Koszykówka

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
Siemka!!! Jak możecie sie domyśleć gram w kosza. Mam 16 lat, 185 cm wzrostu i wielkie chęci do gry, ale nie moge zrobić wsadu:/ Nie jest to duży problem, bo "skuteczność przede wszystkim" jak mówi mój trener, ale mi zależy na efektywności :p Więc pytam w tym poście: jak poprawić w krótkim czasie wybicie???

Czekam na porady!!! Pozdro!!!
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Nie martw sie ja mam 193cm wzrostu i tez nie potrafie :/. Probowalem cwiczyc air alert 2, ale nadal mam za słaby wyskok.
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Ja tam nie trenuje kosz bo i za mlody jestem i wzrost nie pozwala .Ale zeby poprawic wybicie przed wszytkim musisz cwiczyc nogi .Duzo biegaj staraj sie przy okazji robic skoki .Cwicz na skakance poprawisz skocznosc .A reszta to juz sama wyjdzie .
 

macius89

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z daleka
nareszcie zrobilem wsad!!! :D i to zaledwie po 3 tygodniach cwiczen!!! :sexy:
wobrazacie sobie piszczace laseczki kiedy zobaczyly ten wsad:p hehehe byl to najprostszy dunk, ale zawsze cos :D

polecam ten program cwiczen!!!

dzieki Piotrek!!! pozdro!!!
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Mi sie ta strona nie chce wyświetlic :( Ja narazie tylko ćwicze Super Dunks 3- od 2 dni ;]
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Przez 10 tygodni napewno sie zniszcza .Dla tych 20 cm to chyba niewarto .
 

Piotrek_

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Link był oczywiście do programu Super Dunk - tutaj jakaś aktualna stronka http://priv.twoje-sudety.pl/~ntmaqu/arts/superdunks3.html ,a co do kolan to nie słyszałem żeby były jakieś problemy, ale wiadomo jak się skacze itp to kolana są bardziej obciążone, zresztą tak samo jak przy wsadzaniu piłki do kosza :p Oczywiśćie trzeba uważać przy ćwiczeniach - mój kumpel skrecił kostke przy tym skakaniu - źle spadł - na dzień przed studniówką, na szczescie śródki przecibólowe pomogły i przetrwał :)
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
Zobacz na program SD .Przez 70 dni robiac tyle cwiczen mozna miec kolana w kostkach ...
 

Piotrek_

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wrocław
A ćwiczyłeś? Program jest niesamowicie męczący prosto pod prysznic trzeba uciekać, ale kolana mnie nie bołały, do końca ćwiczeń nie przetrwałem, bo zabrakło mi motywacji, ale przez te 3 tygodnie nie narzekałem, że coś boli <mimo, że miałem jeszcze treningi 2 razy w tygodniu, i wf w szkole>
 

n62

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja mam 8 lat. Próbuje Koszykówke ale nie moge. Jeszcze wsada nie :(:( za 2 lata moze moze bede umial.aby sie udalo
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
No SD3 to ja ćwiczyłem, tylko nie do końca. Bo za szybko chciałem sprobować efekty i se ręke złamałem :/, a poźniej nie chciało mi sie już kontynuować.
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Kumpel ćwiczy tez SD3 - juz od długiego czasu i nic mu nie jest. Mysle ze jeżeli bedzie sie cwyczic z umiarem to nie powinno nic strasznego sie stac. Jeżeli ktos bedzie chciał jak najszybciej, jak najwiecej ćwiczyc to napewno cos mu sie stanie ze stawami czy kolanami.
 

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
Ja myśle, że bezpieczniej jest ćwiczyć Air Alert 2. Ćwiczenia podobne, ale mniejsza intensywność.
 
Do góry