu wejść do snu, ale tak byłoby lepiej dla odbiorcy, ponieważ odebranie sygnału na jawie może być szokiem dla tej osoby. Może nie wiedzieć, co się z nią dzieje. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
 
Do góry