Najgorsze anime (lub manga) z jakim mieliście styczność

Mroczny Precel

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Jakie było najgorsze anime/manga z którym mieliście nieprzyjemność? Co Wam się w tym tytule najbardziej niepodobało ?

No u mnie to był film zatytułowany "Kite" Strasznie się na niego napaliłem (zapowiadał się na naprawdę dobrą, mroczną pozycję dla starszego odbiorcy), a po obejrzeniu płakałem po prostu (bynajmniej nie ze wzruszenia :) ) Pięćdziesięciominutowy "dramat psychologiczny" o młodocianych zabójcach pracujacych dla organizacji rządowej, którego prawie połowę zajmuje bezsensownie wciśnięty w fabułe seks. Dodatkowe pietnaście minut zajmuje niepotrzebnie przeszadzona przemoc. Na prezentację bohaterów i ich historii pozostaje więc około 10 minut w wyniku czego nie dowiadujemy się o nich prawie niczego. Jedynym dobrym elementem filmu jest niezła grafika. Domyslam się, że zamiarem autora filmu było wywołanie u widza przygnębienia i po części mu się to udało (tym niepotrzebnym seksem, przemocą w nadmiarze, ponurą muzyką i grafiką :) ale w sumie film ten nie ma prawie żadnych zalet.

No muszę napisać, że przyjemnie jest zjechać sobie w formie tekstowej jakieś anime :)
 

Mroczny Precel

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dąbrowa Górnicza
No własnie najbardziej boli mnie to, że to nie było hentai. No z tą ilością seksu troche przesadziłem (ale i tak za dużo tego było ) :) Podejrzewam, ze autorzy wcisnęli tyle tego badziewia, żeby film się lepiej sprzedał :) Fabuła byłaby całkiem dobra gdyby była bardziej rozbudowana.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Najgorsze anime ? hymm myślę, że "Pokemony", po 5 min oglądania dałem sobie spokój. Potem był "Ninja Scroll" obejrzałem wszystkie 13 ep. Fajne walki (dość brutalne), animacja także..., ale niestety fabułą się zawiodłem. =/ Zdecydowanie nie polecam.
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Coyote Ragtime Show - tylko 1 i 12 odcinek się nadaje do obejrzenia,seria zrobiona na zasadzie "dobry=nieśmiertelny", "zły=ginie od ziarnka piasku". Cała seria warta jest obejrzenia tylko ze względu na 12 sióstr Marciano,które są negatywnymi bohaterami :/.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
O tak, Pokemony zaliczam do najgorszyh.
Z mang nie polecam "brzoskwinia" czy jakos tak- bardziej dla dzieci :/
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Sailor Moon, jak siostra to ogladala to tylko marzylem zeby tam sie znalezc... i obciac jej te przeklete kucyki XD nigdy tego nie lubilem to bije na leb wszystkie serie pokemonow razem wziete, nuuudne, i paskuuudne.... a głowna bohaterka jest jeszcze bardziej przewalona niz Pikachu xD co do brzoskwini, to nie polecam żadnego shoujo, maja okropna kreske ;/ Ninja scroll jeeest fajne, kinowke ogladam wkolko... :D ja tam uwielbiam rzeź^^
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Chobits, manga byla niezla ale anime..... Nie za bardzo wchodzilo mi ogladanie przez 30 minut jak Chi probuje sobie kupic majtki albo jak uczy sie brac kapiel..
Porazka ^^ Ale zapowiadalo sie niezle.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No tsubasa byl lipny, biegl przez to choerne boisko i dobiec nie mogl, sie zastanawiam czy on biegl przez boisko czy pas startowy na lotnisku? ;/ a jak biegl, to drugiego konca boiska nie widzial :p
 

glam_star

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2006
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
'Dokuri-Chan' - dość lipne 7-odcinkowe anime o aniele Zatłukę-Na-Śmierć, który pojawił się na ziemi w domu chłopaka, który w przyszłości byłby pedofilem i wynalazł jakiś eliksir, że kobiety zatrzymywały by się na etapie podstawówki, nie starzyły by się. Co odcinek anielica tylko mu głowę rozwalała, a potem soją maczugą wskrzeszała. Naprawdę kiepskie.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Paranoia Agent, strasznie mi sie nie podobało ;x
I oczywiście Pokemony, Digimony i te inne pseudo anime i mangi.
 

MoradoGato

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiocha Konoha
Chobits! szczerze tego nie polecam takie nudne że aż szok.... i jakie głupie... chociaz najnudniejsze anime to z pewnością TENJHO TENGE!!!! boshe... powiedziałabym cały czas to samo i w kółko.... te ciągłe retrospekcje... eh... :/
 

Quopotek

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2006
Posty
360
Punkty reakcji
0
Do listy tragicznych anime można dodać "Musahi Gundoh". Anime jest to jednym z najgorzej zrobionych na świecie. Ten potworek powstał w roku 2006, lecz animacja przypomina 1989-92. Warto też dodać, że tła w scenach to zwykłe,nieobrobione,rozmazane obrazki a bohaterowie zamiast strzelać z pistoletów biją się nimi. Anime to ma też rzeszę fanów ze względu na tragiczność.

PS. Anime, o którym wspomina glam star to "Dokuro-chan", niedawno zaczął lecieć drugi sezon.
 

RustyAngel

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Leszno
NS była fajna ale tylko kinowka ^^

a co do tych najgorszych... no to DB.... ja juz serio wole pokemony od tego :/ a pokemonow nie trawie...
 
Do góry