Wasze pierwsze anime

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Witam.

Ciekawi mnie jakie było Wasze pierwsze anime, które obejrzeliście ? Z którym po raz pierwszy się spotkaliście ? U mnie wszystko zaczęło się od Yattaman'a (puszczany bodajże na Poloni 1), ale wtedy jeszcze nie wiedziałem, że jest to anime. Nie wiedział czym jest... Potem był Kapitan Tsubasa (w polskim tłumaczeniu Kapitan Jastrząb
biggrinkm6.gif
i Dragonball/Z. Te anime najbardziej mnie wciągnęło. Za każdym razem jak puszczali w TV to je oglądałem. Nawet zrywałem się ze szkoły, aby zdążyć na ostatnie 5 min odcinka hehe. ;-)
biggrinkm6.gif
A jak było u Was ?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Podobnie jak u Ciebie, bajki na Polonii 1 :D Ile My wtedy mieliśmy lat ? :D pierwsze klasy podstawówki o ile dobrze pamiętam.

A i jeszcze Czarodziejka z księżyca, chociaż to raczej przyłączałem się do siostry przy oglądaniu tego anime.
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
czarodziejka z księżyca, dragonball i jeszcze jakieś w którym była taka czarodziejka z rudymi włosami, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
uhm.... u mnie to były czasy przedszkola, piękne czasy swoją drogą ^^'
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
czarodziejka z księżyca, dragonball i jeszcze jakieś w którym była taka czarodziejka z rudymi włosami, ale nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
uhm.... u mnie to były czasy przedszkola, piękne czasy swoją drogą ^^'

jak rude wlosy to pewnie ..slayers,magiczni wojownicy

ja zaczynalam od..heheh..pszczolki maji chyybaa.. a potem db, dr slump i takie tam..
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
o tak. Yattaman, Dragon Ball, Sailor Moon. Kochałam to nad życie, nawet nie wiedząc co to. ^^
ale to nic.

Ah i było jeszcze jedno, ale nie mogę przypomniec sobie nazwy.
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
A ja sobie raz obejrzałam "Vampire Hunter D" (czy jakoś tak)
No i oczywiście, jak byłam mała, to "Czarodziejki z Księzyca" :p
 

don_vito

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miasto
zewsząd
dzieki Rainingman'owi przypomniałem sobie tytuł tej bajki którą ogladałem w dziecinstwie na poloni 1 (chdzi o Yattaman) :) czesto zastanawiałem sie co to było za anime i za nic nie moglem sobie przypomniec...

co do tematu: ja zaczynałem z anime chyba dosc standardowo: Yattaman, Czarodziejki z Księzyca, Dragon Ball no i Rycerze Zodiaku
 

Aprilka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
364
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Tej pierwszej obejrzanej anime to nie pamiętam dobrze... Chyba jak i wyżej było pisane zaczęło się od Polonii 1 i co tam leciało akurat, z tych późniejszych to na pewno Czarodziejka z księżyca :)
A Dragon Ball mocno późno zaczęłam oglądać jakoś....

p.s. w tym momencie poczułam się baaaardzo staro :/
 

Mroczny Precel

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Pierwszym wciągniętym przez moją osobę anime był chyba "Yattaman" (i przez ten serial prawdopodobnie wypaczył mi się sposób patrzenia na świat :) ). No ale wtedy to ja jeszcze nie wiedziałem co to jest anime. Pierwszym obejrzanym "świadomie" anime było przegenialne "Serial Experiments Lain" i to arcydzieło sprawiło właśnie, że zakochałem się w japońskiej animacji i komiksie :)
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Standardowo Yattaman :), Czarodziejka z ksiezyca, dragon ball pozniej ;)

a teraz wszystko jak leci, wlasnie skocznylem ogladac x/1999 :) cala serie ;)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Dragon Ball i Czarodziejki.. :sexy:
Świetne bajeczki :p

A teraz jakoś za tym nie przepadam :lol:
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
Dragon Ball ale rownoczesnie widziałem slawna anime ale niestety nie pamietam name napewno to widzieliscie ruda pani policjant wampir ma swojego mistrza szatana walczacego ze zlem itp
 

soulleader

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
Leszno
ruda pani policjant wampir ma swojego mistrza szatana walczacego ze zlem itp
Chodzi zapewne o Hellsing.

A ja swoja przygodę z anime zacząłem od...Yattamana :D Pamiętam tą piosenkę do dziś :p
A później to już sie potoczyło wszystko co leciało na Polonii1 :) I tak do dnia dzisiejszego bez anime nie potrafię żyć ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja podobnie jak reszta-bajki na Polonii 1. Ciekawe czy ta stacja zdaje sobie sprawę, że na emitowanych kreskówkach wychowała połowę ówczesnej gawiedzi.
 
Do góry