Chętnia poznam jakieś Młode Mamy :)

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
Chętnie Poznam jakieś Młode Mamy i ich Maluszki :)
Sama mam 2letnią córeczkę , a w okolicy mimo że mieszkam w duzym miescie nie ma zadnych Mlodych wiekiem i duchem Mam.
Dlatego chętnie poznam kogoś tutaj :)

Może się powymieniamy wzajemnie doświaczeniami i po prostu czasem poplotkujemy na rozne tematy.
Jesli ktos jest zainteresowany zapraszam :)


a oto moja Niunia (Niki sie nazwya :) ur.maj2005)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Witam :)

Myślę, że raczej mogę się zaliczać do młodych mamusiek :)

Ja mam Syniusia, ma 7,5 miesiąca.
Współczuję że nie masz nikogo w podobnym wieku, kto również ma Dziecko.
U mnie jak ja zaszłam w ciążę, to zaraz koleżanki też i oprócz Kasjanka (mojego synusia), moja kumpela ma Syna 2 miesięcznego(ona ma 21 lat), druga Córeczkę 1,5 miesięczną (22 lata)i za miesiąc urodzi się Dzidzia Mojemu Bratu(30 lat) :) Tak że jest nas dużo. A Ja mam 2 lata :D

Gdzie mieszkasz?
Może gdzieś blisko mnie :)

Masz śliczną Córeczkę i imie ma oryginalne- podobają mi sie takie.

Ciekawy temat ^^

Ty urodziłas Dziecko mając 19 lat, jak dałas sobie rade?
Bycie młoda mamą ma dużo plusów :)


Pozdrawiam!
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
witam:) moze i mamusia nie jestem ale na co dzien zajmuje sie dziecmi i opiekuje sie moja siostrzenica( ma 2 latka i 4 miesiace:D) takze chyba jakies doswiadczenie mam:D
p.s sliczna cora:D
 

Dorotaaa

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gostyń
Czesc mam 17 lat i jestem mama rocznej Zosi:)


Dawno mnie tutaj nie bylo;/


Arina, czy twoj synek juz sam stoi????
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Czesc mam 17 lat i jestem mama rocznej Zosi:)
Dawno mnie tutaj nie bylo;/
Arina, czy twoj synek juz sam stoi????

Gratuluję córeczki ^^
co najgorsze to już za Tobą- tez bym chciała żeby mój synuś był po roczku :)

Tak, Kasjanek już sam stoi. Wspina się dosłownie na wszystki- począwszy na łóżku, szczebelkach od łóżeczka, puf itd :)
Ma charakter po Tacie stąd ten cały upór w uczeniu się nowych rzeczy.

Podziwiam cię, że mimo swojego wieku dajesz sobie ze wszystkim radę :)
Żebys była przykładem dla innych ^^

Twoja córeczka ma roczek, więc czy mogłabym korzystać czasem z Twoich rad? np. jeżeli chodzi o odżywianie się dziecka.
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
to ja tez sie dolaczam :D
jestem mama 3-miesiecznego Piotrusia :D
i chyba moj Synek jest najmlodszy :lol:
 

patryśka1984

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam serdeczne jestem 23 letniA mamA ZUZANNY ktora ma 2 i poL roczku.Jestem po slubie z moim ukachanym mElem 4 i poL roku ;-)Obecnie zajmuje sie cORKA,nie pracuje,raz w tygodniu chodze do szkoLy koNCZE w przyszLym roku LO.Moje zainteresowania to kosmetyka.hmm...co by tu jeszcze napisaClt;_< nie wiem.pozdrawiam wszystkie mamusieOTO MOJE DWA SZCZESCIA ;-)TERAZ ZMYKAM JUZ SPAC ALE NAPEWNO ZAJRZE DO WAS JUTRODOBRANOC :papa: :papa: :papa: :papa: :papa:
 

Attachments

  • zuzia_i_tata.JPG
    zuzia_i_tata.JPG
    45,1 KB · Wyświetleń: 53

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
witaj Patryśko :)

Masz już dużą córeczkę, chciałabym żeby mój synuś tez już taki był.
Córeczka bardzo podobna do tatusia :D
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
Fajnie ze sie troche Mamusiek odezwalo :)
Zawsze razem razniej co nie?
Tak rzeczywiscie bycie mloda mama ma swoje plusy i uroki :)
I wg mnie jak sie chce da sie pogodzic wszystko a dziecko wcale nie ogranicza tak jak wiekszosc uwaza...
co prawda nocne zycie odpada na poczatku (chyba ze domowe)
ale uwazam ze warto miec takiego malego Krasnala w domciu :)
Sama nawet nie zauwazylam jak mi Niunia urosla... a teraz sypie teksty jak mala duza dziewczyna i to jest przeurocze :)
Najwazniejsze to miec dobre podejscie do dziecka i duzo z nim rozmawiac, moze ono jest male ale bardzo duzo rozumie i czuje wiecej niz dorosly, ja tak zawsze robilam i teraz mam super wiez ze swoim Maluszkiem, dobrze sie rozumiemy, bawimy, smiejemy i uczymy, czasem wyglupiamy a czesem klocimy a potem sie za chwile przeplasiamy obie i dajem sobie buziaki na zgode :)
Jak sie chce i poswieca duzo czasu dziecku to naprawde mozna byc super mama i miec swietny kontakt z dzieckiem od malenkiego - tego kazdej mamie zycze :) oraz zdrowka Wszystkim Maluszkom
 

azumi1988

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam :)
nazywam sie Kasia i obecnie jestem w prawie 7 miesiącu ciąży i jestem naprawde młoda.. hah ale męża już mam i wogóle.. teraz czekamy na przyjście an świat naszych pociech.. a bedzie ich 2..
jedna to na 100% dziewczynka a drugie to niewiadomo.. (chciałabym żeby to był chłopczyk) :D jestesmy bardzo szczęśliwi..
pozdrawiam wszystkie mamy :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Azumi gratuluję! :)
Na początku będzie wam ciężko, ale później dzieci będą się razem bawiły a wy będziecie mieć czas dla siebie :D

Trzymam kciuki żeby poród odbył się bez komplikacji a dzieciątka były całe i zdrowe!
Daj nam znać jak już urodzisz.
Jakie imionka wybraliście?


Azumi to imię z japońskiego filmu "Azumi" czy stąd masz ten nick? :)
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
witam :)
nazywam sie Kasia i obecnie jestem w prawie 7 miesiącu ciąży i jestem naprawde młoda.. hah ale męża już mam i wogóle.. teraz czekamy na przyjście an świat naszych pociech.. a bedzie ich 2..
jedna to na 100% dziewczynka a drugie to niewiadomo.. (chciałabym żeby to był chłopczyk) :D jestesmy bardzo szczęśliwi..
pozdrawiam wszystkie mamy :)


Ja urodzilam Niki 10dni przed moimi 19stymi urodzinami :)
I tez chcialam zeby byly od razu 2 :D
dopytawalam na usg czy nie ma przypadkiem 2 serduszek ;)

Naprawde fajnie jest byc mlodym rodzicem - dacie sobie rade zobaczycie :)
Zycze zdrowka Maluszkom i Mamie i szczesliwego rozwiazania - bo to najwazniejsze !!!
 

karo31

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Piekary Slaskie
Hej.Witam wszystkie mamusie:)Ja tez za niedlugo zostane mamą.Termin mam na czerwiec 2008.Powiedzcie mi prosze jak lekarz liczy tygodnie ciazy.Czytalam gdzies w internecie ze ciaze liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki w moim przypadku od 28 sierpnia.Test robilam 2 pazdziernika wyszly dwie piekne kreseczki.U gina bylam 23 pazdziernika i powiedzial ze jestem w 6 tyg ciazy a z moich obliczen by wynikalo ze byl to 8 tydzien.Wiec sama juz niewiem jak to liczyc.Mi sie wydaje ze odliczaja 2 tyg od zaplodnienia a moze sie myle.Pozdrawiam milutko.
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
sama niewiem jak to lekarz liczy bo mi tez sie zawsze nie zgadzalo.

witam wszystkich.jestem mama prawie 2 letniego marco.

pozdrawiam was
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
Marco - to bardzo fajne imie :)
lubie takie orginalne imiona dla dzieci dlatego moja Niunia nazywa sie Niki :)
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
od samego poczatku chcialam dac marco ale jeszcze zastanawialismy sie z mezem bo on chcial dac inne.no ale zostalo na moim ^_^

niki tez ladne imie.krotkie i proste.bo jak teraz slysze jakie kobiety imiona daja swoim dziecia to tylko glowa kiwam. :lol:
 

ekuleczka

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
798
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Windykacja
Kobieta umie postawic na swoim jak cos chce co nie ;)


nom, czasem naprawde imiona sa takie ze szok - czlowiek powinien sie wpierw zastanowic czy sam chcialby sie tak nazywac, a nie wybrac jakies imie, z ktorego dziecko bedzie nie zadowolone

ostatnio znajoma mowi ze nazwie dziecko (bo w ciazy jest) KAZIO :mruga:
JA TAK SLUCHAM I ZBLADLAM I MOWIE - DZIEWCZYNO CO TY ROBISZ SKRZYWDZISZ TO DZIECKO!! LEPIEJ DAJ MU NORmALNE IMIE NP. TOMEK, AREK JAKIEKOLWIEK ALE NIE KAZIO :( ITD.

szok normalnie
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
no ja tez bym nie dala kazio :eek:h: moja ciotka jak w ciazy byla to chciala dac swojej coreczce na imie biczina.skad takie imie?zaraz kojazy mi sie z brzydkim slowem k...a.to jej powiedzialam ze ciekawe co ona by na to powiedziala jak by jej matka dala tak na imie?a ona ze to ladne imie.hehe.ale na szczescie mala ma na imie beata.chyba ciotka miala zaduzo hormonow w ciazy :lol:
 
Do góry