Jumpstyle

baska91

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hah ^^ xD Wiedziałam ze prędzej czy później założysz taki temat na forum :D

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa z moją kumpelą.. jak nam sie nudzi :p To czasami sobie trochę poskaczemy :p
Wiem.. ze przeważnie interesują się tym chłopcy xD
Ja traktuje to tylko jako dobrą zabawę.. :D :lol2:
"Krok podstawowy" trudny nie jest :D więc :) co za problem sie nauczyć ;] A reszta to już.. do wyboru do koloru.. co kto lubi :D Haaaaaaaah! :cenzura: to wygląda :D :rotfl2: :eek:k2:
Na serio! Polecam :D :D :D

pzdr :]
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Huh, a myślałem że to ja jestem uzależniony od emotek :D
Ten Jumpstyle ma tylko fajny efekt jak sie go tańczy w pare osób, zresztą był juz taki temat poszukaj dobrze <_<
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Dla mnie to głupie ;]
Chociaż fajnie to wygląda jak robi to kilka osób ;]
Wg mnie to bezsensu ;]
Chociaż różnym ludziom różne rzeczy sie podobają ;]

PS. A o jest sport? xD
Bo nie wiedizałem ;D
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
Dla mnie to głupie ;]
Chociaż fajnie to wygląda jak robi to kilka osób ;]
Wg mnie to bezsensu ;]
Chociaż różnym ludziom różne rzeczy sie podobają ;]

PS. A o jest sport? xD
Bo nie wiedizałem ;D
w pewnym sensie sport. skaczesz jak po:cenzura:y wiec sport :D Tobie moze sie wydawac ze bez sensu :D ok sznuje Twoje zadnie. jednak dla mnie to jest cos wiecej niz skakanie bez sensu :D dla mnie to jest taniec i zeby "skakac" w grupie najpierw trzeba nauczyc sie samemu :D
 

K3V1N

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
OpoCzno
trenuje to od 2 tyg latwe to jest lecz niestety mam kilka kilogramow za duzo xDDDDD
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
no i sie wkrecilem :D wkrecilem tez kumpla, skumalismy sie z innymi w szkole i jazda :D zakladamy kółko w szkole :D :D juz nam ładnie synchronicznie wychodzi :D :D
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
Ja ćwiczę od tygodnia i też mnie wkręciło maksymalnie (nie wierzyłem, że po 10h pracy będę miał jeszcze ochotę skakać :D). Jedyny minus to cholernie bolące nogi rano...

Aktualnie próbuję przekabacić na to też paru kumpli :] Bo dopiero Team Jump to jest jazda :D
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
To jest bardziej taniec niż sport, fajnie wygląda jak np. w dyskotece ktoś sobie tańczy ;)
Chciałbym się tego nauczyć.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Obawiam sie,ze jak z każdą fajna rzeczą,jumpstyle moze starcić na swojej niszowości,boje się "nowej makareny",choć media ( i dobrze ) ograniczaja dostęp do rosprzestrzeniania sie zajawek.I oby tak było dalej,bo szkoda,jeśli nagle wszyscy załapia to i jak ktoś bedzie skakal na ulicy np. w Elblagu to nikt się nie zdziwi.A tak,jest opozycja jak w Beneluxie,mozna wciąż zaskakiwać ludzi ni stad ni z owąd zacynajac szalone podskakiwanie ( choc szczerze przyznam,ze jak są do czegoś kroki,to zabawa spada o 25%,bo przypuszczam,ze początki jumpstyle były dosć chaotyczne w krokach )!
Mógłbym i nawet ja to zacząć ale mam moralne opory.Niby jest to łatwe do opanowania i faktycznie jest sporo brechtu z tego powodu,ale i tak czuję,ze to już za głęboko sie zakorzeniło,zeby cokolwiek nowego wprowadzić.Wszystko z powodu spospolicenia...jak zobaczyłem na youtube urywki z konkursu tańca jumstyle,to sie wstrzymałem...Ma to byc juz takie zwyczajne jak breakdance,żeby potem jakis wiejski cep z mównicy w Sejmie mógl przekręcać ruchy i nazwę??My nie Holandia ani nawet Belgia.Musimy za wszelką cenę jumstyle niszować od początku.Inaczej powstaną szkoły tańca jumstyle a starsze panie bedą to przeplatac z zajeciami inhalacyjnymi a jogą podczas pobytu w sanatoriach...Nie chcę tego,ludzie którzy wymyslili tą zajawkę pewnie też są wkuriweni że cały świat to robi.
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Dokładnie, nie może to pójść w komerche, bo będzie to samo co z Le parkour, ideę sobie przez miasto a tam banda gówniarzy ''trenuje'' skakanie przez ławki.
Lepiej jeśli pozostanie to anonimowe. Chociaż znając życie za kilka miesięcy będziemy mieli w Polsce wysyp Jumpstyle.
 

bluelollipop

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
trenować nie trenuję, mój kontakt z tym sportem skupia się raczej na przygniataniu tyłka do krzesła i oglądając filmiki na youtubie :D ale Jumpstyle jest świetny ^^ hop hop hop hop... i tam muzyka... taka "nie hip ale hop - hoppowa" xD
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi sie todoba jak gosice sobie skacza dlaego specjanie sciagam filmiki i rozne teledyski... :)jeszcze jak by bez koszylek z umiesniana klata skakali to by bylo gites... ;)
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
a ja z kumplem staramy sie łączyc Jumpstyle z akrobatyką (gwiazdy na jednej lub bez rąk, latanie po ścianie i takie tak :p ) nawet nieźle to wychodzi, ale trzeba cały czas trzymać rytm...a to ciężko zrobić ;)
 

_marTyna_

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2007
Posty
37
Punkty reakcji
0
na youtube.pl jest pelno tych filmikow(--->freewall, jumpstyle, itp.) mnie to jakos szczegolnie nie zachwycilo, ale fajnie sobie popatrzec jak skacza xD
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
No i oczywiscie scooter musiał pójść w kierunku tego,co popularne :/

W ich teledysku też jest grupa jumperów , a sam utwór - The question is what is the question utrzymany w stylizacji jumpstyle'u
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
TLX, Scooter jest uwazany jako jeden z pierwszych producentow ktorzy wypuszczali jumpstyle na rynek... :)
 
Do góry